שני בקבוקי יין

גלאית

New member
שני בקבוקי יין

אני ואתה, שני בקבוקי יין, גטו נגרו אחד, אמרלד ריזלינג אחר, מה שתחליט. בבית מלון, איזה שתרצה. גם אם זה נראה זנותי ומיועד. אלבש חזיית תחרה שחורה, אלבש חוטיני שחור, שנכנס בטוסיק, ומבליט את גודלו, למרות שאני די מתביישת. אבל זה לא חשוב. העיקר אתה. אלקק ממך את היין, מכף רגל מעד ראש. אמצוץ לך את שתי הפטמות הרגישות שלך. אהיה איטית, אהיה עדינה. אהיה חמה, אתלהט, או אהיה קרה, ואשחק את הילדה התמה. אפנק אותך, עד הסוף. נעשה את כל התנוחות, נהיה בכל הטעמים. אשתוקק לחוש אותך בכל צדדי גופי. תהיה מאחורי, תהיה מלפני, או מצדדיי. תהיה איטי, תהיה מהיר, עדין, או חד. ואטעם אותך. אל תשכח שאטעם את כולך. גם את האבר המגרה והרגיש ההוא. אלקק מתחילתו ועד סופו, ואף בטעימת תוכנו. ואהנה. אהנה מכל רגע. אתה תלטף אותי, אני אתרגש, אבל אשתדל לשמור על קור רוחי ועדינות. אתה תתנשף, ואני.. אני אתפוצץ מחום. ואלטף אותך. וכל אותו הזמן אתה. רק אתה. לפנק בך כל פינה נסתרת, לא לפספס אף נקודה להתרגשות. רק אני ואתה, שני בקבוקי יין. וזהו. ואחרי שנמצה, הכל, הכל ממש הכל, עד תום, האחד את מיצי השני- נוכל ללכת, כל אחד לדרכו. לא תהיה חייב להמשיך בדרכי. רק לילה אחד

איפה " התקלקלת?"../images/Emo3.gif

לא זוכר אותך בעברך עם קטעים לוהטים כאלה.... תמיד אמרתי ששעה באינטרנט שווה לחודש בחיים....שמים לב שהתבגרת... אמן !

למעלה