שמתם לב שכבר לא בודקים חום בכניסה לסופר?

רוב הזמן נח

Well-known member
אפילו סילקו את המודד חום האוטומטי בשרות עצמי. שהיתה לו נוכחות יחסית קצרה בהשוואה לשומר שבדק חום לאנשים.

סילקו את זה ממש בשקט ללא הסברים, שלא נשים לב. כי הבינו שלתפוס אנשים עם חום בכניסה, זה לא באמת משהו ראלי. זה לא קורה. אנשים עם חום נשארים בבית. ואם יש קצת, לוקחים אדקס והחום יורד.

איציק5111

Well-known member
אפילו סילקו את המודד חום האוטומטי בשרות עצמי. שהיתה לו נוכחות יחסית קצרה בהשוואה לשומר שבדק חום לאנשים.

סילקו את זה ממש בשקט ללא הסברים, שלא נשים לב. כי הבינו שלתפוס אנשים עם חום בכניסה, זה לא באמת משהו ראלי. זה לא קורה. אנשים עם חום נשארים בבית. ואם יש קצת, לוקחים אדקס והחום יורד.
כנראה זה לא הציק והפריע לאנשים....

הם מחפשים משהו לענות את האזרחים והדבדיקות והתורים עובדים יותר טוב

evglev1

Well-known member
מנהל
כנראה זה לא הציק והפריע לאנשים....

הם מחפשים משהו לענות את האזרחים והדבדיקות והתורים עובדים יותר טוב
העניין הוא שמחפשים כמה שפחות שוויון בין מחוסנים ללא מחוסנים ואותה בדיקת חום למחוסן וללא מחוסן פוגעת בניסיון לפתח תחושת עליונות אצל מחוסנים.

evglev1

Well-known member
מנהל

כבר חגגו את הניצחון עם החיסון הראשון והשני ואף שחררו אותנו מחובת המסכות לגמרי, רק בגלל שהמחלה המשיכה להתפשט החזירו את המסכות למקומות סגורים ובהמשך את התו הירוק. לגבי מדידת חום למחוסן יש סבירות הרבה יותר גבוהה שזה חום של שפעת או דלקת ריאות מאשר קורונה. אז מחוסן עם חום צריך מיד לעשות לו בדיקת מטוש כי סבירות של 75% שהחום לא קשור לקורונה.

רוב הזמן נח

Well-known member
כבר חגגו את הניצחון עם החיסון הראשון והשני ואף שחררו אותנו מחובת המסכות לגמרי, רק בגלל שהמחלה המשיכה להתפשט החזירו את המסכות למקומות סגורים ובהמשך את התו הירוק. לגבי מדידת חום למחוסן יש סבירות הרבה יותר גבוהה שזה חום של שפעת או דלקת ריאות מאשר קורונה. אז מחוסן עם חום צריך מיד לעשות לו בדיקת מטוש כי סבירות של 75% שהחום לא קשור לקורונה.
אה, זה התירוץ. חשבתי שדווקא עם התו הסגול או הירוק מדידת חום בכניסה למקום סגור זה לא בדיוק משהו שמפריע. אז לא יגידו שזה היה חסר תועלת😅

דיברגנט חדש

Well-known member

בקצב של הדיקטטורה העולה, בקרוב יבדקו אם התחסנת :(

רוב הזמן נח

Well-known member
בקצב של הדיקטטורה העולה, בקרוב יבדקו אם התחסנת :(
אני קודם רוצה לראות איך הם גורמים לקהילה שלמה שלא מחוסנת מבחינה אידיאולוגית, לשנות דעה ולהתחסן. אני מתכוון לעבריים מדימונה. משרד הבריאות ניסה לפני חודשים לשכנע אותם להתחסן ולא הצליח.

קירשנבאום8

Well-known member

מדידת חום במקום הצגת בדיקת קורונה שלילית? בהחלט! אבל אז איך יכריחו להתחסן?
זאת הסיבה שזה נעלם.
יש להחזיר את השיטה הזאת, ובמיוחד לתלמידי בתי ספר. מי שאין לו חום נכנס לכיתה בלי בדיקת מטושים.

R 1 3

Well-known member
מדידת חום במקום הצגת בדיקת קורונה שלילית? בהחלט! אבל אז איך יכריחו להתחסן?
זאת הסיבה שזה נעלם.
יש להחזיר את השיטה הזאת, ובמיוחד לתלמידי בתי ספר. מי שאין לו חום נכנס לכיתה בלי בדיקת מטושים.
ליצמן עשה בדיקת חום כל יום ונדבק בקורונה
החום עולה הרבה אחרי שהאדם הופך מדבק
שיכריחו להתחסן - אין בעיה. לא צריך לפחד בכניסה למרכולים.

R 1 3

Well-known member

רק להוכיח שהחיסון חסך לנו לא רק מדידת חום מפגרת..
אלא עמידה בתור במרווחים של 2 מטר והגבלת הקונים במרכולים
חסך ללכת ברחוב עם מסכות באויר הצח
חסך מאיתונו את הנאומים של הזחוח אני ואני כל ערב.
למעשה המגיפה נגמרה ברגע שהוא עזב מבחינת תחושת הפאניקה.
החיסון חסך סגירת חופי ים והשאיר רק את הטמבלים עם שאלות קיטבג
החג הראשון בלי סגול הפדחת - לך תתגעגע אליו.

קצה11

Well-known member
רק להוכיח שהחיסון חסך לנו לא רק מדידת חום מפגרת..
אלא עמידה בתור במרווחים של 2 מטר והגבלת הקונים במרכולים
חסך ללכת ברחוב עם מסכות באויר הצח
חסך מאיתונו את הנאומים של הזחוח אני ואני כל ערב.
למעשה המגיפה נגמרה ברגע שהוא עזב מבחינת תחושת הפאניקה.
החיסון חסך סגירת חופי ים והשאיר רק את הטמבלים עם שאלות קיטבג
החג הראשון בלי סגול הפדחת - לך תתגעגע אליו.
אצלך התרופה לכל דבר זה חיסון
אין דיור- לכו להתחסן
יוקר מחיה- לכו להתחסן
בעיות מדיניות- לכו להתחסן
שנת בצורת - לכו להתחסן
אתא כמו בבא לחיסונים

קצה11

Well-known member

זה כי אי אפשר לעשות מזה קופה
מסכות מחליפים מודד חום קונים רק פעם אחת
ברור שזה לא יעיל נכנסתי לכמה קניונים ומרכזים עם חום (שלא חשבתי בו) ומחלת קורונה (בטרם ידעתי שאני חולה) אף מכשיר לא התריע.
גם המסכה לא יעילה ועוד גורמת נזק שנושמים בחזרה את כל מה שהגוף מסלק .
עשן הסיגריה חודר מבעד המסכה זה עוד הוכחה שמדובר בקשקוש

רוב הזמן נח

Well-known member
אה, זה התירוץ. חשבתי שדווקא עם התו הסגול או הירוק מדידת חום בכניסה למקום סגור זה לא בדיוק משהו שמפריע. אז לא יגידו שזה היה חסר תועלת😅
לך לשתות מי עדן .
היה נביעות.

מוטי חוף

Well-known member

שמתם לב שכבר לא בודקים חום בכניסה לסופר?​

אצלי בסופר פתאום דורשים ממני לחתום עם האצבע על מסוף כרטיס האשראי וללחוץ על איזה כפתור ירוק

ומה עם הקורונה ?

קירשנבאום8

Well-known member
כל הלחיצות האלו על מקשים במכשיר כרטיסי האשראי, בכספומט, במעליות, ברמזורים, נגיעות במעקים של מדרגות, ידיות של עגלות כל אלא הם מקור הדבקה רציני.
בסניף הבנק שלי בחדר הכספומטים הקדמי אין בקבוק אלכוג'ל. הקשתי בדלת הבנק (הסגורה תמיד אם לא הזמנת פגישה) והערתי על כך למאבטחת, היא הביאה בקבוק והושיטה לי דרך הדלת הפתוחה, התיזה על ידיי, משכה בחזרה את הבקבוק ונעלה את הדלת.
בתמונות: מכשיר נפוץ לחיטוי ידיים באלכוג'ל ללא מגע יד (שימו לב לדוושה). זה במדינה אירופית עם תחלואה נמוכה פי 4 מאשר בישראל

קבצים מצורפים

• 20210919_205143.jpg
    20210919_205143.jpg
    1.9 MB · צפיות: 3
  • 20210919_205126.jpg
    20210919_205126.jpg
    2 MB · צפיות: 3

קירשנבאום8

Well-known member
כל הלחיצות האלו על מקשים במכשיר כרטיסי האשראי, בכספומט, במעליות, ברמזורים, נגיעות במעקים של מדרגות, ידיות של עגלות כל אלא הם מקור הדבקה רציני.
בסניף הבנק שלי בחדר הכספומטים הקדמי אין בקבוק אלכוג'ל. הקשתי בדלת הבנק (הסגורה תמיד אם לא הזמנת פגישה) והערתי על כך למאבטחת, היא הביאה בקבוק והושיטה לי דרך הדלת הפתוחה, התיזה על ידיי, משכה בחזרה את הבקבוק ונעלה את הדלת.
בתמונות: מכשיר נפוץ לחיטוי ידיים באלכוג'ל ללא מגע יד (שימו לב לדוושה). זה במדינה אירופית עם תחלואה נמוכה פי 4 מאשר בישראל
מדוע משרד הבריאות איננו מחייב מכשיר חיטוי ללא מגע יד בכניסה לכל עסק, סניף בנק, מסעדה, מלון, אוטובוס, רכבת, סופרמרקט, מספרה, בית מרקחת....

אל תדרדר לשם,זה רק שפעת.

רוב הזמן נח

Well-known member
אין הדבקות ממגע במשטחים. פרופסור פרידמן הסביר על זה כבר לפני שנה. האלכוג'ל היה מיותר. מישהו עשה על זה קופה תקופה. היום כבר לא משתמשים בזה.

למעלה