שנה טובה מאורלי..

שנה טובה מאורלי..

לכבוד ראש השנה...החלטתי לשאת ברכה אישית לכן חברות שלי,הפעם בשמי האמיתי ולא בשם "ההיא" שמלווה אותי כמעט שנה.."זמרת בארים". אני מקווה שלא שכחתי אף אחד\ת ואם כן...עמכם הסליחה...<וטוב שיש יום כיפור לכפר על זה> בראש ובראשונה ל...קרן פז וירח-חברות אמיתיות ונפלאות שלי...שתהיה לכן השנה הכי נהדרת שתוכלו לבקש.....שכל משאלותיכן תתגשמנה ושתמשיכו להיות חברות כאלה מדהימות...אני אוהבת אותכן
שדונית-שתהיה לך שנה מקסימה,חולה עלייך<למרות שאת לא רוקדת> עיניים מלוכסנות-שיהיה לך רק טוב ושתמצאי את האחת שלך שאיתה תהיי מאושרת לונה-שתהיה לך שנה מצוינת..ושלא ייגמר לעולם הצחוק הזה שלך עינבל-שנה טובה ומתוקה,אל תפסיקי לחייך ל-ע-ו-ל-ם ג´יה-נשמה,מקווה שנהנית לך בטורקיה,שתסעי תמיד,לאן שרק תרצי דו 17-מתוקה,שתהיה לך אחלה שנה שבעולם,שכל מה שתרצי ייקרה לך אלה*-שכנתי היקרה,שתהיה לך שנה נפלאה,כ"כ שמחה שהיכרנו.. פלוס-לירון-חומד,שתהיה לך שנה קסומה ונהדרת,"ושלא תהיי תשושה ותרצי לנום".... ענתי-איפה את י´נעלמת? התגעגעתי אלייך.... שנה טובה נשמה שלי ילדה של זמן-אחחחח מתוקה קטנה,שתמיד תהיי מאושרת,חולה עלייך. גילי!!!-גילגוללללל שתהיה לך שנה מדהימה,ורק אושר ואהבה בחיים. missתורית-מתוקה,שתמשיכי לצאת הרבה ולבלות גם בשנה הזאת... גל<בת>-שולחת לך זר ענק של שנות טובות לאילת..שתמשיכי לצחוק תמיד... בר<בת>-שתהיה לך שנה מתוקה כ
סתםםםם פיצה לא מתוקה...שתהיה מתוקה כמו
שיו שיו-י´קרועה...תופרת לא תעזור לך... שתהיה לך שנה מ-ה-מ-מ-ת-! רוית 20-שנה מצוינת שתהיה לך,שמחתי להכיר אותך כחולה-שתהיה לך שנה ברוכת כלות ונישואין...ושלא תשכחי את ירושלים אחרת תישכח ימינך.. עוגיה-שתחזרי הביתה בשלום ולא ייתקלקל לך המחשב.... ושתזכי להרבה הרבה רגילות מהצבא zoe-זואי הרחוקה... שולחת לך "זואייייייייי
מואההההה" ושבאמת תהיה לך אחלה שנה שבעולם sarah-נשמה...איפה את נעלמת לי? שנזכה לראות אותך פה איתנו בארץ.... חולה עלייך! מור-בלאאאאאאאאאאאאאט שתהיה שנה מצוינת!!!! משוגעעעת-סייבריסטית שלי,שתמשיכי להשתגע ולעשות שיגועים כל חייך י´מופרעת... נועה 282-מתוקה,תודה על הדאגה שלך,על הטלפונים... שייתגשמו כל משאלותייך..ושיהיה לך טוב תמיד.... מתה עלייך -נולי נולי-שיהיה לך בהצלחה בלימודים <בלי 100 את לא נכנסת הביתה> בוביט-המנהלתתתתתתת..... שתמשיכי להיות אחלה מנהלת פורום...ושתצמיחי את הפורום שלנו לגבהים שטרם נראו... ובקיצור...שנה טובה אוהבת מצחיקות-שתמצאי את המצחיקה שלך..שתדגדג אותך עד בלי די ואני מקווה שגם היא אוהבת מצחיקות...כי את מצחיקהההה me-הנכדה של סבתאאאא... שתהיה לך שנה מעולה... והמון המון אושר ואהבה.... מאושפזת עלייך mhe-שתהיה לך אחלה של שנה,רק צחוק שמחה ובריאות פלג´ר-שתהיה לך שנה טובה...ותפסיקי לכתוב הודעות כאלה ארוכות בפורום...אני לא מסוגלת לקרוא מרוב שורות...סתםםםם נשמה... רק טוב לובש חוטיני-מתוק,שתהיה לך שנה רווית חוטינים מהממים,ושלא יקרע לך החוט....חולה עלייך י´חמוד אבי 2-איש הלבן,איש ירוק, כבר התבלבלתי מרוב שמות... שתהיה לך אחלה של שנה ושתהיה מאושר "מאוהבת אותך" נחמות-אז למי שלא הבינה יש 2 נחמות...אחת אמיתית ואחת מתחזה. שלשתיכן יהיה טוב,ו....."סתמו! זמיילה!" מתחזים-עומר ושאר ירקות....אני מרחמת עליכם... אבל בכ"ז שנה טובה רובוט חיפוש-סתםםםםם, השתגעתם? נראה לכם???טוב נו.... שנה טובה<הנימוס מחייב> ואחרונה <לפעמים> חביבה אני מאחלת לכולנו כחברה, פשוט שנה טובה לא שמתי לב שיצא לי חרוז פה,בפורום של תפוז אבל בלי שום קשר... אתם ממש ממש עשררררר!!! אוהבת אותכם המון המון אורליייייייייי

ידעתי ששכחתי מישהי<נו..זה הגיל>

קייסםםםם-שתהיה לך שנה קסומה....שתמשיכי לצחוק ולהצחיק קבורה עלייך <Cלונה> שלך אורלי

meeee

New member
שנה נה נה נה נה של ../images/Emo37.gif המון ../images/Emo27.gif

חחח אולי נכדה של סבתא אבל אחרי הכל אני זו אני חחח... :) אז... בתור עצמי (וגם בתור הנכדה שלה..) שנה טובה לך :) ותודה...על השנה טובה-
נ.ב ראיתי היום את ארז.. חחחח... אני חולה עלייך בלי להכיר אותך... קורה לפעמים!?! :) תהני,תאהבי,שיהיה לך המון מהכל ושתעשי ולא תעשי ותצחקי ועוד הרבבבבבבבהההההההה מהכל.... אוהבת me |לב

קרן^

New member
חברה שליייייייייייייי ../images/Emo24.gif

זה כל כך יפה כמוך אוהבת קרן
שתהיה שנה מלאה בחברות טובות כמוךךךךךךךךךךך

*אלה*

New member
איייי.....העיניים....

אורלי יקירתנו, סחה על הסבלנות העצומה והזכרון המתפקד בצורה (כמעט) מלאה... גם ברכתי תגיע בהמשך אבל בינתיים שנה טובה גם לך ואני מניחה שאנחנו עוד נתראה הרבה בזמן הקרוב... שמחה עד מאוד על החיבור הזה! עד כאן בינתיים *אלה*

פלג^ר

New member
אורלי מתוקה שלי גם לך רק אושר ואהבה

וקצת מרשרשים לא יזיק.מחכה למפגש אוהבת מוניק

למעלה