שמרי בירה באבקה - מהי הצריכה היומית הדרושה?

סנאית22

New member
שמרי בירה באבקה - מהי הצריכה היומית הדרושה?

שאלה למבינים - האם ידוע מהי הצריכה היומית הדרושה של שמרי בירה באבקה? בכדורים ההמלצה היא לקחת 4-6 כדורים ליום, כשבכל כדור יש 500 מ"ג שמרי בירה -כלאמר צריכה יומית ממוצעת של 2500מ"ג. http://www.vitaminglobal.co.il/brewers-yeast-500-tabs-vitalia-p-1009-c-7_21_26.html האם ניתן להסיק מכך שבאבקה יש לצרוך 2.5 גרם (2500מ"ג) ליום? תודה לעונים שיודעים!
 

נעמי66

New member
דעה אחרת על שמרי בירה

מי החליט על "צריכה יומית דרושה"? בניגוד לדעה, שמדובר במוצר שמוסיף לבריאותנו, לדרך הטבעית (שיטת שלטון) יש דעה שונה: "שמרי-בירה הם מוצר מזיק.ערכו של מזון נקבע לא רק על-פי החומרים המועילים בו, אלא גם על-פי החומרים המזיקים שבו. מערכת העיכול לא יכולה לטפל בריכוזים גבוהים על-כך של חלבון, ויטמין בי-1 וברזל, כפי שיש בשמרי-בירה. גם הזרחן נמצא בהם בריכוז גבוה, והגוף מנסה לאזן זאת על-ידי לקיחת סידן מהעצמות" (מתוך "תזונת האדם ובריאותו" מאת יצחק בן-אורי).
 
שמרי בירה

הינו מוצר שמכיל הרבה דברים, האם את יכולה להיות ספציפית לגבי הכמות המומלצת של מה שאת מחפשת? כיוון שהמוצר הינו של חברה מסויומת מן הסתם ישנו מינון מקסימלי ומינימלי. מציעה לך לקרוא ולהתעניין קצת יותר לגבי תופעת שמרי הבירה. אם את מחפש מוצר פונקציונלי שימלא תפקיד אז תצטרכי לתת קצת יותר מידע... שירי
 

סנאית22

New member
מעונינת בעיקר בויטמינים מקבוצת B

אני מעונינת בעיקר בויטמינים מקבוצת B. גם הברזל חשוב. היכן אוכל לקרוא יותר לגבי תופעת שמרי הבירה - עשיתי כבר גוגל וקראתי כמעט כל מה שיש בעברית. אשמח להפניה למקורות נוספים בעברית או אנגלית. תודה!
 
אז יש תוסף

של בי קומפלקס ויש דגנים מלאים וקיטניות
 
למעלה