שנסו מותניים ואזרו את כל הכוחות

סנעיר

New member
שנסו מותניים ואזרו את כל הכוחות ../images/Emo65.gif../images/Emo24.gif

כי יש לכם שלוש ילדות יומולדת לפנק היום! שני (סמיילימוזר), עלומה (נו ב'מת, מי לא מכיר
) והילה (shirlapes) מתחדשות להן בגיל חדש דנדש...וזה לא הכל, אני מכיר עוד ילידת 28.6 אבל היא לא מפה
אז לשלישיית ה-28 ביוני...שאו בגאון את דגל היומולדת-בסוף-יוני (או גם-ההורים-שלי-אהבו-לעשות-את-זה-בסוף-ספטמבר), תהנו מהיומולדת ומהחיים בכלל
וכמובן- מזל טוב! תתחלקו באותיות
יאללה פורום, היכון להצפה... 3, 2, 1- ההההההההההצצצצצצצצצצצצףףףףףףףףףףףףףףףףף

Super Alonit

New member
יומולדת קסומי לשלושתכן:]../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo213.gif

ונו, אתן מקסימות ואנחנו אוהבים אתכן ובלה בלה בלה... (למי שיש כוח לקפוץ אליי- יש עוגת שוקולד שיכולה בכיף שלי לשמש כעוגת יומולדת זמנית
)

מזל טובבבבבב!../images/Emo212.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo24.gif../images/Emo213.gif

(חיכיתי שמישהו יפתח שרשור
) מלא מזל טוב לשלושתכן ויום הולדת שמח ומגניב. D: ומלאמלא אושר ועושר ואוכל טעים וכל זה. D:
מוזמנות לטעום מעוגת המומין שלי. :} (שתכלס היא סתם עוגה לבנה עם ציפוי מזעזע [אך טעים] שעשוי ממלא חמאה ומלא אבקת סוכר XD)

TheImpactBoy

New member
מזל"ט !

אני מאחל לכן ביקור "אכול ככל יכולתך" במקס-ברנר. (זה גם מה שאני מאחל לעצמי) ובנוסף,
.

../images/Emo25.gif../images/Emo65.gifמזל טובבבבבבב ../images/Emo13.gif

המון מזל טוב אושר עושר וכושר D:

מזל טוב!!../images/Emo140.gif../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

מזל טוב לשלושתכן
הצלחה, אושר, עושר, שמחה (וכל מה שתרצו!)

Nights Unseen

New member
מזל טוב! ../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo213.gif../images/Emo151.gif../images/Emo212.gif../images/Emo65.gif

עד 1656 וזה
אושר עושר יושר וכושר וכל מה שמתחרז ^__^ יום הולדת שמח!

Wrath Within

New member
וואע טריפל יומולדתoO מטורף!../images/Emo11.gif

מזלטוב לכן, רק עושר ואושר

Wrath Within

New member
וואע טריפל יומולדתoO מטורף!../images/Emo11.gif

מזלטוב לכן, רק עושר ואושר

Up To No Good

New member
יומולדת שמח לשלושתכן!../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo9.gif

מזל טוב וכזה, אני לא טובה בברכות P:
3X

מזל טוב בננות!../images/Emo151.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif

יום הולדת שמח!המון אושר ועושר ושאר ברכות!

The Cat Woman

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo23.gifמזלטוףףףףף!!!../images/Emo205.gif../images/Emo77.gif../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif

שיהיה לכן המון המום המון המווווווווווווווווון המונים מזל טוב!!! ואני אברך אתכן כבר בנפרד
מגיעה לכן התייחסות אישית, לא?

מזל טוב!!!!!../images/Emo65.gif../images/Emo24.gif../images/Emo213.gif

המון אושר, הצלחה, אהבה, עושר, בריאות ומה שתרצו
מזל טוב ויומולדת שמח!!! =]

המון המון המון מזל טוב!../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

(המון אחד לכל אחת
) אוף כתבתי אתמול בלילה הודעה מושקעת ומשום מה היא נעלמה
אניוואי, מקווה שעשיתן/תעשו היום המון המון כיף ושתנצלו את היום הזה כמו שצריך
אוהבת אתכן!

למעלה