שנה טובה

kaban

New member
שנה טובה

כמה איחולים לשנה הבאה שהכל יבוא בקלות והאחרים יתאמצו בשבילכם שתמצאו את ההזדמנות להשיג את מה שתמיד רציתם וגם כשהכל נראה אבוד תגלו שלמישהו איכפת. שהדברים יתגלגלו להם כפי שתמיד רציתם ושהכל יעשה במהירות, בקלות, בתנופה, בנחת… ועם סגנון שנה טובה לחברים הקבועים בפורום - אנשים מדהימים, עם רצון לתמוך ולהתמך שנה טובה לאלו המבקרים כאן מידי פעם - אנחנו תמיד כאן שנה טובה לסה"ר מפעילי הפורום הנותנים הזדמנות לאלו שבמצוקה לקבל תמיכה מחברים וגם לאלו שמאד קשה, שלא רואים אור או תקווה - מי יתן ולפחות דבר אחד ישתנה לטובה - אם תאמינו זה יקרה ואצלנו גם אומרים - שנת בריאות נפשית מי יתן וזו תהיה שנה טובה - שנה טובה באמת שלכם, לבינתיים, תמיד [email protected]

קבן היקר.

שתהיה לך שנה נפלאה ומוצלחת, שתמשיך לבוא הנה ולתמוך בזקוקים לעזרה. אני מודה לך אישית על העובדה שאתה בא לפורום,על זמנך הפנוי-רק ע"מ לעזור לחיילים במצוקה. אני ספק כי מהגיע הלך הכרת תודה גדול. הלוואי ואוכל להודות לך אישית על תשובותיך כאן, בנתיים אסתפק בלאחל לך ולבני משפחתך שנה טובה.

קב"ן......

שתהיה לך שנה טובה ולמאת אושר בידיוק כמו שאתה עושה אותנו עם כול העזרה המדהימה שלך לאנשים פה מעריכים את כול ההתמדה והרצון לעזור,כן ירבו אנשים כמוך בעולם, תודה על הכול!!!!!! ובנוסף מאחלת אני המון הצלחה אושר בריאות שנה של שיגשוג ואהבה לכול שאר חברי הפורום מי יתן ותמיד תחייכו,ותמיד תיזכרו שכולנו פה בשבילכם תמיד, בהיזדמנות זו אני רוצה לצרף משהו חמוד... לוקחים את שניים עשר חודשי השנה ומנקים אותם היטב מרגשות של: קנאה, שנאה ,עוגמת נפש, קמצנות, עקשנות ואנוכיות. פורסים כל חודש ל - 3 חלקים שווים, כאשר יש להקפיד שכל יום יוקדש כשליש לעבודה והיתר לשמחה והומור. מוסיפים שלוש כפות מלאות של אופטימיות, מנה גדושה של אמונה, כפית של סבלנות ,כמה גרגרי סובלנות ולבסוף קמצוץ דרך ארץ לכל ובעיקר לזולת. על כל התערובת הזו, יוצקים הרבה הרבה .... אהבה עתה, כשהמאכל מוכן, מקשטים אותו בעלעלי פרח רצון טוב ותשומת לב. מגישים אותו מידי יום ביומו בצירוף מילה חמה וחיוך לבבי המלטף את הנפש. בתיאבון ! שתהיה לכם שנה מדהימה,

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
תודה רבה! ../images/Emo141.gif

שנה טובה ומתוקה מאיתנו.

למעלה