שני שירים בקשה

tamarsita

New member
שני שירים בקשה

שמעתי היום שני שירים ברדיו ואני ממש רוצה את המילים שלהם. 1. שיר שאני חושבת שמתי כספי כתב או הלחין. הוא הולך ככה: יותר משהשמש אוהבת את החום, יותר משהשעון אוהב את הזמן, יותר משהחורף אוהב את הקור, יותר משהגשם אוהב את הענן, יותר מכל הדברים בעולם אני אוהבת אותך. 2. שיר מאיר אריאל ז"ל שהוא אומר "עברנו את פרעה, נעבור גם את זה." אני ממש אודה למי שיוכל להביא את המילים של השירים האלה!! תודה רבה! tamarsita

Rectumolog

New member
עברנו את פרעה נעבור גם את זה.

זה שיר ארוך מאוד ונדמה לי שלא כולו הולחן. באלבום האוסף שלו יש קטע ארוך מתוך השיר ולא את כל השיר.

andreo

New member
מתי כספי ומאיר אריאל

לגבי השאלה הראשונה זהו שיר של ריקי גל, וכל הפרטים על מתי כספי ניתן לקבל באתר המצורף, או בפורום שם. לגבי ´עברנו את פרעה´ זה אכן שיר שיש לו ה-מ-ו-ן בתים, לא כולם נכנסו לתקליטון ´עברנו את פרעה´ (1990), אבל באוסף של מדיה דיירקט שיצא ביולי שנה שעברה ניתן למצוא הקלטה של מרבית השיר. בכל אופן אני מצרף גם קישור למילים של השיר, מהאתר של מאיר אריאל.

haimlevi76

New member
עברנו את פרעה-המילים

בבקשה אני תמיד נהנה לכתוב שיר של מאיר מס הכנסה,הם עיקלו לי מגבר/מס ערך מוסף הם עיקלו לי משדרחברת החשמל עיקלו לי מצבר/מנהל המיים סתם לי באר ראיתי שאני מתדרדר למשבר-התחלתי הוזה אבל עברנו את פרעה נעבור גם את זה טעות במחשב עלתה לי מיליון /כספומט בלע לי יתרת חשבון מזכירה אלקטרונית דחתה לי ראיון/שופט אוטומטי שלל לי רשיון לעו"ד מיכני שלשלתי אסימוןבחריץ הפהה.. אבל עברנו את פרעה נעבור גם את זה למדתי מקצוע מועיל ונחוץ /כדי שלא אהיה דחוק ולחוץ התמדתי בו הייתי חרוץ/על אף כשלון המערכת גם כן היה חרוץ! מצאתי את עצמי עם המקצוע בחוץ,הולך ורזה.. אבל עברנו את פרעה נעבור גם את זה לפעמים אני חוטף את זהבאוטובוס צפוף/או ביציאה ממגרש עת אני דרוך ודחוף לפעמים ברחוב מרוב חיכוך או שפשוף/מרוב ביקוש לאיזה אושר חטוף בגב בצלעות לפעמים בפרצוף המרפק הזה... אבל עברנו את פרעה-נעבור גם את זה יצאנו לשתות למחוץ את הראש/על הדלפק פגשנו את מינה בני ושוש אהלן על הכיפאק המשכנו לחרוש/דלפק שני שוב מינה בני ושוש דלפק שלישי בשלוש את מי יכולנו לפגוש? וכך זה חוזר... אבל עברנו את פרעה-נעבור גם את זה הסתובבתי קצת זמן ללא מטרה/ללא הגדרה וללא פשרה איבדתי גובה וקצת הכרה/חשבתי אולי בכל הגדרה שתתן תשובה חד משמעית וברורה-נקרעתי על זה אבל עברנו את פרעה-נעבור גם את זה ועכשיואני תקוע בזמן החדיש /ולמען האמת אני די אדיש המצב אמנם ביש אך איני מרגיש/איין לי לבלכל החומר שהמרקע מגיש ושלטון העם שוב יורד אל הכביש ואני מתבזהה... אבל עברנו את פרעה-נעבור גם את זה תראו חברים אה..לאמכל דבר אני באמת סובל/לא תמיד אני יודע מה כןובמה זה גובל,אני בד"כ אוהב לשמוע אנשים מדברים/אבל לפעמים אני פשוט מתפוצץ כשהם פולטים את כל השטויות שלהם-אני ממש כזהה... אבל עברנו את פרעה אז,אה/נעבור גם את זה... אני יודע?תראו לפעמים יש מצבים,אתם יןדעים,שבן אדם,פוגש בן אדםהם מחליפים דעותולפני שאתם יודעים מי ומה הם מסתיימים,ולפני שאתה יודע מה ומי..אז אני שואל את עצמי..מהה מה בעצם יוצא לי מכל זה/ אבל עברנו את פרעה כן..אז נעבור גם את זה,חברים תראו..מי אתם חושבים לעצמכם,מי יכול לקחת את כל זה מי יכול לשאת את את ה-נוכחות הזאת דל הזולת עם העמדה האחרת שלו...הוא לא חושב כמוני,הרי הייתי יכול לשפוך את דמו אז באמת זה לפעמים צועקק,זה מתפוצץ בחה אה? כן אבל עברנו את פרעה נעבור גם את זה. לא אני בעד חיי משפחה אין ספק בזה,אני אוהב אשה אני אוהב ילדים,אני אוהב עוזרות אני אוהב נהגים./אני אוהב חייט אני אוהב תופרת אני אוהב נגן/שיודע לנגן על הכלי הזהה.. אבל עברנו את פרעה -נעבןר גם את זה נאו לט מי גיב איט טו יו אין אינגליש.. סיימ טיים אין דה פיוצ´ר איים גונה קאם איים גונה קאם גווד יו נואו מאם אאבריבאדי איז אנטיטלד טו ספ "קאם" ועוד...ועודד ועודד...נגמר הכוח..:)

למעלה