שמתם לב ש....

Ana banana

New member
שמתם לב ש....../images/Emo12.gif

הגביע שמכבי קיבלו אתמול זה לא גביע?? עבדו עליהם בעיניים! מה זה החרטא הזה??? איך אפשר לשתות מזה שמפניה? ולמה ממשיכים לקרוא לזה גביע אם זה לא?? ולמה השיקופיות עדיין הראו את הגביע כמו שהוא היה פעם?? אני לא יודעת מה איתכם אבל אותי זה נורא הטריד אתמול, עד שטרחתי לראות את המשחק, אפילו גביע הם לא קיבלו לדעתי הם צריכים לדרוש שיחליפו להם את אותו!!

הסבר קצר

הגביע שכולנו מכירים הוא של פיב"א - כן, כן - של אותו מפעל לא חשוב שכרטיסים בו עולים 20$...

Ana banana

New member
כן... אבל ברור שהיא שם בגלל

הכסף והפירסום לא? (על זה האיכסה פיכסה)

הנצנצית

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

שמיצית

New member
משעמם לי, אז גם עכשיו אני נזכרת

במשו... אתמול ראינו תכנית של רובי ווקס על יו הפנר - היא הייתה 3 ימים באחוזה שלו... הבנאדם בן 75, יש לו 7 חברות בנות 18-25, כולן ישנות באותו חדר, מאוהבות בו בטירוף (באמת! היית צריכה לשמוע אותן), ועושות ביניהן משמרות - כל לילה מישהי אחרת הולכת "לישון" איתו

שמיצית

New member
אבל אתמול גם קיבלנו הסבר לתופעה

ההורים שלו אף פעם לא נישקו או חיבקו אותו, כי הם חשבו שמגע עם אנשים מביא חיידקים/מחלות....
הוא אמר שהחברה הכי מבוגרת שלו הייתה מישהי בשנות הארבעים שלה... איו חשפנית ידועה מסמך אנושי מרתק!

פ א ב

New member
על זה נאמר "מכוער מכוער אבל טייס"

קשיש, פה ענק אבל קיבל מיליון $ רק לעונה הזו! תמיד תהיה מישהי שזה "עושה לה את זה".

למעלה