שמעתי שאתה

שמעתי שאתה

ממש עומד בשער... ושכל שה תמים יוכל לגור ביער, ושמעתי שגם הלב הזה, יותר לא ימות דמיון יחתום הסכם שלום עם מציאות, כל הצלילים יהיו לשיר אחד פשוט ...
אחח...מה יותר טוב מלפתוח ככה בוקר בוקרי שכזה... היום כ"ד כסלו, יום ההילולא של האדמו"ר הזקן הידוע בכינויו ה"אלטער רעבע", מייסד חסידות חב"ד ובעל התניא. קטע מספר ה'יום יום': "מה התכוון האדמו"ר הזקן ב'דרכי החסידות', ומה התכוון ב'חסידות'? והתשובה: 'דרכי החסידות' הכוונה- שכל החסידים יהיו משפחה אחת עפ"י תורה באהבה. ו'חסידות' היא חיות, להזרים חיות ולהאיר את הכל, כולל את ה'לא טוב', ולהכיר מצב הרע שבנפשו ולתקנו." שאבעססס קויידש...אחח תענוג לנפש! הצלה של העם הזה...
יאללה עפתי לנקות ולבשל
שיהיה לכולנו יום נפלא, הכנות קלות, ושנזכה לקבל את השבת מתוך רב שמחה...

חחח...

פתאום כולם ניהיו לי פה חבדניקים וחבדניקיות...
יפה יפה...תספרי לנו אח"כ איך היה :)

איזה איך היה..

נכנסים רק לחמש דקות,נשארים לחמש שעות!!! מה לא ככה...? 'לא שבי,יש עוד סיפור אחד,' 'חכי 2 דק..יש ניגון יפה..' וכו...כו...

ניזכרתי בבולשיט

שאצלכם אומרים שאסור ללמוד בשבת הזאת כי הכל הולך לטומאה....

nesteaaa

New member
נשמתי

נשמתי פרחה כמעט מרוב שמחה אני פגשתי בה על אם הדרך צחקה ללא סיבה, אז אני פגשתי בה נשמתי צחקה ללא סיבה חי נפשי אני שכחתי כבר את תום ליבה עד שפגשתי בה על אם הדרך צחקה ללא סיבה, אז אני פגשתי בה נשמתי צחקה ללא סיבה נשמתי פרחה כמעט מרוב שמחה אני פגשתי בה על אם הדרך צחקה ללא סיבה, אז אני פגשתי בה נשמתי צחקה ללא סיבה

למעלה