שנה טובה גם ממני...

hope_29

New member
שנה טובה גם ממני...

חברי ובאי הפורום, למרות שלרוב הנני צינית ואינני נוטה להצטרף לאיחולים מעין אילו...החלטתי במסגרת העבודה על עצמי והתהליכים העוברים עליי קצת להתרכך ולהפסיק להתנגד...במילים אחרות להשיל מעליי את מסיכות ההגנה = ציניות ואף תוקפנות. ועל כן, במסגרת האיחולים לשנה החדשה, הרשו להצטרף לברכות לשנה החדשה ולאחל לכולנו שנה טובה יותר, שנת קבלה, פתיחות, הבנה, אהבה ובגרות. בהזדמנות זו גם להודות לכם על תמיכה בשעות מצוקה רבות...תמיכה במישרין= תגובותיכם...עידודכם וחיזוקים שקיבלתי... ותמיכה בעקיפין= עצם ההשתתפות הפאסיבית שלי בפורום (אני עוקבת מדי יום אחר ההתפתחויות ולמדה רבות על עצמי מתגובותיכם כלפי אחרים). שנה טובה במיוחד לאותם החברים הקבועים והוותיקים שתמכו בי (ונתנו לי להרגיש כך ) בחודשיים האחרונים...מאז שהגחתי לכאן עוד בשמי הקודם ("בדידות"): מאיה, רחל נשמה, נטע, איש הצפון, stoneForze וכמובן נציגי סהר המופלאים עמם ערכתי שיחות צ´אט בשעותיי הקשות... תודה גם לכל שאר החברים שאומנם לא "שוחחנו" מעולם...אבל למדתי מהם רבות- פרוזק, גונן, קיפודת ים, עצמי ועוד רבים וטובים. אז תודה לכולכם! מקווה שזו תהיה לי השנה האחרונה לבדידות, ייאוש, לחוסר ההשלמה העצמית וכי אוכל להתחיל לממש את חיי כפי שאני רוצה באמת ולא על פי ציפיות...(לעבור את תהליך החזרה בשאלה באופן בריא, בונה ואמיתי....). שיהיה חג שמח.. נטע, מקווה ל"פגוש" אותך כאן מחר בבוקר...לא אוכל ליצור קשר היום עמך (אני יודעת שאינך בבית הורייך) משום שאני בבית הוריי ולא ממש יכולה להתחבר למחשב... hope_29

למעלה