שמעתם כמה מכר האלבום החדש של..

ערן1987

New member
שמעתם כמה מכר האלבום החדש של..

נורה ג'ונס? 1.02 מיליון בשבוע אחד! זה הופך אותו לאלבום ה-2 בכל הזמנים שנמכר בהכי הרבה עותקים בארה"ב ע"י אישה(במקום ה-1 בריטני עם "אופס.. איי דיד איט אגיין!" שמכר 1.32) מה אתם אומרים על זה?

i love gina

New member
ענק, פשוט ענק...

אין עליה, המוזיקה שלה והשירה שלה כל כך פשוטים, וזה מה שכל כך מוסיף לכל העסק... עם כל הפשטות הזאת היא מצליחה לסחוף את כל העולם!! יצא לי לשמוע את הדיסק החדש, והוא באמת הרבה יותר קאנטרי מהקודם, אבל היא הצליחה לשלב בפנים גם את האלמנטיים הג'אזיים מהדיסק הקודםם... קיצר, נשמע עוד דיסק מבטיח... ועוד קלוט, היא מכרה בשבוע 1.02 עותקים בלי שיצא לה בכלל סינגל או משהו, (כן, יש את סאנרייז אבל הוא בכלל לא התפרסם רשמית עדיין!!) והזה של בריטני יצא אחרי הלהיט הראשון אם אני לא טועה.... יש לי הרגשה שבאחד הדיסקים הבאים של נורה, היא תשבור גם את השיא של בריטני....

ערן1987

New member
מתן,אתה לא אוהב את נורה?

אני לא מת עליה אבל היא חמודה כזאת.. בכל מקרה,נורה היא בין היחידים בשנים האחרונות שהאלבום שלה מוכר מפה עד להודעה החדשה בלי שהסינגלים שלה מושמעים כמעט(don't know why הגיע למקום ה-25,אבל זה אחרי הזכייה הגדולה ככה שזה לא הכי נחשב)ובלי שקליפים שלה מופיעים ב-MTV.. זה מראה משהו

14מתן

New member
זה מראה שהקהל ששומע אותה הוא בעצם

לא הנוער שצופה בקליפים, והמוזיקה לא מופנת אליו אנשים מבוגרים קונים את האלבום שלה אז לדעתי ההישגים שלה לא כאלה משמעותיים היא זכתה בגראמי שזה גם בעצם רק קבוצה של אנשים שבחרו בה ואז זה עשה רעש של "איכות" אצל המבוגרים, שלהם אין את המגבלה של הקנייה של הדיסיקים וקונים ת'דיסיקים שלה ולנוער כן יש בעיה של תקציב וזהההה למה הדיסק שלה נמכר יותרררררר מאחרים חחחחחחח תיאוריה מופרחת אבל נראת לי די נכונה...לא ?

אייליי

New member
אמממממ .

היא מעצבנת.. (בריטני מקום 1...שיא השפל..טוב נו היום היא לא תצליח לשבור את השיא של עצמה בקרוב)... יותר מידי קאנטרי משעמם

ערן1987

New member
לא אומר שאתה לא צודק

אבל זה גם מוסיקת ג'אז שזה לא הכי מצליח בשנים האחרונות.. ועובדה שבסקר שעשו התגלה שכ-30 אחוז מאלה שקנו את האלבום החדש הם צעירים(15 עד 25)

אתה צודק ב100 אחוז

MTV פונה לז'אנר מסוים.יש קהלים גדולים מאד שהוא לא פונה אליהם.הסגנון המוזקלי הכי נמכר בארצות הברית זה קאנטרי ולא תראה קליפים של זמרי קאנטרי בMTV וספק אם תשמע אותם בתחנות רדיו מיינסרימיות באמריקה ועדיין יש למוזיקה הזו קהל עצום שם. ייתכן מאד שגם שמוזיקה כמו של נורא ג'ונס שפונה לקהל יותר מבוגר נפגעה פחות מענין ההורדות מדיסקים שפונים לקהל יותר צעיר.

dilan angel

New member
למה בעעעע??../images/Emo12.gif

יש לה אחלה שירים.. היא פשוט בנאדם מוכשר!

dor307

New member
רק...

היתי בטוח הרבה יותר! האמת שהיא לא עושה שום רעש תיקשורתי גדול ולא מתראינת בכל תוכנית אז זה מכובד ויותר, והיא אחת אומניות היחידות שאני ואמא שלי שומעים ביחד וזה נדיר!(חוץ ממנה יש את מדונה,וישראלים) והיא תמכור עוד הרבה כי לא כולם ידעו שיצא לה דיסק. והשיר החדש כזה טוב סביר-

britney4u

New member
עלקקק לא התפרסם

הסינגל החדש שלה ועוד איך התפרסם, כנ"ל הדיסק, שמים את הקליפ לצפייה כמעט בכל אתר אמריקאי אפשרי!!! לא יכולתי שלא להתעלם... ולדעתי היא פשוט מחרידה!!! אני לא שונא אותה או משהו אבל היא ממש משעממת... סיגנון מוזיקה משעממם ביותר... ואני בטוח 100% שבדיסק השלישי שלה היא לא תעבור בכלל את המיליון אני יכול לשים כסף על זה! והיא גם מקום ראשון בבריטניה וגם בעוד איזה 5 ארצות... לדעתי תוך חודש היא מגיעה ל-6 מיליון עותקים בכל העולם, מה שבריטני עשתה עד היום עם האלבום החדש... (3 חודשים)... אני משער שנורה ג'ונס הזו תגיע ל-15 מיליון בכל העולם... ואני בטוח שרוב האנשים שקונים הם קשישים, אני לא מאמין שהרבה נערים בגיל העשרה יקנו דבר כזה... ולמי שמזלזל בבריטני, שידע שמצאת האלבום שלה היא מקום ראשון בהורדות של TOXIC ושל IN THE ZONE (עד היום), ולולא קאזה היא הייתה יכולה להיות עוד במצב של נורה ג'ונס!!! אם לא יותר...

ערן1987

New member
בריטני מוכרת,אי אפשר להגיד שלא

אבל פשוט לא כמו נורה.. נורה ובריטני עושות סוג מוסיקה שונה לגמרי ולא צריך בכלל להשוות ביניהן מבחינת מכירות נורה טסה לה ומוכרת מלא עותקים בכל יום שעובר והאלבום ה-3 ועוד יעבור את המיליון

britney4u

New member
ברור שהיא תעבור את המיליון

אבל לא תוך שבוע אחד כמו הפעם... שם איתי כסף?

dor307

New member
אתה פשוט מקנא

שמישהי כמעט עוברת את השיא של ברטני. נורה ג'ונס היא זמרת מצונית! שלא בובה של התקשורת! והרבה מאד זמן,ליתר דיוק מMTV נהיה גורם משפיע מאד במוזיקה,לא היה אומן\ית כל כך מצליח\ה כמו נורה! וזה שבלי להראות כמו ברבי (היא קצת שמנמונת,נורה) והיא מצליחה, והרבה אנשים אוהבים אותה! אניני מסכים אם הטענה שרק מבוגרים אוהבים אותה,אולי מה שאתה מתכוון שגם הילדים גם ההורים וגם הסבים כולם יכולים לשמוע אותה! אז זה עסקה טובה! וזה שאנשים שקונים את האלבום שלה אינם צורבים רק מוכיחה את זה שיש לה מעריצים חכמים!ואולי היא תוכל ללמד את בריטני (בלי כוונה לפגוע באיש).

ערן1987

New member
ושכחת להוסיף גם

שלנורה אין גם קול כ"כ יפה,אין לה חברת תקליטים שמפרסמת את האלבום מפה עד להודעה החדשה,היא ל-א מופיעה בMTV,ולא כמו בריטני-היא זכתה בגראמי

britney4u

New member
אתה רוצה להתערב...

שבריטני זוכה השנה בגראמי? רוצה להתערב?!

britney4u

New member
כן, רק היא תלמד את בריטני...

היא תלמד אותה איך להרדים אנשים מהר עם שירים, וגם איך לזייף... וחוץ מזה המכירות של נורה לא מתקרבות למכירות של אופס איי דיד איט אגיין!!! הוא מכר תוך חודשיים 12 מיליון עותקים, איך את משווה?! נורה תגיע לשמונה מיליון תוך חודשיים ובסופו של דבר לאיזה 16 מיליון... בריטני תגיע בערך ל-14 מיליון כמו עם הדיסק הקודם

14מתן

New member
אממממ רק שתדעו....

האלבום הקודם שלה שהוא בעקרון ההצלחה שלה שזכה באלף גראמים הגיע במשך שנתיים ל8 מליון עותקים באמריקה אז אתם מגזימים קצת עם המספרים.... בזה 8 מליון בחודשיים שם ? נסחפתם... ודרך אגב, זה שבריטני לא זכתה בגראמי.. מה זה משנה לעזאזל ?!?!?!? בתכלס הטקס הזה לא קובע כלום הוא אולי יכול לעזור במכירות לזוכים אבל ממש מגזימים איתו..

למעלה