שני שאלות

B o o b a

New member
שני שאלות

1. אני לומדת לתאוריה ורשום בחוברת שאלה:" מה עושים שרואים את תמרור 64?" עם מס תשובות.. במבחן אני אמורה לזכור איזה מס שיך לכל תמרור או שיהיה לי לוח תמרורים כזה עם המספרים בלי הפירוש? ועוד שאלה קטנה לא קשורה לזה אם מישו פה יודע לענות לי מה יכולים לעשות לי אם ידיד שלי נתן לי לנהוג כרתה תאונה ודיווחו למשטרה שאני נהגתי ולא היה לי רשיון מה עושים לכל אחד מאיתנו ?

cryptic Nina

New member
קישור עם תשובה../images/Emo185.gif

התשובה 2. אז לידיד שלך ישללו רישיון וגם לך לא ירשו להוציא רישיון אני לא יודעת לכמה זמן שלילה.... גם מאסר יכול להיות....

SANGUSUGA

New member
תשובות (מניסיון)

1) בכל כיתת תיאוריה יש לוח תמרורים ממוספר 2) אם ביצעת תאונה ללא רישיון, העבירות שלך הן נהיגה ללא רישיון ופגיעה ברכוש. את לא תוכלי להוציא רישיון למשך תקופה מסויימת (מספר שנים), ותיתכן פתיחת תיק במשטרה. ידיד שלך: התרה ביודעין לקטין ללא רישיון לנהוג ברכב. זה אומר שכל האחריות עליו. גם התאונה (הרכב שלו, הוא אחראי), גם העובדה שלא היו לו ביטוח ורישיונות בתוקף (מכיוון שלך אין רישיון), וגם התרה ביודעין. הוא יכול מאוד בקלות להגיע למאסר. שלילת רישיון היא ברורה. אני מכיר מישהו שנתן לבן שלו לנהוג, ולא הייתה תאונה ולא כלום, ואותו בחור (האבא) עלול להכנס למאסר. אז עם תאונה הוא בכיף נאסר.

למעלה