שעת סיפור -בוקר טוב

אפי לוג

New member
שעת סיפור -בוקר טוב

נגר והשוליה שלו הלכו יחדיו ביער גדול. כשהגיעו לאלון גבוה, רחב, מסוקס, עתיק ויפה, שאל הנגר את השוליה: "האם אתה יודע למה העץ כל כך גבוה, כל כך גדול, כל כך עתיק ויפה?" השוליה הביט בנגר ואמר: "לא יודע, מדוע?" "ובכן", אמר הנגר, "משום שהוא חסר ערך. כי אם היה העץ בעל ערך, כי אז היה כבר נגדע מזמן והופך לשולחנות וכסאות, אולם משום שהוא חסר ערך, הוא הצליח לגדול לגובה כזה וליופי כזה ואתה יכול לשבת בצילו ולהנות". מסקנה: לא תמיד צריך להתלבט בשאלה אם אתה יצרני או יעיל. לפעמים רצוי לשבת שעה, מבלי לעשות דבר, לנסות רק להיות ולהנות

ariegur

New member
רק שעה ?

ואם אני אוהב לשבת שעתיים ? אפי, אני מכריז עלייך מלחמה, ברמה הבידורית כמובן, על כך שאת נוטה פה ושם "לכבדות" יתר. אגב, עוד כואב לי העיניין ההוא מהכפפה. אריה

אפי לוג

New member
כשאתה מכריז

אני עוברת לפוזיציית ברידג´. לפני שעה הכריזו עלי כעל עבריינית נמלטת. הכרזה נוספת ממך לא תזיז לי כנראה את קצה הפטמה. תשאל את נילס.

Gימל

New member
אשרי מי שיש לו

זמן לשעת סיפור א-ל-בוקר עבריינית נמלטת, הוציאו אחרייך חוזה כדאי שתסתתרי היטב ובמיוחד תסתירי את הפיטמות את יודעת מה קורה להן בקור

Gימל

New member
שניסע יחד לחפש אותן?

קררררררררררר שם בחוץ או שאולי את, בניגוד לאפי, כן אוהבת אורגזמות קפואות?

מי מתלבט?

יעילות היא עניין סובייקטיבי כמו הרטוריקה. לא כל פעילות יצרנית מייצרת יעילות, לפעמים ההיפך הוא הנכון. ובכלל.. הכל עניין של יחסיות. וזהו, כדי שאריה לא יכריז מלחמה גם עלי.

ariegur

New member
אני עושה את המלחמות שלי אחת אחת

ושאפי אמרה שזה לא מזיז לה את קצה הפיטמה, היא התכוונה שזה מזיז לה את כל השד. אריה - פוחד משדים

Gימל

New member
אריה, אריה, אריה

אתה באמת עשוי לבלות הרבה במגרש הרוסים אם אתה פותח חזית נגד סלטה לאחור או שאצלכם שמה בצפון זה נקרא, איך? ג´למי?

למעלה