שמלות כלה למידות גדולות

יש מבחר לשמלות כלה במידות נורמליות

צריך רק לדעת איפה לחפש שמלת כלה, לאיזה מעצבים וסלוני כלות לפנות, לשאול את השאלות הנכונות בפורומים ובמעמד קביעת הפגישה ולהגיע רק למקומות שמבטיחים לך שיש מבחר מידות, מספיק שמלות למדוד כדי ולהתרשם.

שרונה118

New member
שמלות כלה למידות גדולות

שלום גליה. אני נמצאת במסע חיפוש אחר שמלת כלה לחתונתי המתקרבת, ואני לא סתם מציינת שזה מסע - אני בחורה גדולת מימדים ומאוד מתקשה למצוא שמלה שמתאימה לי.
אני מסתכלת בקטלוגים ומרגישה שכל השמלות הבאמת יפות ומושקעות מיועדות לבחורות רזות, ומה לעשות - לא כולן רזות. אני שמנה ואני אוהבת את זה. אבל הבעיה שמעצבי האופנה פחות אוהבים את זה.
בכלל, זה נכון כמעט בכל מותג אופנה. תמיד שוכחים את השמנות. זה מתסכל ומעצבן. סתם רציתי לשתף.

שמלות כלה למידות גדולות

היי שרונה.
הסיפור שאת מתארת מוכר לי היטב מסיפורי הכלות שלי. כלות במידות נורמליות+ אינן מוצאות בקלות שמלות מתאימות ומרגישות מתוסכלות. כשכלה יוצאת לחיפוש שמלת כלה היא רוצה למדוד, להתרשם ולחוות את כל החוויה ובחלק גדול מהמקומות אכן אין מבחר ואין מה למדוד. במקרה הטוב מציעים שיתפרו שמלה למידות שלה ובמקרה הפחות טוב (שלא לומר הנורא...) פשוט דוחים את הכלה ושולחים אותה בנימוק "אין לנו שמלות למידה שלך".
שרונה יקירתי, מה השאלה?

שרונה118

New member
הרגשתי צורך להעלות את הנושא הזה לאוויר כי זה מרגיז

אני חושבת שחשוב להעלות את המודעות לנושא הזה. מעבר לכך, אני מתקשה למצוא שמלה שמעוצבת כמו שאני אוהבת ושתתאים לי.
חיפשתי בעבר ביריד שמלות, והתבאסתי מאוד לראות את כל הכלות הרזות סביבי שמתלהבות וקנות, ולי שום דבר לא מתאים.
איפה מומלץ לחפש?

איפה מוצאים שמלת כלה מידה גדולה

אני מסכימה איתך. באמת לא פשוט למצוא שמלת כלה במידה+ ורוב השמלות למדידה אצל מעצבים ושמלות שמוצאים בירידים הן במידות קטנות מאוד וחשוב להעלות את הנושא לדיון.
אז איפה מוצאים שמלת כלה במידה שפויה?
1. באינטרנט - בדקי מי מהמעצבים צילם דוגמנית במידות גדולות, התקשרי ובררי שאכן יש מבחר של שמלות למדידה ורק למקומות שכאלה קבעי פגישה למדידה.
2. בפורומים של כלות - הבנות מדברות וממליצות.
אשמח לדעת שעזרתי ואוכל לתת עוד טיפים למציאת שמלת כלה במידה גדולה.
מה סגנון השמלה שאת מחפשת? שמלה נסיכתית? רומנטית? אלגנטית?
צרפתי 3 תמונות מהקולקציה להמחשה.

avia ofri

New member
נושא באמת חשוב

חייבים להלחם ברזון הזה ששולט בעולם האופנה.
כל הכבוד גליה על הרצון לעזור.
גם אני בחורה מלאה וכשהתחתנתי וחיפשתי שמלה, זה לא היה קל. מחזקת את ידך.

w in w in

New member
הבת שלי התחתנה במשקל 100 ק"ג ויותר

עם שמלת כלה יפיפיה , לכי וחנויות ולמעצבות שמיצרות
שמלות גם לכלות גדולות, ויש כאלה.

ושיהייה לך במזל טוב.

shron17

New member
ישנם בדים יפים לשמלות כלה,שכדאי לרכוש, ולתפור לפי מידותייך,,

יקירה, אל תלחצי,
הרי ממילא משקיעים בכול שמלה קנוייה המון אנרגייה בתיקונים ,ושידרוגים,
ולרוב לוקחים "בערך" כי מתפשרים מתוך מה שיש בחנות.
אז כבר עדיף תפירה ייחודית לפי מידתך,עם תוספות ייחודיות ,שיהיו בדיוק לטעמך.
אני עצמי תפרתי את שמלת הכלה אצל תופרת,לפי מידותיי ,שילבתי בד תחרה עם בד סאטן והשמלה נראתה עליי ממש מיוחדת ויפה מאוד.
תבררי ותשווי מחירים בין חנויות הבדים,ובסוף את תשיגי את הבד ,
במחיר אשר מתאים לך ביותר.
בהצלחה.

אכן, יש מומחים בתפירת שמלות כלה למידות גדולות

וכדאי ומומלץ לפנות אליהם והם יעצבו, יתפרו וייתנו את היחס הראוי.

שמלת כלה במידות גדולות רק בהתאמה אישית

תעשי חיפוש בגוגל ותמצאי ותעשי גוגל על השם ותחפשי המלצות וכך תגיעי .לעצב למידות גדולות צריך מיומנויות ותכונות אישיות מיוחדות שאין לכל אחת .

מעין686

New member
ממליצה תופרת!!!

בחנויות שמלות כלה עלו כ10,000 ללילה אחד בלבד ולא מצאתי שום דבר שישב יפה או היה כמו שחלמתי!
הלכתי לתופרת (היא מחולון- דפנה לוי- ממש מעולה תמצאי בפייסבוק) בזמנו (לפני 5 שנים כאשר הייתה בתחילת הדרך) עלה לי העבודה 500 ש"ח והשמלה נשארה אצלי (אולי בעתיד אשנה לו את הצבע ויהיה לי כשמלת ערב) את הבדים קנינו יחד בנחלת בנימין ככה שהיא ידעה איפה יותר זול וממש בחרתי את הבד שרציתי.
השמלה שלי הייתה ממש פשוטה ובסה"כ עלה 2000 ש"ח אבל היה תפור במדויק לפי מה שרציתי!
אני ממליצה לך לקבוע סתם פגישה עם תופרת ותביאי איתך תמונה של מה שאת רוצה (או תמונות אם את אוהבת חלק עליון של אחד ותחתון של אחר) ואז להחלית

The Pinky P

New member
כל אדם טיפה אינטיליגנט יכול להבין את הסיבה הפשוטה לכך....

בחורות שמנות מאוד לא מהוות חלק משמעותי מקהל הלקוחות הפוטנציאלי
של מי שמוכר שמלות קלה.
אין סיבה רווחית לייצר שמלת כלה במידה מיוחדת אם אתה כבר מייצר
שמלות כלה במידות רגילות שכן הביקוש שלהן הוא הרבה יותר גדול.
אם אני בעל עסק שמוכר שמלות כלה ומתוך 100 שמלות שאמכור, שתיים מהם
הן במידות חריגות - אין לי כל סיבה הגיונית להשקיע בשתי השמלות אקסטרה
השקעה (זמן,חומר - כסף)

מעבר לכך - שמלת כלה בעיני המעצב שלה היא בראש ובראשונה תוצר של רעיון שהיה לו בראש, הרעיון הזה מונחה מהחזון העיצובי והאופנתי שהיה לו בראש ואותו הוא מעוניין לתרגם למוצר מוחשי.
מידות השמלה הן בהחלט חלק מהחזון הזה ויופי ומראה של בגד בהחלט מושפעים מגודלו וממי שלובש אותו - כך שזכותו של כל מעצב לעצב שמלה כראות עיניו ובמידות הנכונות לטעמו,כאלו שיביאו לידי ביטוי את החזון העיצובי שלו,
במידות גדולות כנראה שזה לא קורה.

אין לך למי לבוא בטענות, זכותו של כל אדם פרטי למכור כראות עיניו,
חפשי חנויות למידות גדולות.

The Pinky P

New member
"תפוז" לא נותן לי לערוך אז אוסיף לפסקה הראשונה -

בתור מעצב כנראה שאעדיף לייצר שמלה שתהיה רלוונטית ל - 100 נשים
ולא ל - 2.
עסקים פשוטים.

למעצבים כדאי לייצר שמלות כלה למידות גדולות?

כתגובה לבחורה שכתבה שלא כדאי למעצבים לייצר שמלות למידות גדולות וכמעצבת שמלות לכל המידות וגם למידות גדולות אני לא מסכימה איתך! בואי קודם כל נגדיר קצת אחרת "בחורות שמנות". מידת חזהD זה שמנה? ישבן ואגן רחב זה שמנה? אז למה בחורות מגיעות למדוד שמלות ולא מצליחות להיכנס אליהן כי הן נתפרו במידות של דוגמניות דקיקות? ישנו בהחלט ביקוש לשמלות כלה במידות הגיוניות-כלומר מידות שמתאימות גם לנשים בעלות חזה גדול, נשים מעוגלות שאינן במידות קטנטנות וכל כלה שמגיעה למדוד שמלת כלה רוצה לחוות את התענוג ב"להיכנס" לשמלה מבלי להיחנק ולהרגיש שהכל לוחץ עליה ולכן כדאי וצריך שיהיה מבחר של מידות וגדלים, גם לאלו שמלאות+.
חזון ואתגר של מעצב יכול לבוא לידי ביטוי יצירתי בכל מידה ובכל צורך ואם חושבים קצת יותר לעומק...? אני מעצבת שמלת כלה עבור עצמי ועבור האגו שלי או כדי לתת שירות לשמח כלה?

dori78

New member
אתה צודק בהכל, חוץ מבהגדרה ל"שמנות".

אתה כנראה מדמיין מישהי ששוקלת 150 ק"ג ונראית כמו השחקנית מליסה מק'קארתי (שהיא אחת היפות בעיניי).
זה ממש לא העניין פה ואני מניחה שכתבת מה שכתבת כי פשוט אין לך מושג.

אני לובשת מידה 40, שוקלת 65 ק"ג שמתפרשים על פני 1.67 מ'.
מבנה הגוף שלי הוא מה שמכונה "שעון חול פרופורציונלי", כלומר המותן שלי צרה משמעותית מהישבן והחזה.
ובכל זאת, כשאני נכנסת לחנויות כמו קסטרו/פוקס/הוניגמן ודומותיהן קשה לי מאד למצוא מכנסיים שיתאימו לי.

לשמחתי את שמלת הכלה עיצבה ותפרה עבורי חברה טובה בעלת עסק לשמלות כלה,
כך שלא נאלצתי לעבור את מסכת הייסורים הכרוכה בחיפוש פריט שהוא קצת מעבר לגזרתה של גל גדות.

למעלה