שפעת שפעת שפעת...

שפעת שפעת שפעת...

כן, כמו רבים בעונה הזאת (במיוחד אם הם הגיעו למטאליסט בלי ז'קט...) גם אני תחת השפעת השפעת. אני מרגיש חרא, תודה. מה שרציתי לבקש אלה שירי מטאל שעושים כמה שפחות כאב ראש וכמה שיותר מתאימים למחלה או סתם למצב שאין כוח לכלום. כרגע אני בעיקר עם סטרטובריוס ודברים לא מטאליסטיים. למישהו יש עוד המלצות?

אידיוט.

אמרתי שהיא ל-א י-ד-ע-ה איך מאייתים את זה, כי הלוגו לא היה ברור, נכון? אז למה להתנהג סתם כמו מפגר?

A Giant Midget

New member
קטטוניה

Last Fair Deal Gone Down כולו. אם לפרט אז: Teargas We Must Bury You Passing Bird Tonight's Music Sweet Nurse דמניישן של אופת', כמובן. לא מטאל. לא נורא. Within Temptation - Restless Tiamat - Do You Dream Of Me גם לא מטאל אבל מילא. Summoning - Long Lost To Where No Pathway Goes Summoning - Ashen Cold Summoning - The Legend Of The Master Ring My Dying Bride - A Kiss To Remember Orphaned Land - Flawless Belief איכשהו. סתם דברים לא כל כך מורכבים שלא תצטרך להתאמץ או משהו.

../images/Emo51.gif

את דמניישן אני מכיר, וגם עוד כמה קטעים שרשמת פה. את קטטוניה, לעומת זאת, אני אשמח לנסות...

mrulcer

New member
לאור העובדה

שהיתי לידך כל הזמן היתה יכול לקחת ממני את הזקט שלא היתי צריך אבל יש את ILLS שזה מוזיקה סטאיל כדור בראש מצוין שחולים וזה גם לא דופק בראש וקיס צויס זה נחמד

Super Icon

New member
חזרתם?

רגע.......של מי? מיספיטס או מטאליקה? כאילו לשתיהן יש את השיר הזה

למעלה