שני פרקים שאני לא מצליחה לחבר

the430

New member
שני פרקים שאני לא מצליחה לחבר

את החתיכות ביניהן! פעם ראשונה שאני מגיבה בפורום, הייתי גולשת בו מידי פעם.. ואני מתה על הסידרה. לפני כמה ימים ראיתי את הפרק האחרון של העונה ה-3, והפרק הראשון של העונה ה-4 (שני הפרקים הם המשך) - אבל אני פשוט לא מצליחה לחבר את הכל ביחד! מישהו מוכן לסכם לי מה הלך בפרקים האלה?? תודה :)

ברוכה הבאה

לא כל כך הבנתי מה בדיוק לא הצלחת לחבר אבל אני אנסה לסכם לך כמיטב יכולתי וזכרוני. הכל מתחיל בירי במסעדה, אדם אחד נפצע מירי אך אדם אחר בשם ג'רמיה סמית מגיח לפתע ובמגע ידו מרפא את הפצוע סקאלי ומאלדר מנסים לחקור את האירוע.. תוך כדי אנחנו מגלים שיש משהו בעבר בין המעשן לאימו של מאלדר, שיחה בינהם גורמת לה להלחץ וכתוצאה לחטוף שבץ . ג'רמיה בנתיים נתפס אך בעזרת תחמוניו ועזרתו למעשן הוא משוחרר צייד החייזרים רודף אחריו אף הוא ורוצה לחסלו ג'רמיה בורח אל סקאלי ומבקש הגנה. סקאלי כמובן קוראת למאלדר והם נפגשים במקום נטוש שלשם מגיע גם צייד החיזרים המנסה לתפוס את ג'רמיה שמצליח לברוח יחד עם מאלדר. הוא לוקח אותו למקום בו מבצעים ניסויים עם דבורים שם מאלדר רואה שיבוטים רבים של אחותו. במהלך כל זה רוצה מאלדר להביא את ג'רמיה למיטת אימו כדי שירפא אותה. בנתיים בסנדיקט מגלים כי למאלדר יש מודיע ומסתתרת חפרפרת בינהם והם מחליטים להוריד מידע כי מצבה של טינה מאלדר מתדרדר ומקווים לראות לאן ואיך המידע יזרום הם מצליחים לעלות על X והוא נהרג בבנין של מאלדר כשהוא רושם בדמו את הכתובת המובילה את מאלדר לאדם שיעזור לו. אך לפני זה כשמאלדר וג'רמיה עוד במקום הניסויים צייד החייזרים תופס אותם ומאלדר מצליח לברוח אל בית החולים של אימו אך ללא ג'רמיה. המעשן מביא את צייד החייזרים כדי שירפא את טינה מאלדר (בה לדעתי הוא עדיין מאוהב). אני מקווה שזה עזר, אם לא, תשאלי משהו יותר ספציפי אני וכולם פה נשמח לענות.. מקווה שתתצטרפי אל חיקנו...

למעלה