שמש בצמידות ל-MC במפת הלידה

מעיין 783

New member
שמש בצמידות ל-MC במפת הלידה../images/Emo42.gif

איך אוכלים את זה? מהי בעצם המשמעות של MC, ומשמעות ההיבט הספציפי המוזכר?

Supermans girl

New member
גם לי יש צמידות כזו

ואף פעם לא "מצאתי עליה חומר". מישהו יכול להרחיב?

shlomitss

New member
שמש בצמידות ל-MC

דניאל, זוהי המשמעות לשמש רומשמים בבית 10 לפי האסטרו.קום. כפי שסוזי ציינה בקצרה שאפתנות (מגיל צעיר). Sun Conjunct Midheaven Even while you are young, personal success and achievement will be very important. This aspect often means that you will be socially successful, but you must work for it. You have a great need to be in control of your life You are very independent and do not like working under someone, which can create problems while you are young. If you establish a pattern of rebellion, personal success will be hard to come by. However, if you are willing to learn from others while you are young and put all your energies into developing skills that will be useful later, you will probably achieve something important in your own terms.

מעיין 783

New member
../images/Emo163.gifתודה על האינפורמציה...

בהקשר זה, יש לי שאלות בסיסיות יותר,אם אפשר: 1. מה זה ה-MC? 2. מה זה ה-DC? לאמא שלי השמש היא בצמידות ל-DC. האם גם להיבט זה משמעות מיוחדת? מודה מראש

Supermans girl

New member
ארבע הקרנות

באסטרולוגיה יש לנו ארבע קרנות שמזוהים עם ארבעת המזלות הקרדינלים- טלה, סרטן, מאזניים וגדי: הקרן הראשונה היא קרן האופק (AC), שמזוהה עם מזל טלה ובאה לסמל את תחום החיים הראשון, את הפרסונה. אותי. הקרן השלישית היא קרן ה-DC. זו הנקודה שפותחת את הבית השביעי, ונמצאת בדיוק מול האופק- ולכן מסמלת את ההפך "המוחלט" ממה שהאופק מסמל- את הזולת (המזוהה עם מזל מאזניים). לכן בדיעבד קרן זו מסמלת את הזוגיות של אותו אדם (בצורה כללית וסמלית), כולל ההיבטים הסימליים שהיא מייצרת, כולל צמידויות. אדם עם שמש צמודה ל-DC כמו אמא שלך למשל, יכול להיות אחד שיחפוץ בבני זוג שמבטאים תכונות "שימשיות"- דרמטיים, גאים, תובענים, נדיבים וכולי. הקרן השנייה זו קרן ה-IC המזוהה עם מזל סרטן. היא פותחת את הבית הרביעי שמסמל את המשפחה, את האב ואת העולם המוכר- בעוד הקרן הרביעית, קרן ה-MC (בעברית- "רום שמיים"), זו הנקודה שפותחת את הבית העשירי- ומייצגת את ההפך המוחלט של הקרן ממולה. הבית העשירי הוא בית הקריירה, שמזוהה עם מזל גדי- המביע שאפתנות רבה ומסמל את העולם הלא-מוכר מבחוץ. כך טבעו של ה-MC- לייצג את הגישה של האדם לנושאים האלה, לייצג את המקום שאליו הוא הכי רוצה להגיע ולייצג גם את דמות האם שלו (הרבה תפקידים בשביל קרן אחת..). הקרנות משמעותיות מכמה סיבות, אבל בעיקר משום שהן מייצגות את הנקודות בהן נפתחים הבתים הקרדינליים (1,4,7,10), שנחשבים לבתים הכי חשובים באסטרולוגיה הקלאסית, ולפיהה גם מעצימים את חשיבותו של כוכב שממוקם בהם בכמה וכמה מאשר בתים אחרים, שלעומתם מחלישים את הכוכבים השוהים בהם.

עדי444

New member
מעיין, השמש שלך ב-MC?

או שזו הייתה שאלה כללית? כי אם אכן השמש שלך ב-MC ושל אמא שלך ב-DC, זה נראה מעניין ועושה חשק להסתכל הלאה - את מבטאת - או אמורה לבטא בהמשך - משהו שאמא שלך לא הצליחה/רצתה לבטא. פסיכולוגית, לפחות, מעניין יותר מילדים שהם העתקים של הוריהם.

מעיין 783

New member
כן, השמש שלי ב-MC

ושל אמא שלי ב-DC. ואת באמת העלת נקודה חדשה לי ומאוד מעניינת.(!) כי מבחינת היחסים שלי עם ההורים שלי, והיחסים שלהם זה עם זו מבחינתי - הכל מורכב מאוד ומאוד דיסהרמוני (לפחות זה מה שנראה במפה).

Supermans girl

New member
תודה רבה שלומית ../images/Emo13.gif

שאלה: מה כל הקטע עם ה-young? ספרתי 3 פעמים שהמילה הזו הופיעה, מתוך מקסימום 100 מילים.

עדי444

New member
אממ...למה אני חושבת ככה?

כי אני מנסה לחשוב על אמא, אולי יושבת-בית, אולי מחפשת בעל לפני קריירה, לעומת בתה השאפתנית בעליל. אני קצת פחות מתלהבת מדפוסים שחוזרים על עצמם. כלומר, "מובן" איך לקמצן יוצא ילד קמצן, אבל ילד נדיב, פזרן ובזבזן יעניין אותי יותר. זה כמו שאני חושבת שהדור הנוכחי, עם כל הפתיחות ועודף האופציות והאינטרנט (וכו', בלה בלה בלה) יביא דווקא לעולם את הדור הבא שיהיה קצת (ממחסור במילה טובה יותר -) מרובע. חיבתי לשינויים, וחוסר-חיבתי לכלבים/ילדים/אנשים "מאולפים" ו"מחונכים" וכו'. בכל מקרה, מעיין, כשיתחשק לך להראות מפה שלך ושל בני-משפחתך, תני שריקה. וה-YOUNG הוא כי הפירוש מאסטרו מיועד, משום מה, לצעירים מתחת לגיל 18.

מעיין 783

New member
תודה על ההצעה ! ../images/Emo9.gif

אני אחשוב על זה... העניין הוא שלפני חודשיים נפגשתי עם יאיר ואני עדיין בתהליך של לעכל להבין ולהפנים את מה שהיה שם...היה בהחלט מדהים. *דווקא אמא שלי היא לא יושבת בית, אולי אני צריכה לקחת את מה שאמרת למקום אחר...לא נראה לי שהיא הולכת להיות מרוצה כל כך מדרכי הפעולה העתידות שלי.*

למעלה