שמעו, אם אין מתנדבות למפגש סוכות

ענבל30

New member
ועוד הצעה - פארק ז´בוטינסקי

מבצר "שוני" שהוא גם פארק מקסים וגם אתר היסטורי, יש נוף, דשא וצל, שרותים ומים מסודרים - וכבר היינו בו, אבל בשעות לא ממש מתאימות
אני מודעת לקושי של הבנות שגרות מהמרכז דרומה להגיע - אבל אל תשכחו שאותה בעיה בדיוק יש לאלו שגרות מנתניה צפונה
אף פעם לא יהיה מקום מפגש ותאריך שמקובל על כ-ו-ל-ם... אז אם לא המפגש הזה, יהיה עוד אחד. עד כמה שידוע לי, המפגש הגדול האחרון של הפורום היה בניר צבי, דרומית לתל אביב. אמנם הצלחתי להגיע בזכות שרון
אבל אני לא הצפונית היחידה... אז להצפין הפעם לא יהיה כל כך נורא. אם להיות הכי הוגנים שאפשר - אפשר לקיים 2 או 3 מפגשים (לדעתי יש מספיק "דרומיות" כדי לקיים מפגש משמעותי גם בדרום!) וכל אחת תגיע לכמה מפגשים שמתאפשר לה ונוח לה להגיע.

דלית 3

New member
אז נמספר את שוני בתןר - 10 ברשימה

בתת השירשור הזה תשרשרו רק את המספרים כדי שיהיה קל לעשות חשבון. תוספות והצעות אחרות תשרשרו בבקשה בהודעה המקורית.

ענבל30

New member
אם אלו בחירות - מותר תעמולה? ../images/Emo8.gif

כי אני רואה שאין הענות לשוני... זה 2 מטר מבנימינה, אפשר גם להגיע ברכבת (+תיאום איסוף עם מי שמגיעה ברכב), ביום ראשון אמא שלי ואני לקחנו את רומי לשם בעגלול
וכל כך נהנינו מהדרך, מהנוף, מהאויר. אמרתי לאמא שלי: "איזה כייף שאנחנו גרות כאן!" והתכוונתי לכל מילה! אז אנחנו יכולות להנות משוני כל השנה - אבל לכן זו הזדמנות פז
אנא שקלו בשנית (וחסכו לחברתכן מחוסרת הרכב את הנסיעה)

ענבל30

New member
ועוד קצת פרופגדנה ../images/Emo13.gif

מידע נוסף וגם תמונות תוכלו למצוא בקישור הזה
ותמונה של רומי עוד בבטן אימה, וכבר מטילת לה במדשאות שוני

ברוריהה

New member
רוב האופציות נשמעות טוב

ולכל אחד מהמקמות אני אוכל להגיע. אני יכולה גם להציע עוד אופציה : יש לנו יופי של גן שעשועי עם דשא ומתקנים מתחת לבית ... בכפר סבא... אין שום כביש בסביבה, יש דשא גדול וצל של עצים, ומתקנים לילדים הגדולים יותר בחבורה ...

היי רגע כבר שכחתם שאני התנדבתי?

כבר אחרי המפגש הקודם התנדבתי לארח אתכן אצלי בבית ובחצר - בגדרה היפה והנעימה. וכל כך מהר שכחתן אותי?! זה שבעלי במילואים ואין לי כמעט זמן להסתכל לכיוון המחשב זו לא סיבה לשכוח אותי
בכל אופן - קל להגיע אלי , יש דשא ומשחקים בחצר, ככה בטוח שלפחות פעם אחת אני אפגוש אתכן, יש כלב וחתולים, ויש בית נחמד ונעים! (אה ויש את אח שלי שזה פשוט יתרון אחד אדיר). אז- אני מעלה כאן את ההצעה שלי שוב- אצלי בבית בסוכות רק תבחרו תאריך. עינת.

דלית 3

New member
גדרה זו אחת האופציות - לא משנה

אם אצלך או בפארק - זה אותו מרחק.

הילהל

New member
לוקחת את האופציות הכי פחות צפוניות

כי לא כל המקומות מוכרים לי. אז עד כה גדרה, רמת גן ופתח תקווה הכי נשמעו לי. אם יש אופציה צפונית שהרכבת מגיעה אליה - גם טוב. אולי אפשר יהיה לארגן אופציה דרומית שכוללת רכבת? אוריון, יש משהו בקרית גת (פארק וכד´)? כי בב"ש לא עולה לי משהו מתאים.

למעלה