|שערוריההה ! סקר של וואלא "האם הקיץ

ronen2465

New member
|שערוריההה ! סקר של וואלא "האם הקיץ

הפתאומי משמח אותך ??". 64% אמרו שכן, 36% אמרו שלא. מספר משתתפים בסקר מעל 17.000. שערוריההההההה !!!!!!!!!!!
 
שמע, חורף מדכא ה-מ-ו-ן אנשים....

יש ממש כזה מושג בפסיכולוגיה, חוצמזה אנחנו חיים בישראל, איפה שנהנים לרחוץ בחרא של עצמם ולא יהססו לעשות את זה...
 

ZX912

New member
חחח אבל לא בישראל

יש כזה דבר, קוראים לזה Winter Blue אבל יש את זה לאנשים שגרים באלסקה שבקושי יש להם אור במשך היום והחורף שלהם ארוך מאוד וקר מאוד, ושום תיאור ממה שאמרתי עכשיו לא מתאים לישראל.
 

ZX912

New member
תיקון טעות

"ושום תיאור ממה שאמרתי עכשיו מתאים לישראל" - בלי הלא.
 

אריאל5

New member
אף פעם לא הבנתי את זה (בפנים)

ברפואה יש מושג דכאון חורף ואין מושג דכאון קיץ. מי שגולש בפורום זה רואה שישנה תופעה של דכאון קיץ אז למה להתעלם ממנה.
 

oferperets

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo42.gifאני כבר בדכאון עמוק../images/Emo42.gif../images/Emo7.gif

 

oferperets

New member
לא יודע להסתכל אני מסתכל רק על

העידכונים של משה בועז ושאר החברה פה.עד שלא יירד גשם אני בדיכאון עמוק.
 

drs99

New member
מה שמשמח אנשים זה לא מזג האויר

אני לא חושב שמזג האויר הקייצי משמח את האנשים אלא העובדה שהקיץ מזכיר להרבה אנשים את חופש הגדול בתקופת ילדותם. עניין חופש הגדול בקיץ בישראל - אני חושב שזה פשלה רצינית של משרד החינוך - החורף הישראלי הרבה יותר מתאים לטיולים ולבילויים מאשר הקיץ החם הנוראי בישראל. עובדה: בחורף הרבה יותר נעים לצאת החוצה באמצע היום מאשר בחום הנוראי של הקיץ - ואם שמתם לב, האנשים בקיץ לרוב מחפשים צל ובורחים מהשמש ! מה לעשות שהעם שלנו עם של מזוכיסטים שלוקחים את חופשתם בעונה הכי לא מתאימה לחופשות.
 
הרעיון שהחופשה היא בקיץ נטוע ב...

ימים עברו. פעם, כשעוד היו לומדים בינייני האבן של הטורקים, כבר במאי היו התלמידים מתבשלים ללא מזגנים, וגם היום אין בכל כיתה מזגן וגם אם יש, יש תמיד את "בעיית הבנות" שיושבות עם חרמוניות ומתלוננות שקר להן ואז מכבים את המזגן. אנשים הרבה יותר מרוכזים שקצת קר להם (לדוגמא: בריכות אולימפיות מקוררות בכדי לשפר ביצועים) מאשר שחם להם. אם קר לי אוכל לשים כמה שכבות שארצה אבל לא אוכל להוריד חולצה באמצע שיעור מתמטיקה ביולי... בקיצור החופש בקיץ פשוט נ-ה-ד-ר, חוצמזה יש ים, שיזוף, אבטיח וכיף... וגם החורף הוא משהו לא נורמאלי!!! בקיצור, מזל גדול שכדוה"א נטוי על צירו!!
 

charmedgirl

New member
הסקר של וואלה

רונן היי אין צורך להבהל.אם בקיץ שלנו יהיה גל קור שיקפוץ לכמה ימים,גם יהיו מרוצים.עם עבר של עמק הירדן והווה של מישור החוף,אני אהיה מרוצה מגל קור רציני באוגוסט.תמיד רוצים את מה שאין. ביי אליס
 

ronen2465

New member
../images/Emo70.gifהסקר משקף כמובן שתי תופעות. אחת

הרצון לשינוי - כל שינוי !! ולכן אותם אנשים באמת ירצו בקיץ חורף ולהיפך. תופעה שניה היא העדפה אמיתית של עונה מסוימת. אנשים "רציניים" ו"יציבים" שאוהבים עונה מסוימת ולא ירצו שינוי כשהעונה המועדפת באה לבקור (אני אוהב חורף וקור ועוד קור ועוד קור .....). עם מספר כזה של משתתפים בסקר ואחוזים שטוענים שהם שמחים על החום, הססטיסטיקה אומרת שאפילו אם תחליטי שחצי מהאוכלוסיה שהשתתפה היא מהלא יציבים - עדיין זה מותיר אותך עם מספר גבוהה יותר של אנשים יציבים שאוהבים חום. כמו שאמרתי - שערוריהההההה.
 

time forain

New member
גם אני אוהב חום!!

אני אוהב מז"א טרופי
אני שונא קור!! אני רוצה גשם עם טמפ' של 30 מ"צ, זה הכי כיף!! זה מה שקרה לי שהייתי בלונדון בקיץ! גם שקר צריך להדליק דוד ואני אוהב שהמים ישר חמים.
 

charmedgirl

New member
העדפות מזג-אוויר

רונן אכן שערוריהההה.עוד השגה אחת בנושא:בענייני טמפרטורות שים לב שכל קיץ וכל חורף הטמפרטורות קרות/חמות מהרגיל ולכן הרצון לשינוי,כשכמובן רוצים התמתנות בטמפ'.אני אישית אוהבת את חודשי עונות המעבר,אם עדיפות לירידת הטמפ' בסתיו. ביי אליס
 

RealBlackShadow

New member
נראה לי שאם מישהו מהפורום יסע

לסיביר בנובמבר ויישאר שם עד להודעה חדשה, הוא יתחיל מתישהו להתגעגע לקיץ...
 

ronen2465

New member
Bהיתי ביקוצק צפון מזרח סיביר בדצמבר

הטמפ הגיעה ל 45- מ"צ (והיא יורדת שם גם ל 55-) ונהניתי מכל רגע. הייתי שם עד אצמע ינואר וזה היה מדהים. יש ערפל תמידי בגלל הלחות באוויר שקופאת.
 
למעלה