שמי איה - ואני קורבן גילוי עריות

*איה*

New member
שמי איה - ואני קורבן גילוי עריות

ואני זקוקה לעזרתכם. ביום רביעי מועלת הצעת לביטול חוק ההתיישנות על עברות מין. מצ``ב מכתב שאני מפנה לחברי הכנסת. אנא עיזרו לי וחיתמו על העצומה שקוראת לביטול חוק ההתיישנות על עברות מין. עם חתימות אלה נעלה חברותי ואני לכנסת כדי לשכנע את נציגי הציבור בצדקתנו. עיזרו לנו לעשות דין צדק ולתבוע את האונסים אותנו חיתמו על העצומה והפיצו בין חברכם את הכתובת כל חתימה חשובה לנו. תודה איה המכתב שלי לחברי הכנסת שלום לך שמי איה (שם בדוי) ואני נפגעת גילוי עריות אני בת 44 היום, ורק לפני שנה העזתי לחשוף את סודי. מגיל 8 עד גיל 16, האדם שהביא אותי לעולם הפך אותי להיות לו לשיפחת מין. בגיל 16 הריתי לו - כתוצאה מההפלה אין ביכולתי להביא ילדים לעולם. הוא הודה במעשיו! בפני בני משפחתי ולהגנתו טען שאני פיתיתי אותו.......בגיל 8! אני פונה אליכם בעיקבות הצעת החוק שתעלה לדיון במליאה ביום רביעי הקרוב ע``י חברת הכנסת ענת מאור שקוראת לביטול חוק ההתיישנות על עברות מין. מחקרים שנעשו בנושא, מגלים שלקורבן גילוי עריות נדרשות שנים ארוכות, טיפול נפשי ארוך, הרבה אומץ ותעצומות נפש עד שהסוד רואה אור והקורבן מסוגל לעמוד מול האונס ברוב המקרים זה האב - ולהאשים אותו וכאשר אנחנו סוף סוף מעיזים........ מערכת המשפט עוצרת בעדנו ומאפשרת לעבריין נתעב, לפדופיל שפל להסתובב חופשי בחברנו בעוד הקורבן עצמו לא מוצא מנוח לנפשו לפי הסטטיסטיקה - כל ילד שישי עבר התעללות אונס וגילוי עריות בתוך המשפחה אני קוראת לכם לתמוך בחוק שקורא לביטול חוק ההתיישנות! ובכך תאפשרו לי ולחברותיי לעשות דין צדק עם האונסים אותנו ביום רביעי הקרוב אהיה בכנסת אשמח להפגש איתכם באופן אישי - ולספר את סיפורי בתודה. איה

איה יקרה,

גאה בך על שהבאת את סיפורך כאן,ונחשפת כך בפנינו.. חתמתי על העצומה...ואני מאחלת לך ולכל מי שיש לו יד בדבר הצלחה בעניין החוק,ומקווה שמקרים כאלה לא יישנו שוב בעתיד,זה דבר שצריך להוקיע מהחברה החולה שלנו.... מחזקת את יידכם זמרת בארים

anat lv

New member
לאיה

ואוו נגעת ללבי ומאחלת לך הצלחה רבה חתמתי על העוצמה ומקווה שאפילו שאני תושבת חו`ל זה יתפוס מחזקת את ידכם ענת

מוישיקו

New member
לאיה

מגיע לך יישר כוח הלוואי שהמאבק הזה יסתיים כמו שבאמת ראוי שיסתיים וימצא סוף סוף פיתרון לחיות החולות האלה מושיקו

חשוב מאוד

גם אני חתמתי. יש לי חברה קרובה, (בת 30) כבר כמה שנים, שרק לפני חודש גילתה לי את סיפורה האיום. פעם ראשונה שסיפרה לאדם שאינו פסיכולוג... בעלה אינו יודע... אמה אינה יודעת... מדובאר על סבל בל יתואר. במקרה שלה מדובר על אותם גילאים בדיוק, כשהאונסים היו אחיה הגדולים. וכמה שקשה לה לחיות עם עצמה.. מה שאת עושה חשוב ביותר! מחזקת אותך כאן.

חיפאית30

New member
חתמתי. גם עבור חברתי.

גם לי יש חברה טובה טובה. הכי טובה. מגיל 13. הכל עשינו יחד. נולדנו יחד (יומיים הפרש), למדנו יחד, התגייסנו יחד, התחתנו יחד (חודש וחצי הפרש) וילדנו יחד (שלושה חודשים הפרש). לפני כשנתיים, בעקבות סכסוך משפחתי קטנטן, נפלט לה פתאום שאחיה התעלל בה מינית בגיל 14. הייתי בשוק, חברה כל כך טובה ולא סיפרה לי... לא סיפרה לאף אחד במשך 14 שנה. העצוב הוא שמאז היא איבדה את כל משפחתה. ואז רק צף ועלה אצלה הארוע. הדחיקה כל כך הרבה שנים....ופתאום קרסה. ואחיה, למרות שהודה בפני ההורים שעשה מה שעשה, עדיין אורח רצוי בביתם. היא ממש לא. גם לא מסוגלת להגיע. השבוע, אחרי שכמעט הצליחה לשקם את היחסים עם הוריה. שוב רבו. הפעם הקשר לא יחודש להרבה זמן. הוריה לא סולחים לה על שדיברה... עצוב. עצוב מאוד.

שרית.

New member
מחזקת את ידיך !!!

היי ברוכה בעשיתך !!! תומכת בחוק , חותמת .

נקיטה...

New member
איה יקרה...

מחזקת את ידייך על מאבקך האישי ומאבקך עבור עוד ןעוד ועוד ועוד ועוד אלפי סיפורים של התעללויות שלא נודעו מעולם. מכאן אני פונה גם למערכת הענישה... זה לא מגוחך שהעונשים לעברייני המין הם פעוטים כל כך...? אדם אחד הרס את חיי השני, הרס אותם ואולי לתמיד... והם יושבים כמה שונים ויוצאים לחופשי... חתמתי על העצומה, יישר כח איה. ענת

שירז29

New member
איה-חתמתי על העצומה...........

תודה לך,על ששיתפת אותנו בסיפורך הכואב..... מחזקת את ידייך-ומאחלת לך שלא תדעי יותר שום צער וכאב יותר.... שירזזזזזזזזזזז

איתי.

New member
איה - חתמתי על העצומה

תודה על חשיפת הנושא האישי הכואב בציבור הרחב , לנו הציבור שלא נחשף לפרטים האישים הכואבים . צר לי באופן אישי על המקרה שהיה ואני מקווה שלא תדעי עוד צער וכאב . מקווה שתצליחי במאבק בעזרת סיפורך הנוגע ללב כולנו . בהצלחה איתי

איה.......

אני עצמי מתנדב בפרויקט שנקרא``סלע`` סיוע לקורבנות עברה. חשיבות העצומה היא ממש גדולה ולכן גם חתמתי עליה והעברתי אותה להרבה אנשים נוספים. עצם כתיבת מכתבך הוא מעשה אמיץ והלואי שירבו נשים וגברים, שכמוך, קמים ועושים מעשה. בהזדמנות זאת אני קורא למי שיכול ורוצה להתנדב....אין לכם מושג איזה סיפוק יכול להביא עזרה שמתנדבי ``סלע`` נותנים לקורבנות העברה.הקורבנות יכולים להיות נשים מוכות,קורבנות עברה מינית או נשים וגברים במצוקה. דורון- לתמיד

ליאור 30

New member
לאיה

ערב טוב לך שמח לראות שיש אנשים שמוציאים החוצה מה ששומרים בלב משך הרבה שנים וישר טסתי לחתום ואני אמליץ לכל מי שאני מכיר לחתום תהיי חזקה

Cגל

New member
איה יקרה,

ראיתי שכתובת האתר נקראת: ``לתת יד``. תודה שנתת לכולנו אפשרות לתת יד לך ולעוד רבות מאיתנו. היי חזקה.

sheep_leader

New member
איה

איה שלום. קראתי חלק...אך אתמול בדרכי לאנשהו, פתחתי רדיו והאזנתי לתוכנית Interbet ואני חושב שאת, התראיינת שם בנוגע לנושא,

למעלה