שנתיים מאז הפעם האחרונה שצעקתי.

שנתיים מאז הפעם האחרונה שצעקתי.

OK. האתר של מכבי שרותי בריאות עדיין לא תקני. שמוש בACTIVEX, ושגיאות JS בשפע (חלקים מהאתר, ובעקר חפוש רופאים אינו זמין בשום דפדפן שעובד תחת לינוקס). האם מישהו מחברי קופות החולים האחרות יכול להמליץ על השרותים המקוונים של הקופה בה הוא חבר? (נראה לי, שזה הזמן לגרום להם להפעיל את "שימור לקוחות", או לאבד כמה אחוזים מלקוחותיהם). אני לא מחפש פתרונות טכניים של "איך להפעיל אתרים שנכתבו בשיטת הנסוי והשגיאה בלינוקס", אלא פשוט קופת חולים שכן מתחשבים גם באותם 5% להם אני שייך. (העתק מהודעה זו יישלח גם לשרות הלקוחות של מכבי).

פשוש

New member
../images/Emo32.gifאוף טופיק ביותר../images/Emo32.gif

בד"כ איני עוסק בנושאי בריאות מכל סוג ומין אבל איתרע מזלי והשבוע נזקקתי לשירותי בריאות בבי"ח. הפקידה שאחראית על הקשר בין ביה"ח לקופות החולים אמרה לי שמכבי היא קופת החולים הגרועה ביותר, הקמצנית ביותר במימון הוצאות רפואיות של חבריה והבעייתית ביותר בנושא תרופות ואישפוזים. הפקידה הזו עובדת מול קופות החולים באופן שוטף והיא כנראה יודעת על מה היא מדברת. לא יודע איך האתרים של מאוחדת או שאר הקופות אבל אני השתכנעתי שעם או בלי הדפדפן שלי, מוטב לעבור קופ"ח. [עז, אתה יכול למחוק את זה אם זה נראה לך ממש אוף]

barakbl

New member
זה פשוט לא נכון.

יש אינטרסים שונים ומשונים שמעורבים בנושא, ולכן לא הייתי לוקח אתה דבריםכ תורה מסיני. יצא לי לצערי להכיר מקרוב את הנעשה בבית לווינשטיין (מוסד שיקום בעל שם עולמי). מדובר בבית חולים ששייך לקופת חולים כללית (אם אני זוכר נכון). אלא מה, אם אתה מאושפז בקופ"ח אחרת, למשל מכבי, סיכוייך לקבל מיטה גבוה יותר (לבית לווינשטיין וקופ"ח כללית זה משתלם יותר...)
אל תיקח את הדברים בצורה פשטנית כל כך. רק בריאות.

matam haifa

New member
שנהיה בריאים .... ועשירים.

יש כתבה כאן, כולל תגובות. אני מאז ומתמיד בכללית, ומכל הסובבים אותי (ויש הרבה), לא שמעתי אפילו פעם אחת על מקרה שהעניק איזה יתרון לקופ"ח מכבי. כאן משחק הרבה המזל, כמו בהרבה תחומים אחרים בחיים, יש לי קרוב משפחה שרופא מכבי בדק את רגלו והחליט שיש לגבס בגלל שבר, ומסתבר שאין כלל שבר, ורופאה בכללית שנתנה לילדה מנת אינהלציה של מבוגר במקום ילד, זו רק דוגמא קטנה, תמיד יש דוגמאות לכאן ולכאן. בכל אופן לא מחליפים רופא בגלל אקטיבX ... חשוב איזה רופא מטפל בילד שלך

ברכות זה חשוב

נראה לי שאיכות הרופאים לא תלויה בקופה (יש לא מעט רופאים שעובדים עם כל הקופות), ונראה לי שהתחשבות בכלל הלקוחות תבוא לידי ביטוי גם בשרותים מקוונים תקינים כמו בתשובות אדיבות, שרותי משרד סבירים ועוד. (מנסיוני, אי התחשבות מידבקת לכל השכבות במוסדות השונים, ואדיבות גם היא). האדיבות תשתלם.

למעלה