שנה טובה...

• פותח הנושא FBoy
  • פורסם בתאריך

FBoy

New member
שנה טעימה... ../images/Emo74.gif

תודה... (עשיתי עם גוד אולד Paint Shop Pro) הנה עוד ברכה קטנה כי אני לא יכול להפסיק.... אבל נגמרים לי הרעיונות והצבעים! אז שתהיה לנו שנת הארי פוטר טעימה... שנה טובה ומבורכת
FBOY

איזה חמוד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

זה ממש יפה! ושנה טובה לכוווווווווווווווווווווווווווווווולם! שתהיו ל
ולא ל
(אני יודעת שזה תהיו ל
ולא ל
) TaLi let´s go, don´t wait! this night is all most over! :) חוצפן הדי ג´י! לא היה שיר אחד של בלינק! + לא היו שירים עכשיוים! חוץ מפרפל הילס, (פילס חיחיחי), ובאטרפלי! הייתי מוכנה שהוא יסים אפילו אן סטינק ולא כל כך הרבה טארנסים! (שעתיים של טראנסים!!!!)

Marty McFly

New member
השנה לא תהיה כל כך טובה, תבינו!!

1. אנחנו מנהלים חיי פורום, דבר שעצוב כשלעצמו! אז זה ממש עצוב! 2. השנה תתחיל מלחה"ע ה-III, אז מה אתם כל כך שמחים לעזאזל? 3. יש פה אנשים רוצים להתאבד, וחושבים על זה בשיא הרצינות. אז הם צריכים להפסיק לחשוב על שטויות כאלה, ולחיות כמו שצריך! 4. נמאס כבר כל שניה לשמוע שנה טובה שנה טובה. רק זה עושה את הכל לרע! והשיר פופ שולט!!
דניאל

דניאל, דווקא ממך ציפיתי ליותר!

פופ? אן סטינק? בלעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע! מי אוהב בכלל פופ בימינו? (לא השיר)! טוב, בדרך כלל הרבה, אבל אתם לא קולטים שאתם אוהבים שירים שאנשים אחרים מחברים ולא הלהקה? למשל, ביצ´ני ספיכס, אתם חושבים שהיא ממציאה את השירים שלה? no way ppls! ו.... אמ...... אן סטינק, הם לא המציאו את השיר פופ! זה בטוח! אז למה לעזה אתם כל כך אוהבים את השירים שלהם?!?! טוב לעניינינו! אמממ דניאל, אני מכירה מלא ילדים, בגיל שלי (סביבות 14) ובגיל שלך (סביבות 16) ששונאים פופ ואן סטינק מוות! אז כנראה שציפיתי כבר שכולם בסביבות הגיל הזה יחשבו ככה! כנראה שטעיתי! תמשיך ככה! TaLi Blink rulz!!!! and don´t u mess with me!

Marty McFly

New member
אני אוהב הכל!!

טוב, כמעט הכל... הרוב (טראנסים, מזרחי ואלה לא אוהב, בכלל לא!) בכל מקרה, מכל להקות הבנים, לדעתי אן סינק הכי טובים... אבל אני אהוב גם את אמינם את מייקי (the king of pop!) הממ, אר אן בי ועוד ועוד! גורילאז ועוד כל מיני אוףספרינג, בלינק... ועוד! טוב, אין לי כוח לפרט...

S.Riddle

New member
גו טלי!

אני בתור מישהי שמחוברת באינפוזיה לmtv, חייבת לציין שחוץ ממייקל ג´קסון בערך.... הפופ היום מסריח! ז´תומרת, תראו מה נותנים לנו, בריטני שפריץ, אן סטינק, ברברה סטרייסנד! (אוקי, היא לא קשורה לעניין, אבל הבנתם את כוונתי...). ובקיצור ולעניין- הרוק שולט!!! גו אמינם!!!!!! ^^האלמנט החמישי.עשרים וחמש^^

FBoy

New member
ולפני שתתחיל מלחמת עולם רביעית,

אני מחזיר את הדיון בחזרה לנושא המרכזי. אהממ... עוד ברכה קטנה. והפעם - שנה מפתיעה. אם כל שניה אתה משנה את האיקון הקטן והזדוני הזה, אני לא מבין למה לי אסור להעלות עוד ברכות חדשות. אתם מוזמנים להמשיך אחריי את הדיון על מי ומה שולטים. שנה טובה לכם... וואלה נתתם לי רעיון לברכה חדשה...
FBOY מה קרה רקפת? יש לי פריחה! מה קרה דבורה? עק... עקצצ..צצו אותי!

חחחחחחחחחח

אמממ באמת pop sucks! אני גם שונאת טראנסים ומזרחיים וכל השטויות האלה! אני הכי הכי הכי אוהבת, זה בלינק, שזה בעקרון היפ הופ, או משהו כזה?! שחכתי כבר! לא משנה!

LuNaTiC

New member
טלי, טלי, טלי...

*מבט מתוסכל* כמה פעמים אני צריכה להגיד לך שבלינק הם לא היפ הופ?? אם הם היו היפ הופ, הם היו נשמעים יותר כמו.. יו נואו... לורין היל, מיסי אליוט, וויקליף, אאוטקאסט וכו´.. כאילו.. בלה.. זה מה שהיפ הופ!! בלינק הם פאנקקקקק... רק ש.. הם הפכו להיות יותר מדי פופיים או משהו... אני אוהבת היפ הופ, סול ואר אנד בי... ומהצד השני.. מטאל ופאנק זועם!!! וגם רוק שקט יותר... גו גו גו פאפא רווץ´ שולטיייםםםם

FBoy

New member
../images/Emo18.gif ועוד ברכה, בשבילכם! ../images/Emo18.gif

סכנת החלקה ועוד אחת עבור הפורום הפעיל ביותר בתפוז:
שנה מוזרה..... דרך אגב עשיתי צופן להארי פוטר 4 וכתוב שם "ואלה שלט איש", נראה לי שהכוונה ל"פורטל וואלה! ישלטו באנשים". זה הכי טוב שמצאתי עד עכשיו, אני מחפש עוד...

אנחנו הפורום הפעיל ביותר ../images/Emo35.gif

לא נראה לי... בכל מקרה, הברכות ממש יפות. אהבתי מאוד את האחרונה... s@me @ne

FBoy

New member
חיברתי...

את כל האותיות בקטע מסויים, כלומר צימצמתי רווחים. נגיד יש משפט: דג קטן שט לו בים זך ולפתע מצא חבורה נחמדה ואז הוא עשה מסיבה וההשועל החום המהיר קפץ מעל הכלב העצלן שנח לו בחצר. אז הופכים ל: דגקטנשטלובימזכולפתעמצאחבורהנחמדהואזהואעשהמסיבה והשועלהחומהמהירקפצמעלהכלבהעצלנשנחלובחצר. ועכשיו בודקים באלכסון, למעלה, למטה ולאיזשהו כיוון האם יש משפטים נסתרים.

FBoy

New member
../images/Emo10.gif הודעה חשובה ../images/Emo10.gif

הברכה החדשה ביותר (זאת שאני מעלה עכשיו) לא הצליחה לי כל כך.... בכל מקרה שנה טובה ואולי מישהו יגיב??

FBoy

New member
../images/Emo13.gif כולם להיכנס! ../images/Emo13.gif

על הברכה הזאת עבדתי הכי הרבה - כל הזמן להזיז את הספר קצת בזווית ואז להכניס לעבודה כולה. היה קשה... אבל הנה הברכה החדשה ביותר שלי: שנה בטוחה. תגובות?? מישהו??
אני מניח שכבר שמתם לב שבכל הברכות יש טאץ´ של הארי פוטר...

MadonnaFan

New member
שנה טובה גם לך... ../images/Emo48.gif

אוי לא... השירשור הזה הולך להיות ארוך... בכל מקרה... שנה טובה ושיהיו קצת פחות טייסים עוורים שנכנסים בכל מיני מגדלים... וקצת פחות
ות... וזהו... אני מפנה את מקום במקלדת לחברתי שמצטרפת לפורום... צ´או @מעין@ טאקיזיס שולטת!

למעלה