שעת החוקן הגיעה!

chubeza

New member
שעת החוקן הגיעה!

יאללה רוקנו את הנשמה את המוח ואת הכיסים זה המקום לתשליך נפשי ממש קצת לפני שהסופש עוטף אותנו בסערה !!! (אפרופו סערה, לאן נעלם החורף?)

zavi1

New member
אהההההההההההההההההההה

הההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

chubeza

New member
אפרופו ריקון כיסים...

בעונות מעבר, כמו שיש עכשיו בערך לאלו שנוזל להם תמיד האף, כמוני למשל יש קטע כזה של טישואים בכל מקום... ופתאום נזכרתי שפעם לא היה טישו היו מטפחות בד כאלו, לפעמים עם משבצות שסבא שלי ואפילו אבא שלי היו להוטים לקנח איתם בעונות מעבר... עד לשלב הכביסה והגיהוץ ... זהו. געגוע.

zavi1

New member
גם היום אני מכירה אנשים שהופכים

את הטישו שלהם למטפחת רב פעמית בעל כורחו

chubeza

New member
אבל אין יותר מטפחות בד../images/Emo10.gif

חייבים להחזיר אותן! זאת קלאסה! קלאסה של מיקרובים מיובשים!

chubeza

New member
הצרה עם המטפחות בד הללו

שמרגע שרוקנת את מה שהיה לך שם איפשהו במערות האף הדבר הזה נשאר בממחטה נכנס לכיס ו... מתייבש. ואז כשרוצים להשתמש מחדש זה כמו דבק...

chubeza

New member
תמיד בזוקות מזכירות לי

את הבדיחה של יעקב כהן שהיה הולך לקנות בעיירת הפיתוח שלו בזוקה במרכז המסחרי בזוקה בלי עתידות...

chubeza

New member
מאוד. אבל יעקב כהן מקסים.

ודווקא לו כנראה היו עתידות בבזוקה.

maxcalifornia

New member
תגידי..אולי את יודעת

איזה ריח יש לכמון לעזאזל?
מקסקליפורניה לא יודעת לתאר ריח של כמון (שלא לומר לא מריחה) ונותרה באפלה

למעלה