שנ"צ בשוליים

YotamKa

New member
שנ"צ בשוליים

האם מישהו אי-פעם הרשה לעצמו לעצור בצד הדרך ולנמנם לשעה קלה? מקומות שידועים כמרדימים:
ספסלים של הר הטייסים (רמת רזיאל).
למרגלות הר-אדיר (איפשר לי לעשות עוד עלייה אח"כ)
בר-בהר, בקיץ, אחרי סיבוב לשקף.
החניון של מצדה-סוללה
מושב שקף

ItsikH

Member
אין מצב בכלל נמנע מעצירות עד כמה שניתן, שנ"צ זה רעיון מעולה - במשרד../images/Emo199.gif. הצעירים במשרד לא מאמינים לי שרכבתי מטולת רק מפני שהם לא מאמינים שאני מסוגל להחזיק יותר מ-4 שעות בלי לישון.

YANTSU

New member
מנהל הפורום נצפה

בעודו ישן שנת ישרים על האופניים, בעודו רוכב באיזה "מטולת" כלשהו. כמו כן, מנהל הפורום התעורר מספר דקות לאחר מכן, ומצא עצמו שרוע על הכביש, כאשר כולו מלא אבקת איזוטוני.

ItsikH

Member
אני מכחיש בתוקף../images/Emo46.gif ראשית - הייתי לבד, רק הירח צפה עלי באותו רגע. שנית - שום איזוטוני לא היה מעורב.

צודק מאה אחוז

שום איזוטוני. רק קפה שחור בריכוז כזה שהמים נספגים בפנים והקפה לא נוזל. ראיתי את איציק בברווט 600 בקטע שמדרום למצפה רמון. רוכב כמו חולה ירח. לא הבנתי אך ידעו לעשות את העיקולים בכביש לפי הזיגזוגים של איציק.

ItsikH

Member
זה כבר היה אחרי רכישת נסיון במטולת הראשון ב-2003 ממש נרדמתי ונפלתי על הכביש.

YotamKa

New member
בקיץ, כשחם

ואני יורד מהחרמון לקראת עוד עליייה, אני קבוע מנקר לייד קיבוץ דן ושאר-ישוב. ממש חייב לעצור ולשתות או לשפוך על עצמי מים כדי לא ליפול.

hornt

New member
צומת ציחור בדרך לאילת,

אחרי רכיבת לילה אם אני לא טועה, 80 ק"מ מדבריים וחשוכים ממצפה רימון, ישנה תחנת אוטובוס בצומת שם נרדמתי ל 40 דקות של אושר.

למעלה