שעמום ועצלנות = סכנת חיים

פנומן 72

New member
לא מצאתי משהו מרגש

במשך שעה וחצי הוא חופר על תיאוריה שלא ניתן לאשש או להכחיש. הוא זורק שהעולם נברא לפני 16.4 מיליארד שנים. יופי נחמה. אז ? הוא בנה את הפרמידה של תנועת לוח השנה של המאיה. אז מה ? כאילו הלאה. אני אוהב תאכלס - אוהב נבואות, אוהב דברים שאפשר לאכול, כמו הסרט "התאגיד", כמו סרטי הקונספירציה, דברים שאפשר לקחת הביתה. הבן אדם עומד שעה וחצי ומרצה על לוח המאיה.who gives a fucking damn. אחרי זה ראיתי עוד חוג בית שהוא נתן. בדיוק אותו הדבר. אבל זה לא מרגש. אני רוצה דברים שאני יכול לקצוץ אותם לסלט ולאכול, לעשות מהם מאמר. מהסרט הזה אני לא יכול לעשות כלום. סתם זמן מבוזבז

מה אתה גנוב ?

כל התאוריה של 2012 היא בלתי ניתנת להוכחה, נהפוכו, הוא בא ונתן להכל משמעות וסוג של אישושים הוא הסביר למה ואיך זה עובד ובסוף הוא מסביר את הנבואה האחרונה, הוא אפילו נותן תאריך אחר משלך הוא מדבר שם על 2011 והוא נשמע כמו אחד שיודע פחות או יותר על מה הוא מדבר

פנומן 72

New member
באמא שלך רד מזה

אמרתי לך - אני לא הולך לשמוע הרצאה של 160 דקות
לא שלו ולא של החבר שלך מיכאל קרצין או מה שמו. כל אחד נהיה לי פרופסור. אתה יודע שבכלל חצי שעה ראשונה של ההרצאה הזו - זה אשכרה מריחה של זמן ? תבוא תגיד לי להסתכל בין הדקה הזו לדקה הזו משהו שאני לא יודע, חדש, אני אסתכל, אבל בחיאת זומזום אל תשלח אותי לשמוע הרצאה משמימה של 160 דקות. אני יכול לעשות הרבה יותר דברים חשובים בשעתיים וחצי...

מה אתה רוצה, עוד סרט אקשן כמו השאר ?

יש המון, אבל בזה אולי אין אקשן אבל הוא נותן ים של פרטים מעניינים, תוציא את הראש שלך מהאנדרנלין, זה ממכר שאר הסרטים השקיעו המון כסף בשביל להוציא אותם, לא לכל אחד יש את זה, לא כל אחד יכול לסחוט ממך את טיפת האנדרנלין, אבל זה לא אומר שין לו מה להגיד אתה ג'נקי

פנומן 72

New member
אמרתי לך מה אני רוצה

הוא שופך תיאוריה שאי אפשר לאשש או להכחיש. שעה וחצי ביזבזתי על הפירמידה שלו ולא יצאתי יותר חכם. להבא תביא משהו יותר פרודוקטיבי.

למעלה