שנה ג והמכרז הצפוי

קושקוש35

New member
שנה ג והמכרז הצפוי

שלום אני חדש פה אבל זקוק נואשות לעזרה מכלכלנים שעשו את המכרז לשנה ג כל מידע על קורסים סימנריונים או לחלופין מרצים שאסור אבל אסור להירשם לקורסים שלהם או לסמנריונים שלהם ... תודה מראש על כל פיסת מידע מהנל עסקים - כלכלה

קושקוש35

New member
זקוק דחוף למידע לגבי שנה ג -- מידע על מרצים ו

אני עולה לשנה ג בכלכלה וראיתי שיש כאן לא מעט יודעי דבר בקשר למכרז.. שזה בערך זהב!!1 אם למישהו יש מידע אני יותר מאשמח לקבל מידע...

קושקוש35

New member
מכרז בו אתה בונה עצמך את המערכת לשנה הבאה

העניין שאין מידע על הקורסים וחלקם יכולם סיוט וחלקם תענוג לכן אני צריך מידע מהחברים בפורום כדי לדעת מה כדאי וממה להתרחק כמו מאש או יותר נכון כמו משירי צמח שמיר

אליהו ד

New member
אנשים שמדברים על שירי לא עשו פסיק ממה שהיא

עשתה, בכלל זה מדהים לראות כל פעם מחדש איך ינוקות מתקנים אותה ומחווים דיעה עליה "היא לא מוכנה לשיעור" "היום היא היתה בסדר",תמיד זה המרצה הוא הבעיה ולא התלמיד.אולי יש קשר לפקטורים העצבניים שהם מקבלים השנה.. שירי אולי לא תזכה בפרס נובל(כמו 99 פסיק 9 מהאנשים) אבל היא כן יסודית והיא כן מתעקשת על רמה.היא יכולה גם לא.כל הכבוד לה ושתמשיך ככה! אתה צריך לחפש קורסים כמה שיותר לא קשורים לכלכלה ויש כמה כאלו במכרז,תיקח אותם ואז תצליח.

קושקוש35

New member
תודה רבה על התשובה אבל ...

אתה מתכון לקבוצה השלישית (קבוצה ב' צריך לבחור 4 קורסים) קורסים כמו : פרסום וקידום מכירות (כרמל ראובן) כלכלת מגזר שירותים (שרון רגב טייטלר) כלכלת תיירות (שרון רגב טייטלר) מבוא ליזמות עסקית (אופנהיים) ניהול הלכה למעשה (רוזנטל ארי) ניהול מוכרנים ואומנות (שלי אראל) קנייין רוחני או הגבלים עסקיים (דניאל רויטל) הקורסים היותר כלכליים בקבוצה –הכרת דוחות כספיים מה אתה ממליץ ?? האם כל הקורסים האלה ברמת החרטא ברטא של ניהול&שיווק&משפט עסקי מה אתה בחרת ? מה אתה בחרת ? תודה רבה!!!!

TheBigBrother

New member
חחחח

לקרוא שורה אחרי שורה "מה אתה בחרת?" ולהרגיש את זה זה ממש משעשע :)

berta84

New member
הקורסים של שרון רגב הם כלכלה ונחמדים

הכרת דוחות כספיים זה חשבונאות ואולי כדאי כי פרקטי לעניין העבודה אח"כ, זה קורס שכולל הגשת עבודה אם לא השתנה הקורס/המרצה

קושקוש35

New member
צודקת אבל אחרי שנתיים בחוג הזה לא יזיק

קורסים שיעלו את הממוצע וכמו ש"אליהו ד" רשם לי פה כדי לקחת את הקורסים שפחות כלכליים כמו "פרסום וקידום מכירות" ו"קניין רוחני" או "מבוא לביטוח" שבטח יכללו קצת פחות מספרים ויותר שינון והקאה בבחינה כמו שיווק ומשפט עסקי.. אחרי הכל חובה לעלות קצת את הממוצע... אבל יש לך נקודה טובה שקורס אצל ארנון רצ'קובסקי "הכרת דוחות כספיים" פרקטי לעניין העבודה אח"כ...

למעלה