שנהפוך את זה לסכמ"ש?

שרשור אכזבות שבועי

השבוע הזה היה ממש לא מוצלח שופינגית.

השמלה שחיכיתי לה נורא ממודקלות' הגיעה והיא פשוט נוראית. נראית כמו פיג'מה ואכן הפכה לכזו (לא הייתה לי סבלנות להתעסק עם ההחזרות). אני תוהה אם הבעיה היא בי (שמלה חמישית שאני מנסה להזמין ופשוט לא מתאימה).

חוץ מזה אני מחכה להזמנה מאסוס שנעשתה ב2.6 ופשוט מסרבת להגיע.

מה אתכן? קיבלתן משהו נחמד השבוע?

אויש

אני קיבלתי נעליים שלא הגיעו בסיבוב הראשון ואסוס שלחו לי שוב, ונחרדתי לגלות שהן פיציות. לא ברמה של "קצת הדוק" אלא כתוב עליהן 40 ובפועל הן אולי - אולי!!! - 38.
אז הן עושות אחורה פנה. מאוד מאכזב.

C H 4

New member
את מסתכלת על התמונות של גולשות?

הזהירו אותי בעבר שמודקלות' מאוד לא אמינים מבחינת המידות, ובגלל ההמלצות של הגולשות והתמונות שהן מוסיפות בחיים לא היה לי פיספוס. היו שמלות שביגון רב ויתרתי בעקבות פידבק ותמונות של גולשות במבנה דומה לשלי.
באסוס לעומת זאת אני תמיד טועה, מעדיפה חנויות עם תגובות של קונות.

sheffys1

New member
שנהפוך את זה לסכמ"ש?

מה הזמנתן השבוע?
מה הגיע?
ממה מרוצות, וממה לא?
תכניות לשבוע הקרוב?

sheffys1

New member
עונה לעצמי...

מה הזמנתן השבוע?
שלושה פריטים מאסוס, שתי חצאיות ממארבים בסייל (פריטים שנעלמו מהמלאי וחזרו, אז חטפתי מהר), ועגילים שהצטרפו לאחת ההזמנות, סתם כי בא לי (תמונה בצד...)
רק מקווה שזה לא יבוא לנשוך אותי בטוסיק, כי כבר קרה לי בעבר שהזמנתי פריט שהוא low in stock וקיבלתי מייל אחרי שבוע (!) שבעצם אין אותו במלאי

מה הגיע?
כלום. כי לא הזמנתי...

ממה מרוצות, וממה לא?
ראו תשובתי לשאלה הקודמת...

תכניות לשבוע הקרוב?
ממשיכה לבדוק את תנובת הסייל באסוס. לפעמים נוספים קופונים, לפעמים מחירים יורדים עוד, ולפעמים מצטרפים עוד פריטים...

epy

New member
חדשה כאן

יופי של פורום עם גולשות מקסימות יש פה

בזכותכן פתחתי חשבונות באסוס ובמוד...משהו.

בחודש שעבר העזתי וקניתי לראשונה
נעליים ב ebay

2 זוגות הגיעו די מהר ולזוג השלישי חיכיתי יותר מחודש.

ממש לא נורא

שלושת הזוגות מושלמות מבחינתי.
המידה מדויקת. נוחות מאד והסגנון שאני אוהבת

sheffys1

New member
ברוכה הבאה!

גמני אוהבת מאוד את האירוסולס
בא לך, אולי, לשתף בלינקים לנעליים?

epy

New member
יצאתי

קראתי לינקים לנעליים 'ל' בצירה
ואת התכוונת 'ל' בפתח

תיכף יגיעו הלינקים

sheffys1

New member
מצטערת לשמוע

זה מבאס טילים
מצטרפת להמלצה לגבי מודקלות': לקרוא את ביקורות הגולשות (ואם יש תמונות - מה טוב), ולהסתכל גם על ההמלצות של מודקלות' בעצמם (אם יש להם מה לומר, תהיה הערה מתחת למידות, ותוכלי ללחוץ על Details&Measurements ולקבל עוד מידע)
מכיוון שהמשלוח שלהם לארץ לא זול, אם יש ספק - לא הייתי מזמינה.
יצא לי להזמין משם פעם אחת, והודות לביקורות וההמלצות שלהם קלעתי בול, וגם האיכות של הפריט טובה מאוד (שגם בנוגע לזה, יש ווריאציות, כמו באסוס, כיוון שמדובר ביצרנים שונים).
פיייייי..... חפרתי

למעלה