שמעתם על כאבי גדילה?

שמעתם על כאבי גדילה?

מסתבר שחוקרים הצליחו להראות את המצאותם של כאבים כאלו אצל ילדים... ביחוד בשרירים של הגפיים... וכשאני בתור ילד התלוננתי על זה- חשבו שאני ממציא...
אלו היו 60 שניות על כאבי גדילה (משם לקחתי את זה)

ר של דן

New member
אך שלי סבל מזה הרבה

כל פעם כאבו לו הרגליים ואמרו לו שזה מגדילה. ואכן הוא גבוה היום יחסית, מה שאי אפשר להגיד על שאר בני המשפחה

dafdaf

New member
אצלי זה היה הפוך, תמיד הייתי מלוננת

וזה בדיוק מה שההורים שלי אמרו לי אבל אני תמיד חשבתי שהם סתם מבלבלים את המוח שאני לא אדאג...מסתבר שלפעמים ההורים צודקים

שמעתי על כאבי גדילה של הורים ../images/Emo3.gif

אולי זה קשור לעובדה שאני לא צמחתי כמוך...(בעצם בתור ילדה הייתי הכי גבוהה בכיתה עד גיל מסויים ואז זה נעצר.)

Adi 2606

New member
../images/Emo45.gif לי היה, מאד לא נעים!

אצלי זה היה משולב ב"אי שליטה" על אורך הידיים. אני זוכרת שבלי כוונה היו מתפלקות לי כאפות לאחותי (גם עם כוונה
) בגלל תנועה לא מחושבת לרדיוס התנועה החדש
גיא החל בשבוע האחרון להתלונן על כאבים "כאלה" ברגליים, ללא כל סממן חיצוני/מכה אז נראה לי וגם כך הסברתי לו, שזה בגלל שהעצמות צומחות (כמובן זה גם משוב חיובי מצויין ל"אכילה נכונה ומספקת"
)

אמאורית

New member
לא שמענו. סבלנו. ולי תמיד אמרו שזה

זה. כאבי הברכיים יוחסו מיידית לכך.

ashlaya

New member
בטח בטח

לא זוכרת מי לא מזמן שאלו כאן על כאבי גדילה וגם אז כתבתי כילדה סבלתי מהם המון כאבי רגליים נוראיים!!! גם ידיים אחרי בדיקות מקיפות הרופאים אמרו להורים שלי שמדובר בכאבי גדילה

אני שאלתי לפני כמה זמן

הגדולה סבלה מזה מאוד, האורטופד אמר שלא קיים כזה דבר "כאבי גדילה". לא יודעת אם הוא צדק, אבל בינתיים הכאבים עברו (והגיעו אחרים......)

ashlaya

New member
אז זה רק הרופא הזה כי

לפני כשנה היתה כתבה בנושא באחד בעיתוני ההורים (לא זוכרת איזה...) גם שם מספר אורטופדים אישרו את כאבי הגדילה

shiroriv

New member
סבלתי מהם מאוד ../images/Emo4.gif

במיוחד ברגליים. זה כואב וממש לא סימפטי לא סתם הגעתי לגובהי הנוכחי...

גם אני סבלתי מזה

לא יודעתא יך , אבל לאימי היה ברור שאלו כאבי גדילה. וגם לי זה הכי הציק ברגליים וממש כאב.

למעלה