שנאת חינם מהי.

זהבאמת ממש טיפשי.

אני ידועת שאנשים לא באמת שונאים את קן חולון אבל אנשים שבכלל לא מכירים אנשים מחולון ישר שופטים שחולון קן בועה או חולון סנובים או לא ידועת מה וזה כל כך לא נכו(אני אישית ממש ממש אוהבת כמה אנשים מקן חולון) אבל קן חולון היקרים אני ידועת שבגלל שכולם יורדים עליכם התחלתם בצחוק את הקטע של מחוז חולון. בהתחלה זה היה מצחיק אבל אולי חלק מזה גורם לעוד ירידות עליכם. ובן רק תזכור שאתה מדבר על השכבה שלך כי אני חושבת שבשכבה שלי ממש אין שנאה לקן חולון. ותמיד יהיו סטיגמות שגויות על אנשים מה לעשות ככה זה רק שלדעתי צריך להכיר את האנשים לפני שיורדים עליהם באמת.

בינלה, אוהבים אותך! ../images/Emo39.gif

האיסיקיו הפריע לי כהרגלו באצמע שיר טוב עם אותו הצפצוף המעצבן עד דמעות שמסמל על קבלת הודעה. להפתעתי גיליתי כי קיבלתי הודעה מהדובי שלי- בן. בתוך החלון הקטנטן היה רשום: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=285&msgid=25424873 מה דעתך? כן את זה" תיארתי לעצמי שהוא רוצה שאקרא את ההודע (בינ'לה לא יודע להקליד...) בניגוד להרגלי פתחתי את פורום התנועה שאינני מרבה לקראו בו וקראתי את הוודעה של בנקליה... כשסיימתי עניתי לו, ואני מצוטטת :"יפה-יפה... אני שמחה שרשמת סליחה עך העינן עם הסקייטים. אני חושבת שנחמד.... רק שלא יעבירו על זה פעולה ;)"<--(המבין יבין) אחרי זה הוספתי עד כמה שאני אוהבת איך שהוא כותב ונחמד שהוא רשם על העיניין, לאחר מכן דיברנו על הכוסון מאתמול והשאר כבר לא לפרסום.... החלון נשאר פתוח וכשבאתי לסגור אותו גיליתי להפתעתי שכבר הגיבו לדוב, אז חשבתי (בקול של פולניה זקנה), "נו, אז נרשום כמה מילים" רק רציתי להגיד לדובון שלי שאני מסכימה. באמת באמת מסכימה... כל הענין יצא מפרופורציות... בסך הכל היה מורל, היה משעשע ונגמר. מה הטעם לדוש בזה? מה הקטע לשנוא אנשים בגלל שהמורל שלהם הוא ל"מחוז חולון" ולא ל"קן חולון" אחי (ברבים), צאו מזה דיימט!!! אתם לא מכירים אותנו בשייט! אתם לא יכולים לשנוא אותנו! מה גם ש"שנאה" היא מילה גדולה מידי בכל הקשר, אז בהקשר של אנשים שאתה לא מכירים?! זוועה. אני מקווה שבדרך כלל אתם לא ממהרים לשפוט אנשים... תפסידו המון חברים טובים בדרך (ואני לא מדברת עכשיו על סברס, פשוט עצה קטנה לחיים...) בכל אופן, באמת נראה כאילו לשנוא את חולון זה מה שבאופנה עכשיו בדרום וכשאין מה לעשות בדרך חזרה הביתה זה סוג של אטרקציה... לי זה נראה מגוחך, לא יודעת מה איתכם... באמת שאם זה עושה לכם טוב על הלב סבבה, תעבירו עלינו דאחקות מצחיקות (ראה: "בא לך סיבוב על הקורקינט???(גיחוך טיפשי)) אבל בבקשה מכם, אל תפרשו את זה אחרת ממה שזה, ומה שזה- זה בסך הכל מורל. שיר. לא יותר מזה. היה מצחיק, היה נחמד. נהננו וחזרנו הביתה. לא נראה לי שצריך להתחיל בפירושים והתמרחויות על זה.., זה כבר טיפשי.... בכל אופן שיהיה לכולנו יום נהדר...

caffeine free

New member
../images/Emo13.gif

ושירי, my candy- יו רייט, אבל עדיין. זה מעצבן. איך היתה הפעולה?

edcxx

New member
בן....

זה שאתה כותב ומבין מה אתה כותב זה סבבה, אבך כל עוד אנשים אחרים לא מבינים אז למה אתה מציב את ההודעה? רק מספר מועט של אנשים מכירים את הסיפור, ואלא אותם אנשים אשר עידכנת אותם בדבר... פעם הבאה תיקח את העצה שלי ותכתוב משפט שאפשר להבין, ואז תחבר לו עוד משפט ועוד משפט, ורק אז תשלח את ההודעה... love אייל

Tapuda

New member
טוב מה שאני חושבת ובלי להעמיק

זה שאני אל רוצה להתחיל פה ריב כי יהיה אם אני ירחיב......... אבל מה שאני חשובת זה שהקטע של המורלים נעשה ממש בין קן חולון או כמו שאתם אומרים "מחוז חולון" ובקשר לזה אין מה להרחיב והקטע של מחזו חולון שלכם התחיל מצופר של מישהי מהקן וסבבה שאתם אומרים שאתם קן גדול ומלאי מוטיבציה אבל יש גבול אנשים! את השכבה שלי בקן חולון אני מאוד אוהבת כשאתם אחד אחד אתם מותק של אנשים! את שאר השכבות אני לא מכירה חוץ מאחת מותק בשכבה ט' וכמה משאר הבוגרת ואותם אני לא מתה עליהם חוץ מאחד פה שרושם לאחרונה בפורום. ופשוט זה מעצבן שאתם עושים מורל לקן שלכם או ל"מחוז חולון" בזמן שעושים נגיד מורל לכל מחוז דרום. וכמו בטיול בוגרת שפיצצתם את הערב למרות שהוא לא היה משהו אבל עדיין....... אם עושים מורל למחוז אז עזבו את הריב שלכם לשניה עם מזכרת ותעזרו לעשות מורל. וכן מה לעשות שחלקכם חיים בבועה וסבבה תעשו מורל לקן אבל גבולות אתם מכירים אותם? ובבקשה שיר ותשתש ושאר חולונים יקרים אל תתנפלו עליי כי אתם מכירים את התגובות שלי......... ואני לא רוצה לריב איתכם. וכמו שאתה אומר צריך להפסיק את החארטות האלו ויאללה כמו שאומרים לעושת שלום בין כל הקנים במחוז! ושנהיה מאוחדים כמו השכבה שלי במחוז.

caffeine free

New member
אז לא הבנת.

לא היה בעיה עם המורל נגד חולון, הבעיה למה שניהיה ממנו. קול? קול. ואיילי- היכן השפתיים שלך יהו ב12, הא בייב?
סתם, סתם. אממ.. העינין הוא שזה היה מיועד לכולם בסופו של דבר, כי זה התאים לכולם.

טוב לפי דעתי חרשנו על הנושא..

קרה.. עבר.. נגמר! גם קן חולון הגזים גם שאר הקינים! לקחנו לצומת לבנו וזהו.. אי אפשר להחזיר עכשיו אחורה!! שנה טובה לכולםם!

רותמיקה

New member
אוי נו..../images/Emo29.gif

רוני, אנא ממך לא להכנס לדברים שאת לא כל כך מבינה בהם, אין שום שנאה בין חולון-מזכרת, אנחנו ממש חברים טובים ביננו בתור אנשים(ויכולת לראות את זה בלילה בסמינה הדרכה ...) אנחנו מסתדרים ממש טוב ואוהבים אחד את השני(לפחות השכבה שלי..) ואם תשימי לי שאנחנו עושים מורלים אחד נגד השני זה תמיד עם חיוך על הפנים!!!! אז בבקשה...

Tapuda

New member
רותם כפרה אני לא מדברת על שנאה בין

אנשים שם אלא כשזה כל קן חולון לא רק השכבה שלנו וכל קן מזכרת בתיה לא רק השכבה שלנו שוב אני אומרת אז זה מעצבן שאתם עושים מורלים מחוז חולון ומחוז מזכרת שזה טיפשי אז בסדר אתם שני קנים גדולים במחוז! ותזכרו שתמיד יש כזה דבר שאתם נמצאים במסגרתו שנקרא מ-ח-ו-ז ד-ר-ו-ם! וכשיש עוד מחוז חוץ ממחוז דרום אז מה עושים? מורל למחוז לא לקן שלכם! את זה כבר הבנתם ממזמן (השכבה שלי) כי אנחנו מחוז די קטן אבל עם מורל ענקי .... ובואנה לא להתקיף רותם.....לא עשיתי לך שום דבר רע

רותמיקה

New member
אני יכולה להגיד לך...../images/Emo29.gif

שגם הי"ב שלנו מסתדרים ממש טוב... ועם הט' אני לא יודעת... י"א אין להם ולנו יש קצת והם דיי חדשים.. ואני באמת לא מתקיפה.. ולא כל פעם שזה בפעילות במסגרת מחוזית חייבים לעשות מורל למחוז.. אני באמת יכולה להבין מאיפה באה הדרישה( בכל זאת יש לנו המון קנים קנים שלא משתתפים במורלים עם עצמם...כי הם סה"כ 3-4 שיוצאים לפעילויות..) ובסדר אז עושים מורל מזכרת או חולוני או לא יודעת מה כל קן לקן שלו ואז למחוז כי מורל זאת פעילוץ מגבשת והיא מרימה את המורל של הקן ואת המצב רוח וצריך לקחת אותה בסבבה.. זה הכל.. ואל תשכחי שלא התקפתי רק דיברתי... אין לי שום דבר נגדך - להפך~!

חחחח

בטח!! ראינו את זה בטיול בוגרת שהיה בסוכות, סיפור האהבה הזה כמעט נגמר במכות, ובמזל..

למה מישהו ישנא משו שהוא מקבל חינם?

חחחח סתם אני חושב שאתה צודק בהחלט צריך להפסיק עם זה וזהו סברס... אני אוהב אותכם...אההה ורובה זה לא אקדע אלא רובי רק בבת אז שיהיה לכולם שנה טובה!!! אוהב 'תכם ...

Frenzi

New member
שנאת חינם זה טוב

אם אנחנו יוצאים מנקודת המבט הסוציאליסטית/קיבוצניקית שחינם זה תמיד טוב אז תתעמקו במשפט הבא (כל הזכויות שמורות לאור סער, גרעין מחר) שנאת חינם, חינם זה טוב, שנאת חינם זה טוב שונא חינם, רון

ר ו ב ה

New member
יו. דובי שלי אני אוהבת אותך

רציתי להגיד. שזה נורא נכון. כל מה שהשמן הזה רשם. ועשיתם אותי מאושרת שכמה אנשים פה רשמו שהם לא שנאו אותי. באמת! גרמתם לי להיות מאושרת... תודה לכם. ואני שמחה שיש כאלה אנשים טובים במחוז. ותקשיבו. אני בעד. שכל הטטניקים שרושמים פה. בכנס ט' הבא נעשה מפגש "ריבים בפורום"... זה יהיה הכי מצחיק בארץ. מפגש של כל מי שרושם פה מט'. יהיה כייף. רוצים? ואני לא הייתי בטיול מים. וחזרתי לתנועה בתחילת השנה... לאחר ארבע שנים בתנועה. אני דפוקה. אה? לא משנה. העיקר שחזרתי. ועצוד לי שלא הספקתי להכיר כמה מהמחוז. אז במפגש אם תירצו נעשה... בנס ט' הבא.. נעשה היכרויות לפי השמות ה א מ י ת י י ם! להית'

ר ו ב ה

New member
התכוונתי..

ועשיתם אותי מאושרת שכמה אנשים פה רשמו שהם לא שנאו אותנו. לא אותי. בטעות

אתם יודעים מה? סבבה

אני לא אתחיל להגיד הכל על כל התגובות שנכתבו להודעה הקודמת כי יש כאלו שאפילו לא שוות תגובה ( "טיפשה...") וגם האמת? די נמאס!!! אם הבנו שלאף אחד אין שומדבר ספציפי ואישי נגד אף אחד אז אחלה, אפשר ברצינות לפתוח דף חדש... אז באמת אם 40 הודעות מגיבות ש"די" ו"נמאס" אז אין לי כל כך להוסיף... וזה נכון... המורל היה אחלה אבל מה שהיה אחריו פיקשש... אז די... והקטע עם המפגש ריבים? חחחח ראסמי יהיה מצחיק... :)

למעלה