שנה טובה לכולם....

שנה טובה לכולם....

לרצים,לרוכבים,לשוחים,ולמשפחה המורחבת...רוכב באפלה,למלאכית גחלילית,לדניאלו,לדוקטור,לאמיר ,לפרחים לשושנים ובעיקר לשמש!

חמוד אתה, אחינו ../images/Emo13.gif

שנה נפלאה גם לך ולכל המשפחה הגרעינית והמורחבת באשר היא. אל תתבאס מהקישור, תכתוב לנו את שם השיר ובעלי הנסיון כאן ינסו להעלות אותו או לפחות נוכל לדעת ולשים play על מה שהקדשת לנו. אושר, אהבה ובריאות וכולם.

my m fantani

New member
לגמרי ../images/Emo45.gif

המתיק במעט את המחשבה שאני לא רוכב מחר. כאבי אוזניים שלא נותנים מנוח וחולשה כללית, נוסיף לזה ת'גשם שלא מפסיק לרדת באזור שאני רוכב מחר ואני מושבת.
במקרה הכי אופטימי אולי אצליח לרוץ מעט,מה שלא עשיתי היום כלל. סופ"ש מבאס. אבל אסיים בנימה אופטימית ושנה נפלאה לכולכם.

לכל סופ"ש יש מוצאי סופ"ש....

טיפות אוזניים,עדיף משחה,יום יומיים וזה עובר.אני בונה על כך שהגשם יפסיק קצת מחר.שתהיה שנה מדהימה לכולם. חוץ מזה מרקו פאנטני ידע התגבר כמעט על הכל,זצ"ל,כל כך אהבתי אותו

my m fantani

New member
אמא, זה מזכיר לי את המ"פ שלי מהצבא

דקה לפני שהיה מתזז אותנו בג'בלאות.
כן, פנטאני מתגבר בסוף על הכל. מה שלא הורג אותי בירידות מחשל אותי בעליות. ועד העלייה הבאה אני חוגג ת'סילבסטר במיטה (טוב זה ממש לא כמו שזה נשמע אם מדמיינים את זה בלי הבלונדינית שלי ועם ערימת טישויים ומשככי כאבים למינהם). גם אני אוהב את פנטאני. בנישמתי ובליבי יהיה לעד.
happy new year to all

למעלה