שמעתם?!

reut amit

New member
שמעתם?!

עכשיו שמעתי בחדשות שכמה צעירים סיפרו על זה שהם סובלים מראיה מטושטשת ואפילו עכשיו הם כמעט עיוורים.. ואתם יודעים למה זה?! בגלל הליזרים ביש במועדונים.. מה תאמרו על זה? כל דבר שאנחנו נהנים ממנו הוא הרסני..

זה לא ממש ככה והם מ-ס-כ-נ-י-ם

הם יצאו למסיבה ובגלל הליזר אחרי 9 ימים הם הלכו לבית חולים כי הראיה שלהם קרה לה משהו ואז בבית חולים הרופאים גילו משהו משותך לשלושתם: הם היו במסיבה במועדון בחנוכה.. הילדים האלה עיוורים מהיום עד סוף חייהם! בני 16 לא יראו יותררררררררר......... אנשיםםםםםםםםם תקלטווווווווו ותיזהרווווווו

א-י-מ-ל-ה-!

מפחידדדדד מצמררר מאד מאד!! -----------------
כן, אני אוהבת את טוני!

זה באסה במיוחד לי..

קודם זה היה ב"פורום" באר שבע.. שזה באיזור מגוריי וזה אחד המקומות היחידים שאני נוהגת ללכת אליהם.. בכלל זה המועדון הכי ששוה בכל איזור הדרות והכי טוב בארץ אחרי הטי אל וי ועוד איזה אחד.. בקיצור באסה כי הם הולכים עכשיו לפשוט את הרגל בענק כי מחכה להן חתיכת תביעה.. ושוב באסה בשביל הנערים שבאמת כולה בני 16-17 לא יותר והולכים לסבול עיוורון או כבדות ראיה לכל חייהם...

לימור1977

New member
שמעתיח בחדשות וליבי עם הנערים../images/Emo7.gif

באמת כואב הלב לשמוע שבמועדון כמו הפורום שנחשב לאחד הטובים בארץ קורות טעויות כאלה שגורמות לעיוורון.

alex257

New member
כל החברים שלי הלכו לשם!

ושכנעו אותי לבוא אבל ממש ממש לא היה לי כוח אז נשארתי רק אני ועוד חבר אחד מכל החבורה...

reut amit

New member
נכון..

היה לי מזה חשק לצאת היום למועדון או משו.. וזה הרס לי את החשק.. בסוף אני וחברות שלי יוצאת למשו פה באריאל.. מבאס אבל עדיף!

למעלה