שמי איה - ואני קורבן גילוי עריות

איה@

New member
שמי איה - ואני קורבן גילוי עריות

ואני זקוקה לעזרתכם. ביום רביעי מועלת הצעת לביטול חוק ההתיישנות על עברות מין. מצ``ב מכתב שאני מפנה לחברי הכנסת. אנא עיזרו לי וחיתמו על העצומה שקוראת לביטול חוק ההתיישנות על עברות מין. עם חתימות אלה נעלה חברותי ואני לכנסת כדי לשכנע את נציגי הציבור בצדקתנו. עיזרו לנו לעשות דין צדק ולתבוע את האונסים אותנו חיתמו על העצומה והפיצו בין חברכם את הכתובת כל חתימה חשובה לנו. תודה איה המכתב שלי לחברי הכנסת שלום לך שמי איה (שם בדוי) ואני נפגעת גילוי עריות אני בת 44 היום, ורק לפני שנה העזתי לחשוף את סודי. מגיל 8 עד גיל 16, האדם שהביא אותי לעולם הפך אותי להיות לו לשיפחת מין. בגיל 16 הריתי לו - כתוצאה מההפלה אין ביכולתי להביא ילדים לעולם. הוא הודה במעשיו! בפני בני משפחתי ולהגנתו טען שאני פיתיתי אותו.......בגיל 8! אני פונה אליכם בעיקבות הצעת החוק שתעלה לדיון במליאה ביום רביעי הקרוב ע``י חברת הכנסת ענת מאור שקוראת לביטול חוק ההתיישנות על עברות מין. מחקרים שנעשו בנושא, מגלים שלקורבן גילוי עריות נדרשות שנים ארוכות, טיפול נפשי ארוך, הרבה אומץ ותעצומות נפש עד שהסוד רואה אור והקורבן מסוגל לעמוד מול האונס ברוב המקרים זה האב - ולהאשים אותו וכאשר אנחנו סוף סוף מעיזים........ מערכת המשפט עוצרת בעדנו ומאפשרת לעבריין נתעב, לפדופיל שפל להסתובב חופשי בחברנו בעוד הקורבן עצמו לא מוצא מנוח לנפשו לפי הסטטיסטיקה - כל ילד שישי עבר התעללות אונס וגילוי עריות בתוך המשפחה אני קוראת לכם לתמוך בחוק שקורא לביטול חוק ההתיישנות! ובכך תאפשרו לי ולחברותיי לעשות דין צדק עם האונסים אותנו ביום רביעי הקרוב אהיה בכנסת אשמח להפגש איתכם באופן אישי - ולספר את סיפורי בתודה. איה

בבקשה השאירו הודעה זו למעלה

פליזזזז חברי פוומ וידויימ חיתמו ושהודעה זו לא תלכ לאיבוד למטה לפחות עד יומ ד בהצלחה איה

כל הכבוד לך איה !!!

תעברי בכל הפורומים יופי !!! חתמתי על העצומה , שותפה איתך במאבק . ישר כוח !!

may may.

New member
כל קול קובע !!!!

חתמתי. בהצלחה איה. אנשיםםםם תחתמו M

חיוכית

New member
חתמתי כי זו זכות

חתמתי איה כן ירבו כמותך הנאבקות בהתמדה למען מורה נשגבת חיזקי ואמצי

tairon

New member
רואה בזה חשיבות גדולה לכן

למעלה זה יעלה.............!! וחבר`ה תרביצו חתימות באתר זה חשוב!!!!!!!!!!!!! טאי

mamaliga

New member
איה-יש גם חתימה שלי..

העברתי לחברים שלי.. יחתמו..כל הכבוד שיש את אלה שבכוחם עדיין להאבק... חיזקי ואימצי.. מוכנה להתנדב-אז במידת הצורך תעדכני אותי ואני אשלח לך את המייל שלי והטלפון.. בהצלחה מחר..

לך איה יקרה..........

אני חותמת.....!!!!!!!! כי אני מאמינה שאסוררררר לוותר לאנשים כאלו... ולא משנה כמה זמן עבר... הם צריכים לשלם על מה שהם עשו..... ואני מאחלת ומקווה שהחוק הזה יעבור.. מכל הלב............. שלך.................חוקרת

רן37

New member
לא לוותר לעבריני מין

לך איה אני שולח הרבה עידוד ותמיכה במאבקך וחוזר ואומר לא לוותר מקומם של עברייני מין בבית העלמין

GT3000

New member
שלא נדע

בואנה, קראתי את זה ואני המום. מיד חתמתי על העצומה !!!!!!!!!!!!!!! ולפי דעתי איה, כל הכבוד לך על המלחמה שאת עושה בנידון. לא ידעתי שככה הסטטיסטיקה. תודה על שפקחת את עינינו ושיתפת אותנו במאבק שלך. שיהיה בהצלחה בכנסת.

למעלה