שפמנונים בים תיכון ?????

BangMan1

New member
שפמנונים בים תיכון ?????

מישהו ראה לאחרונה שפמנונים חומים בהירים בים תיכון ?? כי בשבועים האחרונים צלנלנו כמה חברים והתחלנו לראות שפמנונים חומים בהירים בקרבת החוף עומק של 3-6 מטר באזור אשקלון עוד מישהו ראה ??.

mazoneli

New member
שפמנון חי במים מתוקים

אולי טעות בזיהוי

talflanzman

New member
אין טעות ../images/Emo127.gif

אתמול ראינו בחוף הבית הקודם שלך להקה של שפמנונים מקסימים ששחו כקבוצה ולא פחדו מאיתנו כלל. פעם אחרונה שראית אחד אלי הוא היה בפה של תמנון זוכר !

הקרפיון

New member
יש זן מהגר מים סוף

מאוד יפים, וגם ארסיים. הגרו ובשנים האחרונות התחילו להתפס. יש תמונה בדבליוס, קרוב להתחלה.

אמת אמת

וגם נראו בחוף הבית בשבוע שעבר בקבוצות מלוכדות ואנחנו רק הפרענו להם להתאחד יחד בכינוס פורום שלהם

ilanbt

New member
גם לך יש חוף בית../images/Emo35.gif ../images/Emo46.gif../images/Emo4.gif../images/Emo8.gif

גם אני רוצה חוף כזה

בלבל את האויב

ככל שיהיו יותר חופי בית בפורום הם ישמרו יותר, רק שלא נגיע למצב אבסורדי שחברה יקבעו לצלול בחוף הבית ואחד יגיע לכאן ואחר יגיע לשם. ואם כבר חופי בית אתה מצטרף לצלילות בחוף הבית שלי בסוכות (200-300 ק"מ מדרום לאילת?).

ilanbt

New member
תודה על ההזמנה

אבל את חוף הבית שלי אני אפקוד בנובמבר. בסוכות אני מקווה לצלילה ים תיכונית אחת או שתיים.

mazoneli

New member
יצאתי ../images/Emo163.gif

צולם בבת-ים, אולי הם לא רעילים לתמנונים או שגם הוא יצא

eradochan

New member
לא לגעת!!!

דג זה מאוד ארסי, ורצוי מאוד לא לגעת בו. אני אישית ראיתי להקה שלהם באשדוד. בדר"כ צמודים לקרקעית ונוברים בה. מצ"ב תיאור המין.

הקרפיון

New member
שוב- מאוד מאוד מסוכנים!

דברתי היום עם דני גולני, איש הדגים (והדגים המהגרים) - משהוא כבר הגיע לאישפוז רציני מאוד בגלל הארס שלהם (לפני כשנה באשדוד). ככל שהם יותר גדולים יש להם יותר ארס, והם יותר מסוכנים!!

zigi4u

New member
עצוב לראות אותם במספרים שכאלה בתיכו

ממש עצוב לראות איך הדג הזה מתלט על ים התיכון של ישראל במהירות כה רבה. דג ששואב הכל אליו,מאוד ארסי והיום מאוד נפוץ בתיכון.

למעלה