שני ספרים לפחות נתנו לי את ההרגשה

מחשבות

New member
שני ספרים לפחות נתנו לי את ההרגשה

שזה טוב מכדי להיות אמיתי. היו שכינו אותם טלנובלות והיו שנשבעו בהם כספרים הטובים בהם נתקלו לאחרונה: צלה של הרוח והאפיפיורית יוהנה. אני אהבתי את שניהם. מה אתכם?

בלאגנית

New member
אני צופה עוד שורה שתתווסף לחתימה

דיברנו עליהם כבר מיליון פעם.

את שניהם זנחתי באמצע. לאפיפיורית יוהנה עוד אחזור. ומה עשה לך צילה של הרוח חוץ מרענון? בשביל להתרענן אפשר לשתות קולה.

קראתי ומאד אהבתי את האפיפיורית

יוהנה. צילה של הרוח ממתין ליד מיטתי. אני שמחה לשמוע שאהבת (גם) אותו. מעודד לקדם אותו בערימה.

מרחק הזמן...

את צילה של הרוח טרם קראתי. את האפיפיורית יוהאנה קראתי לפני כמה חודשים ונהניתי מאד. אבל כיום לאחר מספר חודשים אני יכולה לומר שהוא התפוגג ולא נשאר ממנו זיכרון חזק. לפעמים צריך להעריך ספר ממרחק של זמן. אם משהו נחרת בלב, אזי היה בו משהו יותר מאשר עלילה סוחפת.

סקיפי

New member
מצא חן בעיני מה שאמרת ../images/Emo13.gif

מהאפיפיורית אני זוכרת בעיקר את החלק הראשון - את הדיכוי בתור ילדה ואת התקריות המוזרות שהפכו אותה למה שהיא. הסיום הרבה יותר מעורפל.

אחלה ספרים

צלה של הרוח הוא ספר שיכול פשוט להתאים לכל מצב אותי הוא תפס ברביצה בים, אז נכון לוקח זמן להיכנס אליו ספר מהזן הקריא הקל לקריאה הנעים לקריאה, יש לו את הקסם שלו. והאפיפיורית שקראתי ממש מזמן כתוב טוב, שוב ספר סוחף רומן היסטורי- כן זה סיפור אמיתי ושוב סוחף למה לקרוא רק מה שישאיר את חותמו לנצח...אפשר גם לקחת אתנחתא מהיום יום ולהיסחף לסיפור טוב וזהו!!! לא?

למעלה