שניה לפני שמתחלף הסקר...

Woogyman

New member
שניה לפני שמתחלף הסקר... ../images/Emo110.gif

בואו נתעמק קצת בסקר הנוכחי. מה לדעתכם צריך להכלל במופע החדש ששירי מעלה? לפי התוצאות, אנחנו רואים שרבים מחברי הפורום מעדיפים מופע נוצץ, שיכלול המון שואו, ריקודים, אפקטים והמון המון שירי. זה מצויין, אבל... הגיע הזמן לפרט. מה בדיוק הייתם רוצים לראות שם? שירים באיזה סדר? כמה רקדנים? תלבושות? אפקטים? הגיע הזמן שתביימו לשירי מופע שהיא לא תשכח
...

אני הייתי רוצה מפוע שבהתחלה היה

שיר קצבי שהיא ממש רוקדת כמו שהיא חיקתה את בריטני ספירס בכ"נ או כמו בגמר בניצנים. אחר כך שירים שקטים וקצבים פעם שיר כזה ופעם שיר כזה ושהשיר שיגמור את ההופעה יהיה כמה פעמים. בתלבושת אני לא משהוא אבל יהיה נחמד אם כמו בגמר כ"נ שהיא הורידה חלק אחד משימלה והיה מתחת שימלה אחרת. לסיום אני בטוח ששירי תעשה הופעה מדיהמה שלא נשכח בחיים.

../images/Emo20.gifאצלי זה קצת יותר מפורט...

מה אני רוצה לראות שם זה כבר בטוח כולם יודעים:
שירי
סדר השירים הוא: כבר לא שלך תברח כמה פעמים אותך לאן שלא תלכי זמן של חסד לקולך עד שתבין אותי השקט שנשאר והאחרון כולם יודעם השיר שכובש את המצעדים:אהבה קטנה אם שמתם לב כמו ש"חולה על סיוון אלבז" אמרה זה פעם שיר קצבי ופעם שיר שקט...כי ככה האנרגיות ישארו לכל אלה שיבואו...... 4רקדנים כמו תמיד למרות שבהתחלה היו רק 2-החברות הכי טובות שלה דקלה ואבישג תקנו אותי אם אני טועה..... תלבושות-בקשר לזה אני אוהבת את שירי הרגילה בלי כל תלבושת למרות זה חלק מהשואו אני הייתי מעדיפה לראות אותה עם גופייה וג'ינס....אבל שירי הולכת איך שנח לה אז מי אני שאני יקבע לה איך ללכת..... אפקטים-זה לא משנה אם שירי שם לא צריך שום אפקט רק שהיא תשיר....

איזה דפוקה אני שכחתי....

את השירים מכוכב נולד אז הכל כמו קודם רק שהראשון הוא עטוף ברחמים כשאת עצובה דון קחוטה כבר לא שלך והלאה....

anat234

New member
אמ

ל"התחמם" [
]בשיר קיצבי מכוכב נולד. להמשיך בשיר קיצבי מהדיסק
שירים מהדיסק... בלה בלה בלה
דון קיחוטה ולבסוף - השקט שנשאר
תלבושות
אמ ל'עד שתבין אותי', צריך שהרקדנים ילבשו כזה כובע
וזהו אני חושבת.

BigCharmBoy

New member
אממ../images/Emo27.gif

הפירוט שלי: כבר מימי כוכב נולד[1] שמו לב כולם ששירי היא אחת של שואו, אוהבת לשחק אותה בגדול, אני לא אומר שבשירים שקטים היא לא טובה[היא מצויינת, מרגשת] אבל פשוט היא אוהבת לעשות פופ קצבי, אז שיהיה לה בהצלחה

Dorushh 3

New member
ממ..

לפתוח עם 'עד שתבין אותי' כזה שיהיה חושך, ואז שהיא שרה 'או או יההה' יענו ת'התחלה שיפתחו כזה מלא אורות! ממ.. אח"כ עוד איזה שיר קצבי.. ואז משהו שקט.. ואז קצבי ואז ואז ואז..
שירים מכוכב נולד- NOT
למה היא צריכה שירים מכ"נ שיש לה דיסק משלה?!
שלא יהיו תלבושות מוזרות!!
אממ..הרבה אפקטים!! המון אורות צבעונייםם
שבסוף יהיו זיקוקים
ולסיים עם "השקט שנשאר"! זהו נראה לי..

../images/Emo151.gifנצל"ש חשוב

התחרות התמונה הטובה ביותר!!! אז תשפשפו את העיניים ותתכוננו טוב טוב, הגמר הגדול יגיע מוקדם מהמצופה ואיתו הפתעות גדולות!!! הסבר מפורט על הגמר כיצד הוא יתנהל ועל ידי מי תקבלו בשרשור שיפתח את התחרות מחר בבוקר עד אז תתחילו להתכונן. נציגי התחרות-נשלח אליכם מסר חדש! נא לקרוא ולאשר! מבטיח לכם שתחרות כזאת עוד לא הייתה פה אז קדימה, בואו נצא למסע!

oroororro

New member
נצל"ש לתחרות-במידה ויש מישהו

שרוצה להיות נציג. יש לנו מקום פנוי. נא לשלוח לי מסר ואני יעביר את הפרטים למי שזה רלוונטי...

נצל"ש גלרית הסירטונית באתר המעריצים

הוחלפה והשתחללה... שווה להכנס ולוותר, למרות שהסירטונים שם ממששששששששששש מצומצמים.. רק בקרוב יהיו יותר...

שני דברים...

1. אני מצערת... חשבתי שהאתר והרשמי והאתר המעריצים זה לא כלול בזה... אז סליחה לא ידעתי :( 2. וגם אתם אמרתם לי שתנצעו את הטקס שלי ולא נעצתם... :( בבקשה תנעצווווווווו!!!

גיא246890

New member
למה אוף אם זה קשור לשירי?

לפי דעתי היית אפילו צריכה לפתוח הודעה חדשה..!! כי במקרה ראיתי את זה!! איזה גלריה יפה סמת לב לאיכות המעולה של הסרטונים?!!?!? לבנתים יש רק שנים אבל יהיה יותר בעתיד בטח..

למעלה