שניים

שניים

בצלילה האחרונה ראינו שני דולפינים, הם שחו צמוד צמוד האחד לשני, מרחק נגיעה אבל.. בלי לגעת. משהוא בהם אפשר להם לדעת מה המסלול שהם ישחו בו, ולא היה מצב שבו הם התנתקו, התרחקו או נגעו האחד בשני. דנדי טוען שזה אם ובן, לי נראה שהם זכר ונקבה. בכול מקרה.. ההרמוניה היתה נפלאה.

ולי נראה...

ששניכם צודקים,אם כך.

חיפוש את אישית...

צריכה לדעת שההרמוניה אצל חיות הים היא מושלמת בין זכר לנקבה ובין ילדים להורים ----------אמן עלינו-----------

סך כל החלקים עולה על השלם.

אחד ועוד אחד- בזוגיות זה הרבה יותר משניים. אחחחחח מתגעגעת....... להיות בשניים

בן הקשת

New member
המשהו הנפלא הזה...

נקרא סונאר. הסונאר שהדולפינים מפעילים כדי לאתר צייד, משמש אותם גם ל"בקרת מבנה" ומלמד אותם על המרחק מהפרט השני ועל תנועתו וכיוונה בכל רגע נתון. ומעבר לפרטים הטכניים - בהחלט - הרמוניה מופלאה. קצת מזכיר לי את מה שעושים בסדנאות קונטקט או מבוא לטנטרה, רק שלנו אין סונאר. חבל, דוקא היה יכול לעזור לכמה ישראלים מצויים שעומדים בתור לקולנוע או בסופר, או רחמנא לצלן, נדבקים אליך מאחורה בקו 5 של דן...

blonda3

New member
לנו יש אאורה..לא?הילה אנרגטית

ונדמה לי שגם אנחנו מרגישים וגם לנו יש תחושב טריטוריאלית אולי לא כמו אצל הדגים אבל יש לנו חושים.... ויכולת קליטה ושידור אבל אולי לא לכולם ו/או לא באותה המידה..... נשמע כלכך יפה לראות ככה את הדולפינים במים.....

jole

New member
אם שניהם היו גדולים סביר להניח

שזה זכר ונקבה. בריף יש רק זכר אחד "סינדי" שהוא האבא של כל הצאצאים בריף ובן זוגן של שלוש הנקבות הבוגרות.

יפים החיים במעמקי הים

אף אחד אף פעם לא כועס אף אחד אף פעם לא בוכה הגברים לא סובלים מעודף מתח הנשים לא סובלות מעודף משקל מרחק נגיעה אבל ... בלי לגעת.

דנדי1

New member
החיים התת ימיים

אחחחח איזה סוף שבוע איזה שקט, איזה שלווה זוג הדולפינים שחיכו לנו ככה, על חוף הים ליוו אותנו לעומק הים, נוף מדהים, פשוט ממליץ לכולם לדעתי הרבה יותר טוב ממדיטציה וכוי.... פשוט ניקוי ראש נטו נסענו לאילת, צללנו ראינו דולפינים צברנו כוחות חדשים וחזרנו חדשים, מלאי מרץ אגב , בדקתי זה כנראה אם וגור , כי ישנו רק זכר אחד בלהקה והוא לא מרבה לשחות עם בנות הזוג שלו (יל לו 3 עד כמה שידוע לי) חוצמזה המבנה שחיה שלהם מתאים לשחיה של אם וגור ולא של זוג אבל מה זה משנה...... 2 דולפינים היו איתנו, רק לושיט יד ולגעת בהם.... אבל אף אחד לא ניסה, לא היה צורך במגע, זה היה פשוט מדהים....פעם שניה שזה קורה לי ואני נדהם כל פעם מחדש שבוע מקסים לכולם

blonda3

New member
איזה כייף לכם../images/Emo45.gif

שאתם ככה צוללים אני פוחדת....
וזה נשמע כלכך מרגיע.....
חיובי מרגישים את האנרגיות החיוביות עד לכאן.....

קונדנילי

ואיך, איך אתה יודע שזה יותר טוב ממדיטציה מתי הפעם האחרונה שמדדטת עם שושי שנטי...?

למעלה