שנה טובה לכולם

שנה טובה לכולם

שתהיה לנו שנת אליפות(מכבי חיפה)ושנעלה לגביע העולמי שתהיה לנו שנת הגינות ספורטיבית (ושהפועל תא ומכבי יגיעו לגמר ואפא) שביתר ישארו בליגת העל ושתהיה לנו ליגה פורה שנה טובה יוסי שקל

בודי

New member
אז בהזדמנות חגיגית זו

אני גם ימסור שנה טובה לכולם אומנם שנת אליפות לא תהיה אבל במקום זה שנת הישרדות......(שאני מקווה שתהיה קלה) וגם שנת בריאות ובהצלחה לכולם ואני גם יאחל לכם שלא תתפוצצו.....

Raanan *

New member
תודה יוסי, גם לך! ../images/Emo13.gif

מצטרף לכל הברכות שלך

רענן הפך לחיפאיסט בסתר?

אבל גם אני מאחל את מיטב הברכות לפורום שנה טובה ופורית שערים, ושמכבי פ"ת תרד ליגה

מצטרפת. שנה טובה כולם ../images/Emo74.gif ../images/Emo75.gif

ובעיקר להפועל כפר סבא, שנעלה בעזרת השום כמו שאומרים

אם השנה הזו לא תסמל את הקץ לטרור

המשתולל ואת הקץ הקרב של החמא"ס והחיזבאללה ויתר הנבלות היא לא תהיה טובה ולא בטיח

תגובה

נכון שקשה להתעלם מהמצב היום בעולם - ואולי אפילו בלתי אפשרי, אבל גם אסור לנו לשכוח שאחרי הכל, התכנסנו כאן לשם דבר אחד. דבר אחד שמביא לכולנו, לעיתים לפחות, רגעי אושר ושמחה (כמו היום למשל...אוי מה שזה עשה לי) ומשכיח - למינימום של 90 דקות את כל ההרס שהשתלט פתאום על העולם... והאמת, גם אם זה היה במודע וגם אם לא - היום במשחק הזכירו לא פעם את מה שקרה לאחרונה בארה"ב, בעיקר כשעוד שיחקנו מול קבוצה מהמגזר הערבי - אבל את השמחה הרגעית הזו שמעניק לנו לפעמים הספורט בכלל והכדורגל בפרט חשוב שאותה לא יקחו לנו. אז חלאס עם הפוליטיקיה אנחנו כאן בשביל לדבר על כדורגל!

אם יובטח שלא יהיה עוד טרור בעולם

אני מוכן להקריב את הכדורגל למען מטרה נעלה זו

Kgt1

New member
יהיה באמת קשה אבל זה יהיה שווה את

הכאב בלב... יהיו פיצויים אחרים. אם כי אני מייחל ליום בו ימותו המחבלים והכדורגל יפרח לעד. צהוב עולה

Kgt1

New member
זה יהיה באמת קשה אבל שווה את הכאב

הנפשי... יהיו פיצויים אחרים. אבל אני מייחל שיבוא כבר היום בו ימותו כל המחבלים והכדורגל יפרח לעד. צהוב עולה

MoTi_NiMnY

New member
חוץ מהחלק הירוק והדוחה

שבהודעתך.. אני נאלץ להסכים עם השאר (חוץ מזה שכותבים אופ"א) :)

ליטן א

New member
מצטרף לשנה טובה + תיקון...

תסביר לי, מר שקל, איך השנה תהיה טובה אם מכבי חיפה יזכו שוב באליפות??? ועוד משהו - למה שמת את גמר אופ"א בסוגריים???
ודבר אחרון - צהוב עולה ליטן

למעלה