שמתם לב שלילכי נעלמה כבר יומיים?

**לילך**

New member
היי לכולם ../images/Emo79.gif../images/Emo13.gif

הייתי קצת עסוקה ביומיים האחרונים ,אבל הנה אני
למדתי משהו חמוד בימים האחרונים: אחרי שכותבים תוכנה - יש מה שנקרא : "בדיקת חתול" ,נותנים לחתול לטייל על המקלדת ואם אין באגים והודעות מוזרות אז כניראה שהתוכנה עובדת.... נכון שכייף לשמוע דברים כאלה ועוד ממישהו שמלמד תיכנות? ועוד משהו: כל פעם שמיקי רואה אותי מתיישבת על כסא ,היא חייבת לקפוץ לי על הברכיים ,לינוק את החולצה ולגרגר ,ניסיתם פעם לכתוב עבודה כשיש לכם חתול על הבירכיים שמועך ולש את הבטן שלכם? או להתכונן למבחן כשחתול מטייל לכם על הדפים? או שהוא חייב לשכב על הקלסר הפתוח ולהשחיז ציפורניים דוקא על העבודה שאתם צריכים להגיש מחר? מה החתולים שלכם עושים ,כשאתם לומדים או משתמשים במחשב ?

ori190

New member
למה רק חתולים? למשל הכלב שלי

מתנהג בדיוק כמו שתיארת, אבל הוא כלב... בכל פעם שאני מתיישב מול המחשב הוא עומד על שתיים ומושך לי את היד עם הידיים שלו. כן, הוא משתמש בהן כמו סנאי, ולכן הן ידיים ולא רגליים קדמיות... אם אני לא מגיב הוא נובח נביחה קטנה של הזמנה למשחק, כשפלג גופו הקדמי מורכן עד לריצפה וישבנו מזדקר באויר ומכשכש בזנב: הזמנה ברורה למשחק! הוא דורש כל כך מעט: רק מבט או ליטוף, ואז אין מאושר ממנו: קפיצות והיפוכים באויר. לעיתים אני פשוט קורא לו "איפה העצם?" והוא טס לכיוון ערמת הצעצועים שלו וחוזר משם עם צעצוע, בו יתעסק בדקות הקרובות, משאיר לי כמה דקות של פנאי לעבוד על המחשב, עד ששוב יבוא לדרוש את תשומת הלב...

**לילך**

New member
התכוונתי לחיות המחמד שלכם

ולא רק חתולים. כולם מוזמנים לענות על השאלה .....

והתשובה שלי

טינה החתולה שלי אדישה כמו תמיד, היא אף פעם לא איתי כשאני לומדת כנראה שזה משעמם אותה אבל היו לי המון גורי חתולים בבית, טום וג´רי שעכשיו אצלי זמנית בעיקר משחקים אחד עם השני ומדי פעם מנסים לשחד את ציפורניהם של הדפים או לחטוף ממני את העיפרון! קנדי תמיד קפצה עלי וגירגרה עוד ועוד, כאילו היא נהנת לשמוע את החומר (חתולה משכילה ללא ספק) וג´לי לא הייתה נותנת לי לכתוב או לקרוא, היא קפצה עלי ודרשה צומת לב כל הזמן. בקשר למחשב- אני לא יכולה להיות עם גור חתולים ומחשב באותו זמן: הם כל הזמן קופצים על המקלדת, מוחקים דברים, מוציאים אותי מהתוכנות ובקיצור הורסים הכל!

ג´ורג´ והמחשב

ג´ורג´ (החתול שלי) מאוד אוהב לשבת על המסך כי חם שם. הוא גם מאוד אוהב לכתוב דברים או סתם לשבת לי על הברכיים, שאני מול המחשב ולקרוא את מה שאני כותבת. כמובן ששני החתולים אוהבים להשתתף איתי באוכל, כלומר לאכול איתי מאותה צלחת. יש להם גם את היכולת המופלאה לדחוף אותנו מהמיטה וילשון באמצע.

שרית(^_^)

New member
בובה (התוכית) והמחשב...

כשאני מול המחשב, סאקי (הכלבה) ונאפסטר ותילתן (החתולים) עושים דברים די דומים לדברים שכולכם תארתם בהודעות הקודמות, אז אני לא אחזור עליהם... לעומת זאת, תאור של תוכי ומחשב עוד לא היה, אז החלטתי להוסיף את שלי. אבל מאחר שתמונה אחת שווה אלף מילים... אני מצרפת תמונה.

zoe1111

New member
כל חתול והשגעונות שלו:)

הייתה לי חתולה שאהבה לשכב מעל המסך עם הזנב בדיוק באמצע שאני לא אראה כלום.. חתוליק שלי (כשהוא לא ישן) אוהב לדרוך לי על המקלדת עד שהמחשב עושה קולות מוזרים:) ואני גם לא יכולה להקליד כשהוא נעמד לי ככה.. בכלל הוא תמיד צריך להפריע, למשוך את תשומת הלב.. אם מישהו קורא למשל הוא ישר מתיישב על הדפים או הספרים או אם אני כמה מהכסא הוא חייב להתיישב עליו אבל הם כ"כ חמודים, אז למי אכפת ;)

נועם@בת

New member
כשביקס ופטי היו קטנים

זה בהחלט היה משעשע לראות את פטי נדחף ברווח בין המקלדת והמסך, או את ביקס משתרע על הכרית של העכבר. אבל הם הפסיקו להיות קטנים (לאן נעלמו הגורים הקטנטנים שאספתי הביתה
) ואיך שאני מתיישבת ליד המחשב, הם מזנקים לי הברכיים. תודה לאל שהם כבר גדולים וכמעט לא מפספסים, אבל השוקיים שלי מרושתי בשריטות 4 מסלוליות. לאחרונה הם החליטו שהכי נעים זה להתכרבל יחד על יד שמאל שלי, ונראה שהם לא ממש מוטרדים מזה שהיד משמשת להקלדה. כנראה שהנענועים שלה מרדימים אותם. כל זמן שהם ישינים זה בסדר, הבעיה מתחיל כשהם מחליטים לשחק מחבואים מאחרי המחשב ולבדוק את העמידות של החוטים והקונקטורים למיניהם. פטי מתא השבוע את החוט של המודם הישן זה שאמור להתחבר לשקע של בזק. אז הוא אכל לו את הצ´ופצ´יק. עכשיו אם בטעות משיהו יכניס אותו לקיר- הוא בחיים לא יצא, כי הצ´ופצי´ק הזה הוא הניצרה שמשחררת אותו מהקיר.

**לילך**

New member
אני חושבת שיש בעיות בשרת הצאט

בכל מקרה אני עפתי משם ולא הצלחתי לחזור

shanty.G

New member
גם אני ו...

עזבתי בלי לומר מילה- פשוט הצ´ט הפסיק להגיב אלי, אז יצאתי במטרה לחזור והוא סירב לקבל אותי חזרה. אדווה, דוגי ולילך- קבלו התנצלותי. shanty

גם אני התנתקתי מהצ´אט בלי אפשרות

לחזור אליו, הצ´אט לא הגיב וכשניסיתי לחזור אליו הדף של הצ´אט "לא היה זמין", אני יצאתי נראה לי לפניך שנטי וגם אני יצאתי בלי להגיד כלום לצערי... כנראה שבכל זאת הצ´אט קצת בעייתי

visitor

New member
איזה קטע

בדיוק אתמול למדתי למבחן להיסטוריה ,ודווקא אז ליז התחילה לנשוך לי את הרגליים ולטפס על הרגליים שלי כידי להגיע לשולחן ולרדת דרך עלייה על הכתפיים שלי ואז לרדת במורד הגב שלי למטה..... ובדיוק על הקטע שאותו סיכמתי היא הייתה צריכה לשבת , לא משנה שהיא גם רצתה כל הזמן לנשוך את הספר (והספר של המורה....) וגם שיחקה עם העט ....בזמן שכתבתי... אבל למזלי היא נרדמה סוף סוף ויכולתי להתכוננן ...

למעלה