שמש

nomi12

New member
מרקורי בעיקר חושב. אולי

מרקורי בדגים או סרטן או עקרב יכול להרגיש?

קצת קשה לי לענות על כך

המרקורי שלי בתאומים
אבל יכול להיות שמסר של מרקורי במזלות מים יכול להיות עדין או רגיש יותר.

nomi12

New member
בכ מקרה למשל מרקורי בדגים

לדעתי זאת חשיבה אינטואיטיבית, או מרקורי בעקרב, חשיבה אולי חשדנית, מרקורי בסרטן, חשיבה רגישה או אולי אפילו מגוננת, אבל האישו הוא לדעתי הוא חשיבה, כל כוכב מסמל צורך מסויים, והירח מסמל את הצורך להרגיש.

הירח וונוס שני כוכבים נשיים אבל

הירח הוא נשי אוניברסאלי - מייצג את אמא, נשיות רגשנית וונוס זה נשיות פנימית יותר - אהבה לאסתטיקה, משיכה לדברים יפים, מיניות נשית וכיוב'. הראשון הוא מאור ולכן השפעה מאוד גדולה ואוניברסלית. השנייה היא פלנטה - ולכן השפעה יותר אישית

ahikamr

New member
אצלי מרקורי בבית 2

זה אומר שאני איש עסקים טוב? כי אם אני אעיד על עצמי ככזה, אז נראה לי שלא מתאים לי בכלל.. מצד שני - לא ניסיתי.

ahikamr

New member
נו, העליתי את המפה שלי כבר מלא...

תסתכל בעמוד הקודם יא עצלן..

ahikamr

New member
טוב אני הסתכלתי בשבילך...

הוא עושה 120 לצדק, 150 לאוראנוס ו-180 לשבתאי/מאדים הכל כך מדוברים...
אז אני יכול להיות איש עסקים, לדעתך?

bat5

New member
חזרתי מנסיעה

איזה כיף למצוא אתכם בבית. יש לי אליכם, התאומים, שאלה קצת טפשית: האם גם אתם אוהבים כל דבר פעמיים? האם גם אתם אוהבים כל דבר פעמיים? אני כן. זה כפייתי אצלי. ועוד משהו (שמאפשר לשתף גם את נעמי): האם גם אתם נמשכים לתאומים (ממש, לא המזל)? אני מאז ילדותי המוקדמת מתפעלת מתאומים. תמיד דמיינתי שיש לי תאומה, ולבסוף התחתנתי עם אחד מתאומים.

בת ברוך שובך...

אני לא אוהב תאומים באופן הכללי של העניין
בכל מקרה היו לי תמיד חברים תאומים אבל עם זוג תאומים אחד היה לי רומן ארוך מאוד עד היום. ויחסים מוזרים - אהבה רק לאחד מהם ולשני לא
ושניהם תאומים זהים! וד"א תמיד אמרתי לעצמי שמזל שלא נולד לי אח תאום!

nomi12

New member
היי בת מלבד זה שאני אחת מתאומים

יש לי גם שני כוכבים בתאומים כך שבכל מקרה כנראה כולכם יושבים אצלי באיזה מקום בצמידות לוונוס יופיטר שלי....

nomi12

New member
מעניין שאף פעם לא חילקתי

ל-12 מזלות, הייתי די אדישה לקטע הזה.

nomi12

New member
לא חילקתי אנשים למזלות.

מוזר, לא היה איכפת לי, הכי לא סבלתי את מזל קשת, ונולדה לי בת עם כל כך הרבה כוכבים בקשת. מאז אני אוהבת גם אותם.

bat5

New member
לכולנו יש הכל

תלוי במינון ובהקשר. גם אני לא חיבבתי במיוחד את קשת, ועכשיו אני חושבת שזה משום שהוא פותח את בית 12 אצלי, ובגלל שיופיטר בלוע, ובגלל שבית 9 שלי הוא סטורן בבתולה, המבטלים את הקשתיות שב-9. בגלל כל זאת - האלמנט הקשתי שבי אינו נגיש לי, וקשה היה לי להזדהות עם קשתים-מובהקים. אבל עכשיו אני יודעת שגם לקשתים יש במפה כל האלמנטים, ולכן אם, פעם כן הייתי מחלקת את האנשים למזלות השמש - הרי שעכשיו פחות.

למעלה