שמעתי שיש בצבא אחלה ריבת תפוזים עצובה

שמעתי שיש בצבא אחלה ריבת תפוזים עצובה

היי חבר'ה, אני מתגייס. מתי? עוד שבועיים, ה-17 בנובמבר. לכמה זמן לא אהיה פה? שבועיים וחצי טירונות. נטע, רוצה לקחת את הניהול לתקופה הזאת?

ויימס

New member
סבבה, אני אוכל להכניס דברים לטאגליינס ../images/Emo99.gif

האם זה ימנע ממך להגיע למפגש הפתח- תקוואי? ... טוב, זו הייתה שאלה טיפשית, ברור שכן.

תלוי

אם הוא יהיה ב-13, ייתכן ואני אגיע. דיברתי עם לי, אחראית האשכול, והיא אומרת שמאחר והפורום רגוע למדי (תרגום: יבש!) אין צורך להכחיל אותך, אבל במקרי חירום את יכולה לפנות אליה במסרים.

pix37

New member
למה לסבול - התקופה הכי שווה בצבא

בעיקר לענף קרבי אל מול כל החננות מהאולפן תעשה חיים,

pix37

New member
זה דווקא הבסיס שהכי נהנתי בו

הכי פחות משמעת, הכי הרבה בנות שוות, אוכל לא רע בכלל קרוב למרכז לערבים משעממים במיוחד מה עוד צריך ?

trillian

New member
בוא נגיד

שאפשר לחשוב על בסיסים קצת יותר נורמליים שיצא לי לבקר בהם ולשהות בהם תקופת מה. אבל ברמת העקרון, באמת לא כזה נורא שם. חום אימים בקיץ, אבל חוץ מזה - ניתן לשרוד. ומה שהכי טוב - תמיד אנשים יכולים לבוא לבקר ולהציל מהשממה שם :)

Athaclena

New member
וואו, איך הזמן טס כשנהנים

אני התגייסתי לפני כמעט 10 שנים (!!!! OMG !!!!) שבועיים וחצי טירונות? אפילו לבנים אצלנו היה 3 שבועות. שלי היה 10 ימים (אבל סגרתי שבת!)

ויימס

New member
כן, חשבתי על זה. ../images/Emo13.gif

אני התגייסתי ב- 24.4.03. הו, כמה נהניתי לשרוץ פה כשהייתי בצבא.

pix37

New member
וחוץ מזה המודיעין שלהם יודע לפעמים משהו...

להבדיל מהמודיעין הירוק המתמחה בלא לדעת כלום.

אוקטרין

New member
אתה בכוח מנסה לריב?

הדבר הכי טוב שאני יכול להגיד על למד'ן זה שיש נוף מאוד יפה מהבניין שלהם. וגם הבחורות לא רעות, אבל זה באופן כללי לחיה'א. וחוץ מזה, מנסיוני, הגוף המודיעיני הכי טוב בישראל הוא עיתון הארץ.

pix37

New member
כל פורום צריך טרול מחמד ../images/Emo191.gif

ולפורום הזה בינתיים אין. אז או שנתחיל לעשות תורנות, שבוע כל אחד, או שאם אתם רוצים אני יכול להתנדב.

אוקטרין

New member
סבבה

תתחיל השבוע, אני אחליף אותך בשבוע הבא. צריך רק להחליט אם אנחנו רוצים לשחק עם חוקי גודווין או לא, ואפשר לרוץ.

למעלה