שמעתם שיצא מגזין ערפדים?

willo1

New member
היא זקוקה לאיזשהו שיפור

מבחינת ליטוש של הטסקט. אני אפילו מוכנה לחזור בי מעניין סדנת הכתיבה אבל כן יש שם משהו , שאני לא יודעת בדיוק לשים עליו את האצבע כי זה לא המקצוע שלי ( או מיי גאד, רק לי זה הזכיר את המשפט של בלה בסרט "יש בו איזה חלק, שאני לא יודעת כמה הוא דומיננטי שצמא לדם שלי" באנגלית זה נשמע הרבה יותר טוב כמובן) בכל מקרה, נראה לי שאת האדם שיכול להמליץ לי על ספרים. אז את יכולה להתחיל כי יש 4 במאה בצומת ספרים ואת הכל כבר קראתי. אני חייבת ספרים חדשים שאני לא מכירה.

**פרצוף מקיא** אני לא מחשיבה את הספרים בעברית

כחלק מהסאגה. זה פשוט בזיון מה שהלך שם... כנרהא שניאלץ פשוט להסכים שלא להסכים בקטע הזה
ה4 במאה כבר התחיל?! הו שמחה גדולה!! ב3 השנים האחרונות קניתי 12 ספרים כל שנה
אני מאבדת שם שליטה... בכל מקרה, אנסה לתת לך המלצות!
גנבת הספרים כאמור אם טרם קראת
her fearful symmetry של אודרי ניפנגר (AKA אשתו של הנוסע בזמן, שאת זה אם לא קראת את חייבת לרוץ עכשיו ולקרוא|). לא יודעת אם זה תורגם..
בלי לומר שלום-לינווד ברקלי
לויתן של פפול אוסטר
תעלוליה של ילדה רעה - מריו ורגס יוסה
הקתדרלה ליד הים - אידלפונסו פלקונס ההסטוריונית - אליזבת קוסטובה- בעיקר אם מעניין אותך נושא הערפדים
רוחות עזות - אלמודנה גרנדס יש לי עוד המון המלצות בנאליות, אבל אם את אומרת שקראת הכל אני יוצאת מנקודת הנחה שאת הדברים המוצלחים המוכרים כבר קראת... מקווה שזה יעזור!

willo1

New member
תגובתי :

בארורררר שקראתי אשתו של הנוסע בזמן! אני מתהההה על הספר הזה. או מיי גאד יש לה עוד ספר?? אני לא מאמינה אלוהים הביא אותי לפורום הזה לא במקרה!! *רשמתי* קראתי את לינווד ברקלי, יש לי אפילו כמה ספרים שלו. ספרים מעולים. תני גם את הבנאליים אני אסמן עליהם וי לפחות

אוקי

טוב אם קראת את אשתו של הנוסע בזמן אנחנו במצב טוב
כמה בנאלים:
צילה של הרוח קרלוס רואיס סאפון
נערה עם עגיל פנינה
הר אדוני של ארי דה לוקה
האי של סופיה - ויקטוריה היסלופ
אהבה בימי כולרה - גבריאל גרסיה מרקס (זה פחות בנאלי בארץ, אבל מאוד מוכר ונחשב מצוין....)
High fidelity של ניק הורנבי- אחד הספרים האהובים עליי אי פעם. חובה לקרוא בשפת המקור, הרבה מאוד הולך לאיבוד בתרגום לעברית. אני בטוחה שהיו לי עוד אבל אני לא מצליחה לחשוב עליהם כרגע, עימך הסליחה

willo1

New member
חחח מתקבלת

לקחתי מכאן את הר אדוני ואהבה בימי כולרה את השאר כמובן קראתי. את ניק הורנבי אני לא סובלת- עמך הסליחה.

חח גם מתקבלת ../images/Emo13.gif אני יודעת שהוא שנוי במחלוקת

ואני גם ממש מבינה למה. אני מתה על High fidelity ועל ארוכה הדרך למטה... אבל כל שאר הספרים שלו שקראתי היו איומים ונוראיים. לכן אני לא מאשימה אנשים ששונאים אותו.

Mor L

New member
*חיוך מאוזן לאוזן* ../images/Emo13.gif

חחח גם אני כותבת תסריטים ומקווה לעשות מזה קריירה ואני לא מוצאת שום פגם בכתיבה שלה, להיפך אני מאוד אוהבת את הסגנון שלה
בעיניי מה שחשוב זה לא רמת המילים או השפה הגבוהה אותי מעניין הפעולות והרגשות שמובאים בסיפורים והתפתחות העלילה מבחינת התחלה אמצע וסוף או במילים גבוהות יותר: אכספוזיציה, גוף הסרט, סצינה עיקרית, וקתרזיס ואצל סטפאני יש את הכל בצורה מושלמת

Ayelet 363

New member
../images/Emo45.gif שמעתי על הדבר הזה בכללי, ו-מזה באפי בלי

ג'וס ווידון?! ושמעתי שזה בלי הדמויות המוכרות, שחקנית אחרת... אז אני באמת מקווה שהסרט יהיה טוב, אבל אני מקווה שהסרט לא יהיה בכלל. דמדומים פחות פמיניסטי אולי, אבל מה הקשר בכלל? מלבד זה להיות פמיניסטית הייתה המטרה המטרה של הסדרה באפי, לא דמדומים- ולמי שלא הבין למה התכוונתי ב"מטרה של הסדרה באפי"- מויקיפדיה: Writer Joss Whedon says that "Rhonda the Immortal Waitress" was really the first incarnation of the Buffy concept, just the idea of some woman who seems to be completely insignificant who turns out to be extraordinary". This early, unproduced idea evolved into Buffy, which Whedon developed to invert the Hollywood formula of "the little blonde girl who goes into a dark alley and gets killed in every horror movie". Whedon wanted "to subvert that idea and create someone who was a hero". He explained, "The very first mission statement of the show was the joy of female power: having it, using it, sharing it". באמת עצבן.

Ayelet 363

New member
והכוונה בחפירה המוזרה שלי

שאמנם באפי יותר פמיניסטית מדמדומים, אבל זה לא אומר שדמדומים זה שוביניסטי, ולכן באמת עצבן אותי מה שהיה כתוב שם מהבחינה הזו (והבחינה האחרת- חבל לי שעושים סרט לבאפי בלי ג'וס ווידון, הדמויות-?, השחקנית המוכרים...).

זה בלי שרה?../images/Emo7.gif../images/Emo14.gif

אני לא יכולה לדמיין מישהי אחרת משחקת את באפי

Ayelet 363

New member
ככה הבנתי...

גם אני לא מסוגלת לדמיין מישהי אחרת, אפילו אחרי שראיתי את הסרט הישן של באפי (טוב, ג'וס ווידון אמר לא לראות אותו כקשור לסדרה, כך שזה בסדר)... ובכלל- אני רוצה המשך של סדרה, לא סרט, עם ג'וס... ועם השחקנים הרגילים... וכמה שיותר אנג'ל (הדמות- אבל גם המשך לסדרה של אנג'ל- רק עם המון קרוסאוברים לבאפי
, כך שלא נרגיש בחסרונו).

ה-ר העייתית אצלי שכחתי, הלפטופ קשה לו

מתפקד 4 שנים של תואר בהנדסה, הוא בקושי חיי בקיצור צריך רק פמינזם כדי להנות???? מה זה השטויות האלה שהמבקר ילך לחפש!!! סתם מקנא בגלל כל הגרופיס של דמדומים קנאות לשמה

Mor L

New member
../images/Emo45.gif שיגידו מה שיגידו המבקרים

מה שחשוב זה הקהל שמצביע ברגליים
המבקר הזה יודע שהוא לעולם לא יתקרב לרמת הכסף והתהילה שיש לסטפאני, וזה אוכל אותו מבפנים כי הוא בטח חושב שאם כבר להיות מיליונרית אז שזה יבוא בגלל רעיונות אידיאולוגים גדולים מהחיים וכתיבה ברמה של טולקין אבל כשהו רואה שזה בא בגלל משהו "נחות" כביכול לדעתו - הוא לא יכול לסבול את זה ומשריץ רעל מהעט שלו ^^

willo1

New member
איפה הבחורה שאמרה שהיא גרה לידי ביהוד?

כי זה לא משהו שלדעתי יש פה באזור

hodaya96

New member
לכי לקניון קריית אונו

יש בצומת ספרים איפה שעיתונים ערימות של המגזין הזה

למעלה