שנה טובה לכולם

מוישיקו

New member
שנה טובה לכולם

נכנסתי לאוירת האיחולים רוצה לאחל לכל אהוביי ואהובותיי ,שנה שתהיה לפחות טיפה יותר טובה מהשנה הזו, שנה עם המון רגש,שנאהב לאהוב,ולא פחות חשוב,שנדע איך עושים את זה שנה של צניעות , ושנפסיק כבר לחשוב שצניעות זו מילה גסה שנה של עשיה,אפילו מעט עשיה,אבל שתהיה במחשבה תחילה שנה של פירגון,YYY כמה שכולנו זקוקים לזה והכי הכי חשוב הייתי רוצה לאחל לכולנו,שכשנביט במראה ,,,,,,אז מאוד נאהב את מה שאנחנו רואים אחרון אחרון חביב היות וזה גם מכתב פרידה , המחשבה האוגינלית היתה להיעלם ככה סתם,פשוט להתאדות לי,פחות או יותר כמו שהגעתי לפה ככה סתם,אבל החלטתי בכל זאת כמה מילים,אז הדבר היחיד שיוצא לי כרגע זה, שבאמת התכוונתי לכל האיחולים האלה,כי היה לי כאן נעים ונחמד,אהבתי והתרגשתי,ואני עדיין,,,,,,,,, לכן החלטתי ,דווקא עכשיו,לעזוב,שישאר לי טעם של עוד,שאתגעגע,ושהזכרונות יהיו נעימים וטובים, וזה גם טיפ קטן לחיים, מאוד מאוד רצוי,בדברים הטובים שקורים לנו,שישאר לנו טעם של עוד,שנרצה שוב ,שנתגעגע,אוכל,אהבה,טיולים ,,,,וחברים גם. שלכם מושיקו

anat lv

New member
מושיקו ידידי היקר

מאחלת לך שנה טובה בריאות ושמחה מקווה שהטעם יבוא מהר ממני ענת הרחוקה

סו

New member
../images/Emo25.gif

עייפתי ממילים

קיילי

New member
מושיקו....

מאחלת לך רק טוב בחיים. שהשנה הזאת וכל הבאות אחריה יהיו טובות ומאושרות. רק חבל שלא יהיה מי שיביא לי קונטיינרים של מישחקים (ככה קוראים לזה היום?) מהמזרח הרחוק......חחחחחח ממני קיילי

אביעד,,,

New member
שנה טובה לך חבר שלי

אחי שתהיה לך אחלה של שנה,מכל הלב שתגשים את משאלותך אני זכיתי לשבת איתך ולשוחח ואתה אדם באמת יוצא דופן אני מאחל לעצמי שאזכה לזה גם בשנה הבאה תצליח אחי

שיר טל35

New member
מושיקו שנה טובה גם לך ידיד יקר

חבל שלא נראה אותך בצאט .....אבל אני מקווה שעוד תשנה את דעתך ונראה אותך במלוא הדרך........ שנה טובה שתהיה לך...עם המון אהבה והמון חום אושר ושמחה...........טוב שזכינו להכיר , העונג היה כולו שלי. בידידות אין קץ.......שיר טל.

למעלה