שפיכת הלב

LINKING5

New member
שפיכת הלב

קורה לי בחודש האחרון קשר מוזר ממש ON וOFF פגשתי בחור "(" חבר של אקס), ניפגשנו ממש במקרה, והתחיל משו שלשינו היו ציפיות מפה ועד הודעה חדשה... הבחור המדובר, לומד בעיר רחוקה וחוזר רק בסופשים נפגשנו בסופש ואז הוא נסע, לא הספקנו להכיר אחד את השני, לא כמו שצריך, הרוב התחיל קצת פיזי האמת... וידעתי שהוא נוסע לשבועיים, והיה חשוב לי בזמן הזה לדבר להכיר, נו לבנות אהבה, שממש יש לי בעיה עם זה אני אהיה גלוית לב ואגיד שאף פעם אני לא אהבו אותי, כך אני מרגישה, הקשר האחרון והיחיד הרציני שלי של 8 חודשים נגמר, ובאמת - לדעתי הוא לא אהב, רק רצה לאהוב.... והיחס היה בהתאם, ממש הוריד לי את הערך העצמי. בקיצר, בשבוע הראשון הכל היה סבבה, יש לציין שגם אני לומדת אבל לא בעומס כמו הבחור, והוא אפילו חזר במיוחד מרחוק לעיר שלנו כי ידע שהוא הולך "לסגור" שוב אבל להרבה יותר זמן.. וגם אז היה ממש נחמד, אבל שוב לא מרגיש שיחות נפש נגיד ככה... פשוט כיף קליל לא משו מיוחד אבל שוב אני והוא עם צפיות. בקיצר בשבוע השני\שלישי התחילו בעיות הוא לא התקשר מספיק, וזה ממש הפריע לי אז הערתי לו על זה, והסתבר שהוא די בן אדם קר נגיד ככה, כשעסוק אז הוא מתכנס בתוך עצמו ואני בחורה... שרוצה אהבה.... ומחפשת צומי (0 למרות שגם אני צריכה את הזמן שלי לעצמי וללמוד ולהתרכז, ולא לדבר בטלפון... ) זה היה הריב הראשון ובאמת חשבתי שזה נגמר, הוא ממש פגע כשאמר " ועצה ידידודית לי בשבילך - פעם הבאה שאת יוצאת עם מישהו - תחפרי לו פחות) זה ממש פגע, כי קיבלתי את היחס שאני רגילה אליו מן זלזול כזה - בן אדם שהרגשתי שציפה ורצה פשוט לא רוצה... שבוע לאחר מכן נפגשנו שהוא חזר - ואמרתי לו שאני נורא מעריכה את היכולת שלו להתנתק, ודי השלמנו - השלמתי עם התכונה הזאת שלו 0 ככה חשבתי) ושוב סופש נחמד, ואז... נסעתי איתו לעיר שלו - לא יודעת למה הרגשתי האמת קצת לא שלמה עם עצמי - כי זה לא מתאים לי - זה לא היה מרגש מלא... זה לא היה הלאט לאט שאני רוצה - זה לא היה האהבה האמיתית שאני מחפשת) הכל היה נחמד , וחזרתי לעיר שלי, ושוב... די יחס קר מצידו. בכל מקרה, כשהוא חזר, היינו ביחד וליויתי אותו שוב לחזור לעיר שלו והוא נתן לי נשיקה על הלחי - יש לציין שביום שישי ( הוא נסע בשבת לעיר שלו) הלכתי ליומולדת שהוא לא ממש רצה לבוא ( מחיר יקר, אני מבינה... ), ואפילו הוא לא אמר תהני וכלום וזה ממש העליב אותי - והוא אמר שפשוט הוא למד וכשסיים אני כבר הייתי ביומולדת והוא מאמין ב"מרחב מחייה" וממש לא הרגשתי טוב עם זה, כי זה ממש מעליב שהבחור לא חושב עלייך, כאילו את לא חשובה לו. וכשאני רושמת את זה אני מבינה שזה פשוט ככה.... חתכתי את הקשר, היה לי קשה - אבל כשידעתי שהוא חוזר שלחתי לו הודעה, ובשישי האחרון ניפגשנו - שלא תבינו, לא רציתי לטעות שוב רציתי להיות ידידה שלו הוא ממש חשוב לי בתור בן אדם זה המיוחד ברגשות שלי כלפיו - זה לא קראש של בחורה על בחור כוסון אני מתה על התכונות שלו פשוט בצורה סדיסטית לגמרי בא לי שהבחור הזה יהיה מאושר. וכמו שאתם מבינים העניין לא הדדי כשניפכשנו בשישי עם החברים שלו בהתחלה באמת הייתי בבסדר, הוא זה שלפעמים דפק מבטים חודרים... דיברנו אל תוך הלילה ( בבית ריק של חבר)" אמר מצטער אם הוא פגע בי ובאמת מגיע לי משהו הרבה יותר טוב ממנו ושאני בחורה טובה מדי.. ובבלה בלה בלה... בסופו של לילה טוב בבוקר, שהוא הקסים אותי לא יודעת- עם הדיבור עם הכנות עם ההויה של הבחור הזה אי אפשר להסביר, עם כמה שהוא מעריך אותי - אולי לא אוהב אבל מעריך... היה קטע פיזי - לא יותר מדי שלא תבינו. ידעתי שאני יפגע בקיצר... מצאתי את עצמי - יושבת איתו באוטו - מרגישה בלב רגשות כל כך חזקים ולא מוסברים... וזה לא קטע פיזי זה המדהים ואצלי לרוב - ההידלקות באה ממקום של "איזה כוסון , ואיתו זה לא ככה. הוא כל הזמן אומר שאם רצה להשכיב אותי אז בטח שלא היה אומר שמגיע לי יותר טוב ושאנחנו לא מתאימים בקיצר אחרי שפתחתי בפניו את הלב, ומשום מה רציתי להישאר איתו למרותתתת שאמרתי לעצמי שאני לא עושה יותר טעויות ואנחנו לא מתאימים, מצאתי את עצמי עדיין רוצה את הבן אדם הזה - אותו. והוא אמר באמת הרבה פעמים שיש רגש אבל הוא לא מספיק, ולא יודע אם ישתנה - ושהוא בן אדם קר, אם אני כזאת שמממש אכפת לי מאנשים - אז הוא לא. בכל מקרה מה שקורה עכשיו זה - השארנו פתוח. דיברנו קצת בערב, לא יודעת מה יהיה מחר וןאם יהיה, ואם אני שוב פוגעת בעצמי או שכן אני אצליח להמשיך בחיים שלי ( בלי להתעסק ב " כן התקשר לא התקשר"), והקשר ביננו עם הזמן יהפוך לרציני. ואני אצליח לא להיפגע כל כך מכל דבר "0 שזה בהחלט תיקון שלי ) או.... שאני עושה שוב, פוגעת בעצמי בכח, ניכנסת למקום שלא רצויה בו או לא מרגישה טוב בו 0 למרות ששוב כשהייתי עם הבחור, ולא מדובר פה בקטע פיזי - לא בעיקר לפחות, היה לי טוב, פשוט טוב. אבל כמו שהוא אומר לא בונים מערכת יחסים על סופי שבוע ושהוא כזה בן אדם שבא לו אז משקיע וכשלא - אז שם על HOLD אוף ואני רושמת הכל ומבינה - מה כבר ישתנה? אבל מרגיש שלא רוצה לאבד את הבן אדם הזה, שכל החרא אצלו זה הדרבר שאני אוהבת והוא באמת בחור טוב, אולי לא בנוי עכשיו למשו רציני - אולי באמת בן אדם קר. לא יודעת הוא יקר לי... ואולי הפעם? אולי הפעם הערכה תהפוך לאהבה? מקווה לטוב =) איך מפסיקים להיות כל כך רגישים?

למעלה