שפל חדש , האיינג'לס קיבלו סוויפ מבולטימור!!

omri1234567

New member
שפל חדש , האיינג'לס קיבלו סוויפ מבולטימור!!

אין דברים כאלה איזה אפסים! כל ההפסדים הגיעו בגלל הבולפן לא ראיתי כזה בולפן גרוע באיינג'לס כבר הרבה זמן , שנה שעברה הוא התחיל גרוע והשתפר השנה הוא פשוט גרוע ונהייה עוד יותר גרוע ככול שחולף הזמן

וואו! המארלינס נשדדו!

תראו את זה: http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=10660809&topic_id=11493214 שווה לראות רק בשביל התגובה של השדרים של פלורידה...אני הייתי משתגע אם הייתי אוהד שלהם. במיוחד אחרי הריפליי...במקום לקבל ניצחון בווק-אוף המשחק המשיך לאינינג ה10 שם הפיליז ניצחו 5-4... איזו באסה ואיזו טעות... אגב אפשר לראות שם גם אינסייד דה פארק HR של דנורפיה מהפאדרס מחתיכת גראונדר שקפץ מעל ה3B ואז עבר ליד הרגל של פודסדניק...אחד המצחיקים, HR מחבטה של איזה 50 פיט.

omri1234567

New member
כן נשדדו זו לא מילה , השופט אפילו לא מסתכל על

הכדור זה מזעזע , מה שהכי הצחיק אותי אחרי המשחק רודריגז המאמן של פלורידה דיבר שהוא כבר 30 שנה בבייסבול וזו הקריאה הכי גרועה שהוא ראה בחיים , ניראה לי שהוא שכח די מהר את הפרפקט גיים שנילקח לפורסלו ששם זה באמת היה עוד יותר קל לקרוא את זה , פה עוד מילא אפשר להתווכח אם הכדור קפץ מעל הבסיס(באויר) בפאול טרטורי או לא (למרות שאני חושב שללא ספק שזה היה פייר בול) אבל בוא לא נשכח שהקריאה שהרסה את הפרפקט גיים היא עוד יותר גדולה , למרות שהיא לא עלתה לדטריוט בניצחון ולפלורידה כן.

כן, הוא הגזים בשביל הקבוצה שלו...

וזה היה גאלרגה עם הפרפקטו שנלקח, חשבת על הפיצ'ר הצעיר של דטרויט הלא נכון

omri1234567

New member
אותו חרא , לאף אחד מהם אין באמת סטאף לפרפקטו

רק מזל , כמו לבריידן

דווקא פורסלו

כשנבחר בדראפט היה עליו הכי הרבה הייפ על פיצ'ר מהתיכון מאז ג'וש בקט ב2001-2002, היה לו אחלה סטאף...השנה כמובן שהוא חוטף בראש אבל לא היה מפתיע אותי אם הוא היה תופס איזה יום.

מחשבות על הליגה כרגע

שבוע אחרי הדדליין...רציתי לעשות סקירה של כל בית אבל המצב לא השתנה יותר מדי ברוב אז כמה נקודות, בעיקר על הAL EAST האמת. -מאבק רציני מתבשל בין הרייז והיאנקיז (2 הקבוצות הטובות בליגה, 4 משחקים מעל כל קבוצה אחרת כרגע), טמפה ניצלה תקופה לא טובה של ניו יורק ועלתה למקום ראשון השבוע אבל כרגע היאנקיז עדיין ראשונים בעקבות ההפסד של הרייז אתמול (בגלל האצטדיון המסריח שלהם) בחצי משחק. הרד סוקס ספגו השבוע מכה שכנראה גמרה להם את העונה, כשקווין יוקיליס החובט הכי טוב שלהם נפצע ולא יחזור העונה. הסוקס הצליחו לשרוד את מכת הפציעות שמזכירה את 2006 ורק לפני חודש עוד עמדו חצי משחק מאחורי היאנקיז הראשונים אבל בחודש האחרון ועם הפציעות של שחקנים חשובים ביותר כמו פדרויה ומרטינז הם נפלו 6 משחקים מאחור. לבוסטון יש עוד הזדמנות אחת לחזור לעניינים, בסופ"ש הזה בניו יורק ל4 משחקים...הסוקס ב3 מ4 השנים האחרונות חוטפים די קבוע סוויפ מהיאנקיז באוגוסט, הפסד בסדרה גם הפעם יגמור סופית את העונה כשהם יהיו 8 או 10 משחקים בחוץ ביום שלישי. ספליט וזה יהיה עדיין 6 משחקים, כשהסיכויים לקאמבק קלושים ביותר - במיוחד בלי יוקיליס. ניצחון בסדרה 3-1 ייתן תקווה והפרש של 4 משחקים שישאיר עוד הרבה עניין בבוסטון בחודש הקרוב...על סוויפ לא נראה לי שיש טעם לדבר, אבל זה בכלל יחזיר אותם למירוץ. גם אם בוסטון תיפול מהמירוץ עדיין יהיה להם תפקיד חשוב בהכרעת מי ייקח את הדיווז'ן, עם הרבה משחקים ראש בראש עם טמפה והיאנקיז בחודשיים הקרובים כולל בסוף ספטמבר. גם לטורונטו יהיה תפקיד חשוב בזה כשהם מתבססים מעל 500...ולחוזה בטיסטה יש 5 HRים יותר מלכל שחקן אחר במייג'ורס. לא ברור העניין הזה. -הוויט סוקס שומרים על פער קטן ממינסוטה, 2 הקבוצות ניצחו 8 מ10 האחרונים שלהם. אני מאמין שהטווינס יעברו אותם לבסוף אבל זה יימשך עד סוף העונה...והאמת שאם המנצחת תפגוש את היאנקיז נראה לי אני מעדיף ששיקגו כבר ייקחו, עם הצרות של מינסוטה מול ניו יורק. הריינג'רס בשליטה מלאה בווסט...הרבה לפני האייז והאיינג'לס שעדיין מתחת ל500. כולל סוויפ מהאוריולס שעומרי הזכיר, באמת לא נעים (בולטימור היו בקצב נוראי של 110 הפסדים בעונה לפני הסוויפ). חשבתי שהדיווז'ן יהיה חזק וצמוד ובסוף הכל גמור כבר חודשיים לסוף כשסיאטל בתחתית עם הפסדים ב9 מ10 המשחקים האחרונים שלהם. לפחות ברור לי בעד מי אני בפלייאוף בAL, יאללה טקסס, יחד עם קליף לי וה118-9 K-BB שלו אני חושב שיש להם סיכוי רציני להעיף את אחת מקבוצות המזרח. -הפיליז סוגרים לאט לאט על הברייבס, עם תודה לשופט מאתמול הם כבר עם 4 רצוף ו8 מ10...המטס חזרו ל500. עם הפסדים לא ברורים לאריזונה והם מחוץ למירוץ. יש להם עדיין 12 משחקים עם פילי שיכולים להכריע ולהרוס ליריבה השנואה עליהם. בסנטרל כבר 3 חודשים בערך הקארדס והרדס דבוקים לתחת של השני בהפרש של חצי משחק עד משחק וחצי...אין שינוי שם, יפה לראות שווטו התותח והרדס מחזיקים מעמד. בווסט הפאדרס לא מתכוונים ללכת לשום מקום, במיוחד עם חיזוק בדדליין לפני שבוע...הם מובילים ב2 משחקים על הג'ייאנטס, האמת שסיפור נחמד מה שקורה בסן דייגו העונה אבל עדיין הייתי מעדיף לראות את הג'ייאנטס ולינסקום (קיין, פוזי, סנדובל וכו') בפלייאוף. הרוקיז והדודג'רס כנראה מחוץ לתמונה, כבר 7-8 משחקים מאחוריי SD, הקבוצה הכי טובה בNL מי היה מאמין. -קצת על ה600 של איירוד...כשהוא חבט את ה599 זה היה הגיע בפתאומיות כזה ונראה היה שלאף אחד לא ממש אכפת מזה יותר. ואז לקח לו איזה שבוע וחצי לחבוט את מס' 600 סוף סוף אז כולם עקבו אחרי זה והוא חזר לכותרות. מזל"ט לאיירוד בכל מקרה, זה באמת כבר לא מרגיש כזה מיוחד (אולי יותר נכון שאני לא חושב שאף אחד לא ממש שמח או נרגש בשבילו כמו נגיד בשביל גריפי, כי הוא כל כך לא אהוד) אבל הוא האינפילדר הראשון במועדון המכובד של חובטי ה600 וכמובן השחקן הכי צעיר להגיע לשם. עכשיו...מה זו בדיוק השנה הזאת שהוא נותן בפלייט? 334. OBP עם 807. OPS שלא מכניס אותו אפילו לטופ 10 בין כל ה3B בMLB. כבר היו לו עונות שהאוורג' שלו היה יותר גבוה מהOBP הזה...יש מצב שמטרידה אותו איזו פציעה? -האמת שלא נראה לי שיש לי מה להוסיף...עוד משהו מעניין היה השבוע? סה"כ במבט כללי יש לנו דיווז'ן אחד סגור (AL ווסט), קרב בין הרייז והיאנקיז על האיסט (כשסביר להניח שהווילד קארד הולך למפסידה), בין שיקגו למינסוטה על הסנטרל, בין הפיליז לברייבס על הNL איסט, בין הרדס והקארדס על הסנטרל ובין SD לSF בNL ווסט. במילים אחרות קרב של 2 קבוצות בלבד בכל הדיווז'נס. הקבוצה במקום השלישי הכי קרובה היא בוסטון במרחק 6 משחקים והעונה שלה יכולה להיגמר כבר בסופ"ש הקרוב, אחרי זה הגענו כבר ל7.5 משחקים עם הדודג'רס. המאבק היחידי שיש לנו בין כמה קבוצות הוא באמת בNL ווילד קארד, כרגע הג'ייאנטס מובילים אבל הפיליז והקארדס צמודים. לא זוכר מצב כזה בתחילת אוגוסט שאין מאבק משולש בשום דיווז'ן. והNL ווילד קארד תמיד צמוד מאוד אבל גם פה 3 קבוצות בלבד באמת במירוץ וזה מעט יחסית. יאללה נשמור על אופטימיות שהרד סוקס יחזרו למירוץ בסופ"ש הזה ולא יחטפו את הסוויפ המשפיל השנתי מהיאנקיז באוגוסט...:-S. לחשוב חיובי...

JayneCobb

New member
סוויפ זה כבר לא יהיה...

עכשיו נראה אם הם יצליחו לצמצם עוד קצת...

JayneCobb

New member
ותודה לג'ון לאקי

שהשאיר לי סיכוי,אפילו אם הוא תיאורטי, בפנטזי...

Amir BA

New member
תיאורטי?

אתה הולך לקחת את זה. אתה מוביל ב-9. לי אומנם יש 3 פתיחות (ותודה לג'ף נימן שהחליט להיפצע ולהוריד לי פתיחה אחת) מול 2 שלך, אבל לך יש את האלידיי שזה ניצחון בטוח אם לא GC והפתיחות שלי די מסריחות.

JayneCobb

New member
הממממממ

AJ נגד בוסטון זה אומנם "מסוכן" אבל אחרי כמה פתיחות רעות,ההגיון אומר שדווקא הפעם ילך לו... בוהרלי נגד בולטימור זה GIMME וקייהיל הביא לך 40 נקודות בתחילת השבוע... האלידיי נגד המטס...נקווה שילך לו טוב,אבל אחרי כמה פתיחות טובות, הגיע התור לרעה, וג'ייסון וארגס הוא חידה אחת גדולה נחכה ונראה... דבר אחד בטוח,בשלבים מסוימים של הלילה (לפני שכריס יאנג החליט לגלות את הגדרות) היינו בהפרש של 0.1 לטובתך...אז הכל יכול לקרות

omri1234567

New member
חחח אמיר ניחסת את האלדיי כבר על האינינג

הראשון מקבל שני ראנס מהמטס

JayneCobb

New member
אבל מאז...כלום

האלידיי כבר עם 6K, והמטס לא נגעו בכלום

JayneCobb

New member
וברנדון מורו עם NO NO אחרי 8

ועוד עם 16 K....והוא על הספסל של מישהו....

למעלה