שמעתם שיצא מגזין ערפדים?

שמעתם שיצא מגזין ערפדים?

הוא ממש מהמם! באמת שווה! יש שם המון פוסטרים ואחלה כתבות (והרבה רוברט
) אני מצרפת תמונה של השער...

hodaya96

New member
בכל קיוסק

זה עולה 20 שקל.. קצת יקר בשביל עיתון אבל לגמרי שווה את זההה!!

hodaya96

New member
חחחח

היום בבוקר לקחתי כסף והלכתי למכולת ליד הבית ספר שלי ודווקא היום הוא היה סגור! מזה הייתי מבואסת כל היום עד שנגמר הבית הספר והלכתי לקנות מקיוסק אחר

hodaya96

New member
לא..

עכשיו לא ידוע מתי יצא עוד אחד ואם יצא.. אבל יש מקורות לא אמינים שיצא עוד חודשP:

Mor L

New member
אני לא מכירה קיוסקים שמוכרים מגזינים...

הם מוכרים חטיפים ושתייה ולפעמים ידיעות אחרונות, אבל ממש לא מגזינים...

hodaya96

New member
ברור שיש

בכל קיוסק שאני מכירה מוכרים מגזינים (מגזינים של ראש1, מעריב לנוער וכאלה..)

../images/Emo207.gif Ynet ממש עצבנו אותי ../images/Emo46.gif שונאי Twilight

שכמוהם.. הם פירסמו כתבה על רימייק לקולנוע שעושים לבאפי... כתבה ממש לעניין, על זה שג'וס ווידון עצבני כי עושים את זה בלעדיו (איילת, חשבתי שאולי זה גם יעניין אותך ספציפית בנוגע לבאפיבלי קשר לזעם שלי ..) ועל זה שכל המעריצים השרופים של הסדרה כועסים... ואז בסוף הם הכניסו את המשפט- "נותר רק לקוות שבאפי מודל 2012 תחזיר לפחות משהו מהפמיניזם והניצוץ הלוחמני לגיבורות הנשיות, שאבד לאחרונה עם סדרת "דמדומים"." מה קשור?! למה סתם להשמיץ את הסאגה בכתבה שלא שקורה לזה בכלל?! ממש התעצבנתי... כתבתי להם תגובה מאוד זועמת. בכלל, הם תמיד מלכלכים על דמדומים בכל הזדמנות שיש להם. כל פעם שאחד הסרטים יצא, הם מלכלכים על הספרים במדור התרבות שלהם, ועל קריסטן ורוב בכל הזדמנות שיש להם. הם פשוט החליטו מתישהו לשנוא את הסאגה לא משנה מה. וזה כל כל ברור שמי שכותב את הדברים האלה לא קרה את הספרים, או אפילו טרח לקרוא קצת על הספרים, כדי לדעת על מה הוא\ היא מדברים....אוף. כאלה מעצבנים!!! זהו. זה נורא עיצבן אותי והייתי חייבת לפרוק את זה כאן... הנה הכתבה המלאה http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3988713,00.html

willo1

New member
סליחה שאני פותחת את זה כאן כן? אבל

יש משהו די שטחי בסאגה. לפחות בספרים שכתובים לא ברמה הכי גבוהה. אני אוהבת את הסרטים ואת הספרים עוד יותר שלא תטעו. אבל כבר קראתי דברים עמוקים יותר בחיי. אני אולי יכולה להבין את הלעג,. יחד עם העובדה שאני לא מצדיקה אותו . בקשה לא לסקול אותי זה סתם משהו שחשבתי עליו עכשיו

מה שאמרת עכשיו לגמרי מקובל עלי. אבל לא קשור

למה שהם כתבו. הם לא טענו שום דבר בקשר לעומק של הספרים או האיכות שלהם. הם סתם תקעו את זה שם, בשורה האחרונה, בלי שום קשר לכתבה. כמה בעיות יש עם זה בעיני: א- הכתבה בכלל על באפי, מה קשור דמדומים עכשיו? ב- להגיד ש"נותר רק לקוות שבאפי מודל 2012 תחזיר לפחות משהו מהפמיניזם והניצוץ הלוחמני לגיבורות הנשיות, שאבד לאחרונה עם סדרת "דמדומים" מה אבד? בלה היא אמנם מעצבנת לפרקים ובכיינית רוב הזמן, אבל אי אפשר להגיד שהיא לא דמות נשית חזקה... בעיקר בספר האחרון. מה גם שאת קראת את הספרים, ולכן יש לך זכות להעביר ביקורת. אני לא אתפלא אם מי שכתבה את הכתבה הזו לא ראתה אפילו את הכריכה של הספרים בחנות... מעצבן אותי שסתם מנסים לרדת על דמדומים בכל הזדמנות, גם אם זה בכלל לא קשור למה שמדברים עליו. וברור שזה לא הדבר הכי עמוק שאי פעם נכתב, זה לא "מלחמה ושלום". זו סאגה על ערפדים שיועדה מראש לבני נוער. הספר גם לא מנסה להיות הקלאסיקה הגדולה של המאה העשרים ואחת. גדולתה של הסאגה היא העומק הרגשי שהיא מגיעה אליו, לא העומק מבחינת פילוסופיה והגות. סטפני היא אדירה ביצירה דמויות מורכבות(יותר ופחות...) ומעניינות, ולגרום לקוראים להתחבר אליהן.. אני לפחות, ואני יודעת שגם חברות שלי שקראו, הרגשנו כאילו אנחנו חיות את הספר. ממש. גם אחת הביקורות האהובות עליי כתבה את זה על הסאגה: people do not want to just read Meyer's books; they want to climb inside them and live there. (ממגזין טיים) וזה מה שמדהים בעיני בספרים של דמדומים
סוף חפירה.

willo1

New member
חחח חפירות כאלה זה דווקא מעולה

ויש משהו במה שאת אומרת. את באמת מרגישה את הצורך הזה לרצות לחיות שם. חבל שלא עשו למאייר איזו סדנת כתיבה זה היה יכול להעלות את רמת הספרים פי ארבע. ודיברתי בכללי יותר, לאוו דווקא לכתבה הזו. שוב- אני יכולה להבין מאיפה נובע עניין הבוז נאמר, לסאגה. כי זה באמת סוג של דרמה לנוער שתפסה תאוצה מטורפת שלא ציפו לה וידוע שהעיתונות מהווה פלצנות לשמה שמעדיפה לשים ללעג היסטריית בני עשרה. (לפחות ככה לדעתם) אני לא מאמינה שגם אני חפרתי עכשיו ועוד אחרי החפירות לעבודה שאני צריכה להגיש בקורס. בעע ועוד לא סיימתי! יש לי סעיף אחד מתוך שלושה לכאורה קטן אבל כזה ממזר! ארררג

אוקי עכשיו אני לא מסכימה איתך בכלל ../images/Emo9.gif

לפחות בסעיף הראשון, שסטפני צריכה סדנת כתיבה?! אני דווקא ממש ממש אוהבת את הכתיבה שלה... היא לא מנסה לכתוב פילוסופיות עמוקות. היא מנסה ומצלליחה לכתוב ספר מדהים על רגשות של בני נוער. לא נראה לי שיש משהו לא תקין בכתיבה שלה...בעיני רמת הספרים מצוינת, למה שהיא אמורה ומנסה להיות. אם היא היתה מתיימרת להיות היצירה המשמעותית ביותר מבחינה ספרותית לשנות האלפיים... אז היתה לנו בעיה. אבל לדעתי הספרים ממש מושלמים, ובטח שאין פגם בכתיבה של סטפני....

willo1

New member
אני לא מדברת על יצירות משמעותיות

בואי נשים את זה בצד ונניח לרגע את ההשוואות למלחמה ושלום למשל בצד. את באמת חושבת שהספרים ברמת כתיבה טובה? או שאני ממש לא מצליחה להבין אותך או שלא קראת הרבה ספרים אחרים (ואת לא נשמעת אחת שקוראת רק ספרי נוער. אם כבר הפוך.) אבל קחי למשל ספר של ג'ודי פיקו , שגם היא כותבת ספרים לנוער ותראי מהי רמת הכתיבה. השפה יותר עשירה המשפטים בנויים בצורה תחבירית נכונה יותר. הטקסט מתוחכם יותר. הספרים שלה נורא נורא פשוטים.

אוקי, נראה לי שהבנתי אותך עכשיו...

אני מסכימה שהאנגלית פשוטה (ואת צודקת, אני אכן קוראת לא רק ספרי נוער
אם כי בשנתיים האחרונות הסאגה קצת השתלטה לי על החיים ועל הקריאה) אבל אני לא חושבת שזה אומר שהרמה נמוכה... אבל יכול להיות שאנחנו מתווכחות עכשיו על סמנטיקה ושתינו מתכוונות לאותו הדבר. ג'ודי פיקו לא ממש כותבת לנוער... הנושאים שלה הם צעירים, אבל אני חושבת שקהל היעד המקורי של סטפני צעיר יותר מקהל היעד שג'ודי פיקו מכוונת אליו... ולכן הכתיבה עצמה צריכה להיות פשוטה יותר, אבל בעיני זה לא אומר שהיא ברמה נמוכה יותר... גם מרקוס זוסאק למשל (גנבת הספרים, אם את מכירה. אם לא ממש מומלץ לרוץ כי זה ספר מדהים) הוא ספר שהוא בערך לנוער... אבל למעשה הוא מופנה גם למבוגרים ולכן מרגישים שהכתיבה יותר מורכבת, והדימויים ואופן בניית הרעיונות בספר מורכבים יותר מאשר בדמדומים. בכל מקרה אם את מדברת נטו על רמה של שפה, אז אני מסכימה איתך שסטפני משתמשת באנגלית מאוד פשוטה וקלה להבנה. יחד עם זאת, אני לא חושבת שזה אומר שהיא זקוקה לסדנאות כתיבה

למעלה