שנה לטבעת שלי חגגתי בקניית בגדים

יונתי54

New member
שנה לטבעת שלי חגגתי בקניית בגדים

עקב מחסור בבגדים במידה העכשווית החלטתי לצ'פר את עצמי בקניית מכנסי ג'ינס ו3 חולצות יצאתי מרוצה ועם החלטה לסגור עוד את הטבעת כדי לרדת עוד 30 ק"ג נוספים ואז שוב אקנה עוד פעם גרדרובה של בגדים לסיום הירידה ושיפור המראה החיצוני והפנימי גם .

ד קובי

New member
יונתי כל הכבוד מותק תתחדשי

תתחדשי לך על המלתחה החדשה, לאט לאט עם הסחרור של הירידה במשקל תשמרי על הבריאות מותק.

myh053

New member
מזל טוב על השנה לטבעת

תמשיכי להנות מהירידה שלך זאת הנאה גדולה ותחושה נהדרת תתחדשי על הבגדים החדשים ותרדי עוד 30

תיתחדשי יונתי ותמשיכי ככה את

ניראת נהדר דש חם לסינית יפנית גרוזנית ששמה בישראל צימצימיני

קוקלה 1

New member
יונתי מזל טוב! ../images/Emo140.gifתתפנקי ותהני

מהתוצאות ואל תחמירי עם עצמך כל כך האמיני לי מנסיון עדיף לקנות כל עשור של ירידה (10 ק"ג פחות) בגד אחד חדש או שניים וזה עושה עוד יותר כיף להתייפייף לקבל מחמאות ולהמשיך במרץ למטרה ! בהצלחה !

Usagi

New member
כל הכבוד יונתי

איזה כיף בגדים חדשים דנדשים לפיגורה המחוטבת. כל הכבוד בהצלחה

ינשופית

New member
מזל טוב יונתי

שמחה איתך על הק"ג שנעלמים הרגשה משכרת ללא ספק, והכי הכי כייף לקנות בגדים, אך בבקשה ממך בצעי את התהליך נכון ונבון אל תסבלי ואל תגיעי לחולשות, שמרי על עצמך אישה מקסימה, ב ה צ ל ח ה.

יונתי54

New member
תודה רבה לכל המחמיאים לי ../images/Emo140.gif

ממש היה לי כיף לקרוא מה כתבתם לי ומבטיחה לשמור על בריאותי להמשך הירידה .

Chimchimini

New member
מזל טוב לך דודתי היקרה../images/Emo140.gif

כמו כרגיל את עושה משהו ומצליחה
בגדול דרכך נכונה ובזכותך אני כאן המון תודה על מה ומי שאת
תתחדשי על בגדיך סובבי לכולם את הראש ותוציאי גם תעניים ואת יודעת למה הכוונה המשך דרך צלחה אוהבת אותך מאוד מאוד מאוד שלך תמיד CHIMCHIMINI נ.ב חבל שלא ראיתך אתמול בערב

מזל טוב

כפול שתיים, אחד לך, על הירידה והשני לטבעת, תתחדשי! כל הכבוד לך, כן ירבה ק``ג שנעלמים :)

יונתי יקירתי מזל טוב

שלום יונתי כול הכבוד לך אני מורידה לך את הכובע תתמידי תמשיכי בירידה תרגישי טוב אוהבת סיסה

למעלה