שנה טובה

שנה טובה ../images/Emo74.gif../images/Emo75.gif

מזה שנים, בכל שנה ושנה, אני מכינה שנות טובות ושולחת. עפ"ר השנות הטובות מתייחסות למה שקרה לי בשנה החולפת. השנה "קרה" לי הדר, אז כל חברי, רעי ומכרי יקבלו ´שנה טובה´ מהדר.... אני מתכבדת להעניק לכם את הזכות להיות הראשונים שמקבלים את ה´שנה טובה´ הראשונה של הדר!!!!! בשנה שעברה איחלתי לכולנו שנת פוריה, השנה הפירות כבר הבשילו מהבטן ולכן אני מאחלת לכולנו שנת צמיחה.....
אז יאללה, שתהיה שנה טובה.....

חנה הכינה שלושה לוחות שנה

להורים שלי, להורים שלה ולסבתא שלי לוחות שנה סטנדרטיים עם קולאז תמונות של שיר כן, בהחלט שנה בעלת משמעות מסתיימת לה לא שמזמין שנה פחות משמעותית לשנה הקרובה ליאור

ת ו ת

New member
שנה טובה ומאושרת ../images/Emo168.gif ../images/Emo48.gif ../images/Emo171.gif

ligo

New member
איזה יפה יצא.אפשר לגנוב לך ת´רעיון?

שתהיה לך ולכל משתתפי הפורום שנה נהדרת- שנה של התחלות חדשות, של אהבות חדשות שנה של הרבה חיוכים מתוקים והמון נשיקות

אהבות חדשות???... ../images/Emo2.gif

אותך לרפי - "רפי, ליגו ציוותה עלי למצוא השנה מאהב...
). שנה נהדרת גם לך. ענת.

ligo

New member
ידעתי שאני צריכה להסביר את עצמי

התכוונתי לאהבה שמתעצמת ונולדת כל יום מחדש לבעל ולילדים. אבל גם מאהב זו אפשרות...

מאהב../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif למי יש בכלל זמן, תגידי?

מי ירצה, בכלל, מישהי, שאין לה טיפת זמן, מי?

קרנושה

New member
שלום ושנה טובה לכולם!

חדשה בפורום הנ"ל... גמני אמא לאחר טיפולים ארוכים וממושכים... מתי, ליהיא וליאור(בת) נולדו לפני שנה ו10 חודשים, ילדים מדהימים! חוצמזה נשקלת האפשרות ליד נוסף
הממממ ...עוד לא בקטע! ש-נ-ה מ-ת-ו-ק-ה מ

יפעתי&

New member
שנה טובה טובה טובה לכולם/ן../images/Emo74.gif

שתהיה לכולנו שנה טובה שנת שלום ואהבה
שנת שגשוג והצלחה ותוכלו להוסיף כאן כל ברכה מאחלת לכולכם מכל ה
גידול קל ונעים ילדים שבלילות ישנים... שרק יהיו לנו בריאים וחמודים וחייכנים

חן123

New member
מצטרפת לאיחולים

שנה טובה, שקטה, משעממת, נהדרת ונפלאה לכולנו וחג שמח! חן נמרוד ואור (שהיום בן חצי שנה!)

אז במה נברך את השנה החדשה?

בביטוי הכי בנאלי - שנה טובה בביטוי הכי סנטימנטלי - שנה של אהבה אולי ביטוי פוליטי - שנה של שלום ואולי ביטוי נאיבי - שנה של חלום בביטוי קצת תנ"כי - שנה של שפע בביטוי של סלנג - שנה של על הכיפאק בביטוי כלכלי - שנת שיגשוג ופריחה או ביטוי הכי כללי - שנה של ברכה. אז תגידו כך או אחרת, העיקר שתהיה זו שנה נהדרת...

ligo

New member
אמן ואמן!

אני זוכרת שבשנה שעברה נישקתי את יובל ואיחלתי לנו הריון, והנה השנה יש לנו אוצר קטן (יותר נכון אוצרית) ומכאן ןאילך זה יכול להיות רק יותר טוב! אבל מה שאני כן יכולה לאחל לעצמי זה לילה שלם של שינה...

למעלה