שעת סיפור לפני השינה על השפעתו המזיקה של משיח כת חב"ד

סתוונית333

Well-known member
שעת סיפור לפני השינה על השפעתו המזיקה של משיח כת חב"ד

הטיפ של הרבי מלובביץ' שהתגלגל לבורסה מסיים כשלד בורסאי
לאחר השמדת ערך אגרסיבית למשקיעים חברת שפע ימים העוסקת בחיפוש יהלומים עשויה להימכר כשלד בורסאי ● תפרסם הצעת רכש ל-74.99% ממניותיה תמורת מניות של החברה הבת הנסחרת בלונדון ● בסיכום התקופה: ערכה של החברה צלל משווי של 240 מיליון שקל בהנפקה לכ-18 מיליון שקל כיום.

החזון של שפע ימים, העוסקת בחיפוש יהלומים בנחל הקישון מאז 1999, נשען על טיפ שנתן הרבי מלובביץ' בשנת 1988 לראש עיריית חיפה דאז, אריה גוראל: "... בחיפה יש ים ואין להתרשם מדבר שהוא עמוק זהו מהעניינים של חיפה שיש לה ים, ושם יש עמק ובעמק נמצאים אבנים טובות ומרגליות והקב"ה עשה דבר פלא הוא הטמין אותם בעומק הארץ ועל כל פנים בעומק המענה (שדה חרוש)...", אמר הרבי מלובביץ'.
הטיפ של הרבי מלובביץ' הופץ הלאה ועורר עניין עד שהתגלגל להנפקה בבורסה בתל אביב לפני כ-6 שנים. למרות האופטימיות, חברת שפע ימים, שבין דיווחיה בימים הטובים ניתן למצוא "מינרל שאינו מוכר למדע" ושלל יהלומים שנמצאו בקישון, לא סיפקה הרבה נחת למשקיעים כשרשמה מחיקת ערך אגרסיבית עם התרסקות של יותר מ-90% מאז שהונפקה בחודש אפריל של 2012. החברה שהחלה להיסחר לפי שווי של 240 מיליון שקל, נסחרת כיום לפי שווי של כ-18 מיליון שקל בלבד.

המשך הכתבה :
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001256148

להזכירכם שנוחי דנקנר גם הוא קיבל יופי של טיפים מהרנטגן ותראו לאן הוא הגיע......
 
למעלה