שעון פולאר ? איזה לקנות

tom180

New member
שעון פולאר ? איזה לקנות

היתתי מעוניין לקנות שעון פולאר לרכיבות שלי איזה שעון אתם ממליצים (לא מהיקרים או מהזולים) אני מחפש שעון טוב שיתן לי את הפונקציות הבסיסיות ואם יש מקום שאתם מכירים שמוכר במחיר טוב אשמח לקבל מידע עליו נ.ב שמעתי שיש אפשרות לקנות דרך קופת חולים ...מישהו מכיר את התהליך הקניה דרכם בכל אופן אשמח לקבל הצעות על שעון שיספק את הסחורה תודה

G u y T a l1

New member
.......

תן מחיר...לאחד זול זה שקל ולשני זה 1000... אתה מעוניין שיהיה שעון או מד כזה שמחובר לאופניים? אתה רוצה שגם ימדוד מהירות/מרחק?

tom180

New member
פחות מ 1000

אני מעוניין במחיר פחות מ 1000 שח אני כן מעוניין שידוד גם מהירות אף על פי שיש לי מד מהירות

אם אתה מחפש רק פולאר

(יש גם חברות אחרות בשוק עם מוצרים מצוינים), אז הדגמים שמתאימים לך הם ה-CS100 וה-CS200. מבחינת פונקציות הם יתנו לך כמעט את כל מה שאתה צריך: מהירות, מהירות ממוצעת, דופק, טווחי דופק, מרחק, שעון, קלוריות, אופציה לקאדנס. המכשרים מגיעים עם מסך גדול יחסית ומאוד נוח לקריאה בזמן רכיבה. ההבדל העיקרי בין הדגמים הוא, שב-CS200 ניתן להוריד נתונים למחשב וב-CS100 לא, אם זה קריטי לך אז הדגם היקר יותר יתאים לך יותר, אם זה לא קריטי לך, הדגם הזול יותר (CS100) יעשה את העבודה.

tom180

New member
הדגמים הם של פולאר??.

הדגמים שאמרת לי CS100 CS200 הם של חברת פולאר? מה מחירם ידוע לך??

yehodap

New member
ואם תרצה לברר מחיר או חנות זולה

אם גב אנירכשתי את שלי בחנות מול לב המפרץ בחיפה שמה סיטי ספורט חנות של בגדי ספורט ומה שצריך למתאמנים ויש שם גם שעונים כפפות ועוד המחיר מתחיל במור מחירון של אגנטק רק תוריד אם זכור לי טוב 10-15 אחוז ויש לך שעון אין לי מוזג לגבי חנויות אחרות-הגעתי לשם ראיתי וקניתי בהצלחה בבחירה

ophir28

New member
דרך EBAY - פולאר S-150

ניתן להשיג ללא בעיה בכ100$ כולל משלוח. השעון כולל גם מד מהירות/מרחק. בכל מקרה, גם לא דרך הרשת ניתן לרכוש דגם זה בפחות ממחיר המכסימום שלך. בהצלחה

dotanny

New member
מוכר

מוכר את ה- POLAR F11 שלי ב- 500 ש"ח. השעון בין 0.5 שנה עדין באחריות. דותן

greenor

New member
שעון נהדר

משמש אותי לריצות תקופה ארוכה (לפניו היה לי את הפולאר m32), ואני נהנה ממנו מאד. מצד שני, כשהתחלתי לרכוב, (והוא עדיין משמש אותי נאמנה), התחלתי לחשוב על שדרוגים לשעונים רציניים יותר. בטווח מחירים של עד 1000 שקל - מומלץ ביותר, תהנה!

למעלה