שנה טובה לכל יושבי הפורום

softy

New member
שנה טובה לכל יושבי הפורום

למרות שאני כמעט כבר לא מכיר אף אחד מכם, פעם זה היה זה פורום הבית שלי, מכאן הייתי יוצא למסעות במדבר נוואדה הקסום ורץ עם עדרי בופאלו פראים. תהיו טובים עם מנהל הפורום אלניניו ירום הודו, כי הוא הגדול מכולם! יותר טוב ממנו לא תמצאו. שנה טובה!

אתה אותי לא מכיר ../images/Emo24.gifאבל אני כן

אבל אני לך חייבת תודה ענקית על האתר ליוצרים שפתחת והיה הבית לשירים שלי שנה מבורכת איש יוצר וכותב

שמים1

New member
גם אותי אתה לא מכיר ../images/Emo9.gif

וגם אני יוצרת מתוך עונג ושמחה באתר הבית שפתחת. תודה על עולם קסום שפתחת עבורינו היוצרים.
שנה טובה ומתוקה לך.

שנה טובה לך אדוני...

הסיפורים על עדרי הבופאלו עדיין זכורים... נזכר בערגה באדי הריח שהותירו העדרים... קולות המדבר מהדהדים ... עקבות העדרים מידי פעם מותירים געגעועים.. אולי יעזור אדוני בתפילותינו, ויחזיר את שדות הקקטוס למחוזותינו. טעמם חסר לנו.

elninyo

New member
../images/Emo19.gifהמגדלור...../images/Emo54.gif

תודה לך ידידי היקר, שנה טובה, שנה של בריאות עושר ואושר לך ולבני משפחתך, והסר דאגה בענין העושר, השנה בני מאזניים התפרנים מתעשרים
. סופטי יקר, מקומך שמור, באם תחליט על מסע חדש עם עדרי הבקר, כדברי המשורר, המסע לא תם, אלא הוקפא זמנית. כמו כן עלי להזכירך, כי יובל קרב ובא, ויש לעשות במשך שנה זו, את כל הנדרש להקל את חבלי המסע לפורום חמישים. ולמרות כל כאב הפרידה העתידית בע"ה, בל נשכח כי בית תמיד נשאר בית...

zerez

New member
../images/Emo74.gif שנה טובה לכולכם

שנת בריאות ואושר - כל השאר באמת בטל בשישים

למעלה